در این صفحه به معرفی 40 مدل شومیز زنانه کرپ سال 2021 پرداخته ایم ، همچنین نحوه خرید شومیز زنانه شیک اینترنتی انواع مدل شومیز زنانه از معتبرترین فروشگاه اینترنتی را توضیح داده ایم پس تا انتها ما را همراهی کنید.

شومیز چیست؟

کلمه شومیز یک واژه فرانسوی می باشد. شومیز ها همان پیراهن های مردانه هستند که از جلو دکمه می خورند ولی به سبک زنانه طراحی شده اند. به دلیل راحت بودن این سبک از لباس و مورد استقبال قرار گرفتن توسط بانوان طراحان صنعت مد برای خانم ها در تنوع مدل بسیار زیاد طراحی کرده اند و امروزه انواع مدل های شومیز در فروشگاه ها عرضه می شود. معمولا جنس شومیز ها لطیف و لخت می باشد و بیشتر برای فصل بهار و تابستان طراحی می شوند ولی به این معنا نیست که پارچه های دیگر به کار گرفته نشوند به عنوان مثال امروزه شومیز برای فصل زمستان موجود است همچنین شومیزی که با پارچه نخی دوخته شده باشد. به هر خانمی توصیه می شود خرید شومیز زنانه 1400 را تجربه کنند.

شومیز زنانه کرپ
شومیز زنانه کرپ

مدل شومیز زنانه بالا از پارچه کرپ تهیه شده است این شومیز جلو بسته در قسمت کمر با کمربند تزیین شده و در قسمت بالا تنه مدل شنلی طراحی شده است و برای چین دار شدن قسمت مچ ها کش دوزی شده این شومیز بیشتر مناسب برای فصل پاییز و زمستان می باشد.

شومیز کرپ زنانه
شومیز کرپ زنانه

شومیز بالا بسیار خوشرنگ و زیبا است این شومیز جلو باز با آستین های سه ربع طراحی شده و از آستن تا کنار یقه چین داده شده. یقه شومیز برگردان کوچک است و برای زیبا تر کردن این شومیز کرپ گلبهی نوار دوزی مشکی شده است.

شومیز کرپ اسپرت
شومیز کرپ اسپرت
شومیز کرپ یقه پاپیونی
شومیز کرپ یقه پاپیونی
شومیز زنانه کرپ جلو بسته
شومیز زنانه کرپ جلو بسته

شومیز کرپ بالا بسیار ساده طراحی شده یقه شومیز ایستاده است و پایین یقه سه تا چین داده شده و بالای هر چین یک مروارید تزیینی نصب شده است و در قسمت مچ ها به وسیله دو عدد دکمه به هم متصل شده اند. برای ست با این شومیز ساده می توانید از دامن و شلوارهای ساده پارچه ای استفاده کنید.

شومیز زنانه کرپ آستین بلند
شومیز زنانه کرپ آستین بلند
شومیز زنانه کرپ شیک
شومیز زنانه کرپ شیک

شومیز بالا جلوبسته و اسپرت طراحی شده این شومیز یقه هفت بازی دارد و دور یقه و وسط لباس نوار دوزی گیپور شده است. آستین های بلندی دارد و همچنین در مچ آستین ها نوار گیپور دوخته شده برای ست با این شومیز می توانید از شلوار جین استفاده کنید.

شومیز زنانه کرپ ساده
شومیز زنانه کرپ ساده

شومیز بالا بسیار زیبا می باشد پارچه شومیز کرپ روشن است و یقه ایستاده است و برای تزیین مانند پلیسه چین داده شده. این شومیز جلوباز است و دکمه مخفی طراحی شده همچنین برای زیباتر شدن در قسمت مچ ها کش دوزی شده و با دکمه مرواریدی تزیین شده.

شومیز زنانه کرپ یقه دار
شومیز زنانه کرپ یقه دار
شومیز زنانه کرپ گلدار
شومیز زنانه کرپ گلدار

کاربرد شومیز

شومیزها تنوع بسیار زیادی دارند و هر کدام برای مصارف جداگانه طراحی و تولید می شود. امروزه به دلیل پر طرفدار بودن شومیز در بین بانوان موجب شده تا پایه ثابت اکثر مهانی و مناسبت ها باشد. و البته تنوع بالا در مدل سبب راحتی شما در انتخاب شده. علاوه بر مهمانی ها از شومیز می توانید در زیر مانتوهای جلوباز هم استفاده کنید. شومیز زنانه کرپ بسیار زیبا و با دوام است و با داشتن مدل های متفاوت مانند: شومیز زنانه کرپ مجلسی ، شومیز زنانه کرپ رنگی ، شومیز زنانه کرپ بلند ، شومیز زنانه کرپ کوتاه و… به شما کمک می کند تا در هر مراسم و مناسبتی بتوانید مورد استفاده قرار دهید. و یکی از ویژگی های بسیار عالی پارچه این شومیز این است که در برابر شستن هیچگونه تغییر رنگی نمی دهد و همانند روز اول باقی می ماند.

شومیز جلوبسته کرپ
شومیز جلوبسته کرپ

شومیز زنانه کرپ بالا بسیار شیک و جذاب است این شومیز به صورت یقه ایستاده طراحی شده و از سمت چپ با دکمه مرواریدی متصل شده و آستین های بلندی دارد برای ست می توانید از دامن بلند مشکی کرپ استفاده کنید.

شومیز کرپ سفید مشکی
شومیز کرپ سفید مشکی
شومیز زنانه کرپ دکمه دار
شومیز زنانه کرپ دکمه دار

شومیز کرپ زنانه بالا جلوباز طراحی شده و یقه ای ایستاده دارد و از وسط یقه تا زیر سینه دکمه های ریز پشت هم میخورد و در قسمت مچ هم با سه عدد دکمه به یکدیگر متصل شده است و برای ست می توانید از دامن و شلوار جین تیره استفاده کنید.

شومیز زنانه کرپ مجلسی
شومیز زنانه کرپ مجلسی

شومیز زنانه کرپ بالا مناسب برای مجالس می باشد این شومیز یقه زیبایی دارد و از جلو چاک دارد و یقه با دکمه به یکدیگر متصل شده آستین های شومیز نیم کلوش است و قد آستین سه ربع است و برای جذاب تر کردن آستین لبه های آستین را چین ریز داده اند تا زیبا تر شود.

شومیز زنانه کرپ اسپرت
شومیز زنانه کرپ اسپرت

شومیز کرپ بالا کاملا اسپرت است مدل این شومیز مانند همان پیراهن مردانه طراحی شده است و با دکمه های مخفی دوخته شده است به دلیل روشن بودن پارچه شومیز برای جذاب تر کردن در قسمت آستین ها نوار دوزی مشکی شده و با دکمه های تزیینی زیباتر شده است.

شومیز زنانه کرپ یقه مردانه
شومیز زنانه کرپ یقه مردانه

مدل شومیز بالا هم مانند مدل پیراهن مردانه طراحی شده این شومیز پارچه کرپ ساده ای دارد و برای شیک تر شدن دور یقه بالای مچ ها و جلویه کار نوارد دوزی شده است این شومیز جلوباز است و دکمه های مروارید دارد.

شومیز کرپ رنگ روشن
شومیز کرپ رنگ روشن

ست مناسب برای شومیز زنانه کرپ

هر لباسی که طراحی می شود ست مخصوص به خود را دارد و این ست کردن درست و مناسب موجب می شود تا شما استایلی شیک و زیبا داشته باشید البته خوشبختانه امروزه طراحان صنعت مد و لباس سالیانه مجلاتی را در خصوص لباس شناسی و ایجاد ست های بسیار زیبا به بازار عرضه می کنند و با گفتن مطالبی کاربردی به شما کمک می کنند تا خودتان بتوانید به راحتی ست مناسب را برای لباستان طراحی کنید. برای ست کردن با شومیز زنانه کرپ مجلسی می توانید از شلوار پارچه ای کرپ مجلسی استفاده کنید و همچنین دامن های پارچه ای کرپ به دلیل لخت بودن پارچه کرپ استفاده از ست های پارچه ای مناسب تر است البته در بعضی مواقع جین و یا کتان مناسب تر است و بیشتر این ست ها بستگی به نوع شومیز دارد. (40 مدل شومیز زنانه کرپ سال 2021)

شومیز کرپ مشکی
شومیز کرپ مشکی
شومیز کرپ زنانه مشکی یقه پاپیونی
شومیز کرپ زنانه مشکی یقه پاپیونی

شومیز کرپ مشکی بالا بسیار تن خوری زیبا دارد این شومیز ساده و اسپرت طراحی شده با آستین های بلند شومیز از جلو باز است و با دکمه متصل شده و یقه ای پاپیونی دارد این شومیز مشکی در مراسم های عزاداری و محرم بسیار پر کاربد است.

شومیز زنانه کرپ مشکی سایز بزرگ
شومیز زنانه کرپ مشکی سایز بزرگ
شومیز کرپ مشکی ساده
شومیز کرپ مشکی ساده

دختران جوانی که طرفدار استایل متفاوت و خاص هستند انتخاب شومیز دخترانه خاص کرپ مشکی بالا بسیار مناسب می باشد. سبک این لباس لاکچری می باشد. این شومیز تقریبا گشاد طراحی شده با آستین های بلند و در قسمت جلو به صورت چپ و راست طراحی شده برای ست کردن هم می توانید از شلوار های خاص و گشاد استفاده کنید.

شومیز کرپ دو رنگ
شومیز کرپ دو رنگ
شومیز زنانه کرپ خال خالی
شومیز زنانه کرپ خال خالی

همه پارچه های کرپ ساده نیستند بلکه تنوع بالایی در طرح پارچه های کرپ داریم و یکی از آن طرح ها پارچه کرپ خال خالی می باشد. شومیز بالا نیز با همین پارچه تهیه شده است و تن خوری بسیار زیبا دارد و برای ست کردن می توانید از دامن و شلوار مشکی کمک بگیرید.

شومیز کرپ مدل دار
شومیز کرپ مدل دار

شومیز بالا با پارچه کرپ مازراتی تهیه شده است و دوام بسیار بالایی دارد. تقریبا مدل حریر جلوباز نیز می باشد این لباس تن خوری زیبا دارد و با داشتن داستین های مدل دار سبب شده تا زیبایی خاصی داشته باشد. برای ست با این لباس شیک می توانید از انواع شلوار و دامن کرپ استفاده کنید.

شومیز زنانه کرپ رنگی
شومیز زنانه کرپ رنگی

اگر به دنبال شومیزی ساده و با دوام هستید تا در جمع دوستان خود مورد استفاده قرار دهیه می توانید شومیز بالا را انتخاب کنید. این شومیز رنگی تن خوری زیبا دارد و برای ست کردن می تانید از شلوارهای جین ساده استفاده کنید. قیمت انواع شومیز زنانه بسیار مناسب است و بانوان به راحتی می توانند لباس مورد نظر خود را انتخاب و تهیه کنند.

شومیز کرپ مجلسی
شومیز کرپ مجلسی

تفاوت شومیز کرپ با دیگر شومیزها

شومیز کرپ تنها تفاوتی که با شومیز های دیگر دارد جنس پارچه است زیرا مدل شومیز می تواند مشترک باشد به عنوا مثال شومیز جلو باز یقه مردانه را می شود با هر نوع پارچه ای تولید کرد. پس تنها فرق جنس پارچه است زیرا کرپ نوعی پارچه لخت و بادوام به حساب می آید که بیشتر برای مجالس جشن تولد و مهمانی ها کاربرد دارد. البته شومیز اسپرت کرپ هم داریم که مناسب برای روزمره طراحی شده. این پارچه فوق العاده با دوام و خوش دوخت است و شومیز مجلسی در اثر شستن به هیچ عنوان خراب نمی شود و سالیان سال همانند روز اول باقی می ماند. (40 مدل شومیز زنانه کرپ سال 2021)

شومیز کرپ سفید مجلسی
شومیز کرپ سفید مجلسی

تاز عروس هایی که می خواهند در مهمانی شرکت کنند انتخاب شومیز بالا بهترین گزینه است همچنین کسانی که به یک تولد با تم سفید دعوت شده اند این شومیز به کارشان حسابی می آید زیرا در کناره ساده بودن مجلسی می باشد و تن خوری فوق العاده دارد.تقریبا سبک این شومیز مانند حریر گلدار شیک است بسیار سبک و خنک می باشد.

شومیز زنانه کرپ جدید
شومیز زنانه کرپ جدید
شومیز دخترانه کرپ
شومیز دخترانه کرپ

دختران جوانی که می خواهند لباسی برای روزمره خود داشته باشند که زیبا باشد تا در جمع دوستان بدرخشند شومیز دخترانه بالا بسیار شیک می باشد این شومیز اسپرت به دلیل تم سفیدی که دارد به راحتی با تمامی رنگ ها ست می شود.

شومیز کرپ زنانه
شومیز کرپ زنانه
شومیز زنانه کرپ قرمز
شومیز زنانه کرپ قرمز
شومیز دخترانه کرپ قرمز
شومیز دخترانه کرپ قرمز

اگر می خواهید رنگ لباستان در روحیه تان تاثیر بگذارد حتما از لباس های خوش رنگ و لعاب در کمد خود داشته باشید زیرا تاثیر بسزایی دارد. این شومیز خوشرنگ یقه پاپیونی دارد و برای زیباتر شدن پارچه کرپ پلیسه شده و مانند شنل در دو طبقه دور تا دور لباس دوخته شده و در قسمت مچ ها کش دوزی شده است.

شومیز کرپ جذاب
شومیز کرپ جذاب

نحوه شستن شومیز زنانه کرپ

برای شستن شومیز کرپ ابتدا باید به تفکیک لباس ها بپردازید زیرا ممکن است به یکدیگر رنگ بدهند بهتر است دمای آب را رو درجه پایین تنظیم کنید و از مصرف هر گونه مواد سفید کننده یا وایتکس خودداری کنید. این شومیز را می توانید پس از خشک شدن با درجه اتو مناسب اتو کشی کنید.

شومیز کرپ دخترانه رنگی
شومیز کرپ دخترانه رنگی
شومیز کرپ مشکی رسمی
شومیز کرپ مشکی رسمی

پیش می آید که به یک مهمانی رسمی دعوت شده اید و می خواهید لباسی را انتخاب کنید که بیشتر جنبه رسمی بودن را داشته باشد شومیز بالا ترکیب رسمی بودن و شیک بودن است. این شومیز تقریبا اندازه بدن طراحی شده و برای ست کردن می توانید از شلوارهای پارچه ای رسمی استفاده کنید. (40 مدل شومیز زنانه کرپ سال 2021)

شومیز کرپ رنگی گلدار
شومیز کرپ رنگی گلدار

کرپ پارچه ای است تقریبا سبک و راحت که البته نوع مجلسی آن تقریبا ضخیم و لخت است. پارچه شومیز بالا کرپ گلدار نازک است که برای فصل تابستان بسیار کاربرد دارد مانند تونیک زنانه گلدار. این شومیز تقریبا گشاد طراحی شده و به دلیل داشتن رنگ های شاد برای گرما کارایی بسیاری دارد.

شومیز زنانه کرپ جلوبسته
شومیز زنانه کرپ جلوبسته
شومیز کرپ رنگی شیک
شومیز کرپ رنگی شیک

شومیز کرپ بالا از دو رنگ پارچه سفید و کرم تهیه شده که تقریبا هر دو رنگ رنگ های روشن هستند. یقه شومیز برگردان است و دکمه های مخفی داردو در کل لباسی ساده است و برای ست کردن می توانید از دامن و یا شلوار سفید استفاده کنید.

شومیز کرپ مجلسی رنگی
شومیز کرپ مجلسی رنگی
شومیز کوتاه کرپ سایز بزرگ
شومیز کوتاه کرپ سایز بزرگ

خرید شومیز زنانه کرپ + قیمت شومیز زنانه کرپ

برای خرید اینترنتی انواع شومیز زنانه می توانید از طریق معتبرترین فروشگاه های اینترنتی اقدام کنید که پیشنهاد ما به شما فروشگاه اینترنتی جامه پوش است زیرا با داشتن تنوع مدل بسیار بالا موجب شده تا شما راحت تر بتوانید لباس مورد نظر خود را انتخاب کنید همچنین استفاده از پارچه های مرغوب سبب بالا بودن کیفیت لباس ها شده علاوه بر مدل و جنس جامه پوش حسابی همکاران خود را در حوزه قیمت ها به چالش کشیده است و در صورت عدم رضایت شما از سفارش کالای خود می توانید پس از گذشت یک هفته وجه نقدتان را بازگردانید.