در این صفحه به معرفی 40 مدل شومیز زنانه مشکی سال 2021 پرداخته ایم ، همچنین نحوه خرید شومیز زنانه شیک به صورت اینترنتی از معتبرترین فروشگاه اینترنتی پس با ما همراه باشید.

شومیز چیست؟

کلمه شومیز یک واژه فرانسوی می باشد. شومیز ها همان پیراهن های مردانه هستند که از جلو دکمه می خورند ولی به سبک زنانه طراحی شده اند. به دلیل راحت بودن این سبک از لباس و مورد استقبال قرار گرفتن توسط بانوان طراحان صنعت مد برای خانم ها در تنوع مدل بسیار زیاد طراحی کرده اند و امروزه انواع مدل های شومیز در فروشگاه ها عرضه می شود. معمولا جنس شومیز ها لطیف و لخت می باشد و بیشتر برای فصل بهار و تابستان طراحی می شوند ولی به این معنا نیست که پارچه های دیگر به کار گرفته نشوند به عنوان مثال امروزه شومیز برای فصل زمستان موجود است همچنین شومیزی که با پارچه نخی دوخته شده باشد. قیمت شومیز بسیار مناسب است و به راحتی می توانید تهیه کنید پس به هر خانمی توصیه می شود خرید شومیز زنانه را تجربه کنند.

شومیز زنانه جلو بسته مشکی
شومیز زنانه جلو بسته مشکی
شومیز زنانه مشکی
شومیز زنانه مشکی

مدل شومیز زنانه بالا مدل چپ و راست است و آستین های سه ربع دارد. این شومیز از کمر با کمربند تزیین شده و سرشانه ها با چین به حالت پفکی در آمده است. جنس پارچه این شومیز مشکی کتان نازک کاغذی است که به اتو کشی نیاز دارد.

شومیز زنانه مشکی کوتاه
شومیز زنانه مشکی کوتاه
شومیز زنانه مشکی سایز بزرگ
شومیز زنانه مشکی سایز بزرگ

مدل شومیز زنانه مشکی بالا بسیار مناسب برای خانم های سایز بزرگ می باشد این شومیز یقه پاپیونی طراحی شده و جلو باز است. تقریبا آستین های گشادی دارد و مچ های تقریبا تنگ تری دارد تا کمی چین ریز دور مچ ها بخورد برای ست با این شومیز می توانید مانند عکس از دامن های متفاوت استفاده کنید زیرا با تم مشکی هر رنگی ست می شود.

شومیز مشکی اسپرت
شومیز مشکی اسپرت
شومیز زنانه آستین کوتاه مشکی
شومیز زنانه آستین کوتاه مشکی

شومیز زنانه مشکی بالا از ترکیب پارچه و تور تهیه شده است. آستین های تور کوتاهی دارد و در قسمت بالای سینه تور بدون آستر دوخته شده است تا کمی بدن نما شود در واقع این شومیز بیشتر مناسب برای مجالس می باشد و برای ست کردن می توانید از دامن و شلوار های پارچه ای کمک بگیرید.

شومیز مشکی حریر
شومیز مشکی حریر

شومیز مجلسی جدید بالا یکی از زیباترین مدل حریر می باشد این شومیز بدن نما تن خوری فوق العاده دارد و برای خانم هایی که می خواهند در مجلس بدرخشند بهترین انتخاب می باشد. پس خرید مجلسی را به هر خانم شیک پوشی توصیه می کنیم. برای ست می توانید از دامن های کوتاه و شیک کرپ کمک بگیرید.

شومیز دخترانه مشکی
شومیز دخترانه مشکی

شومیز مشکی ساده بالا با یقه پاپیونی طراحی شده این شومیز تقریبا جذب می باشد و جنس پارچه کرپ طرح دار می باشد. تن خور این لباس ساده و شیک است و برای ست می توانید از شلوار کتان سفید استفاده کنید.

شومیز مشکی ساده
شومیز مشکی ساده

شومیز مشکی ساده بالا طوری طراحی شده به هنگام پوشیدن بالا تنه گشاد تر از دور کمر دیده شود و به همین خاطر سر شانه ها چین داده شده تا به گشادی بالا تنه کمک کرده باشد این شومیز چپ و راست است و تن خوری زیبا و جذاب دارد. دختران و خانم های لاکچری پسند بسیار طرفدار این سبک از لباس هستند زیرا در کنار اسپرت بودن فوق العاده شیک می باشد.

شومیز زنانه مشکی مجلسی
شومیز زنانه مشکی مجلسی

انواع شومیز زنانه

شومیزهای زنانه انواع بسیار زیادی دارند و تقریبا برای تمامی فصول طراحی و تولید شده اند به عنوان مثال شومیز زنانه مجلسی ، شومیز زنانه رنگی ، شومیز زنانه مشکی ، شومیز زنانه اسپرت ، شومیز زنانه حریر و.. البته هر کدام از این شومیز ها زیر مجموعه خود را دارند و هر کدام ست مخصوص خود را دارند. (40 مدل شومیز زنانه مشکی سال 2021)

شومیز مشکی زنانه
شومیز مشکی زنانه
شومیز زنانه مشکی گشاد
شومیز زنانه مشکی گشاد

شومیز زنانه بالا از دو نوع پارچه ساتن مات و تور دانتل تهیه شده است. یقه شومیز گرد است و تقریبا گشاد طراحی شده و برای مدل در وسط سینه ها به صورت هفت مدل داده شده و برای ست کردن می توانید از شلوار جین آبی و یا کتان روشن استفاده کنید.

شومیز مشکی زنانه
شومیز مشکی زنانه مجلسی

شومیز بلند زنانه بالا یکی از شیک ترین و جذاب ترین مدل ها می باشد این شومیز به دلیل حریر بودن پارچه مجلسی می باشد و ترکیب رنگ مشکی با رنگ های دیگر بسیار جذاب شده است. خانم ها می توانند از این شومیز گلدار شیک در مجالس بسیاری استفاده کنند و برای ست کردن از شلوار های کرپ مجلسی کمک بگیرند.

شومیز مشکی مجلسی جذاب
شومیز مشکی مجلسی جذاب

مدل شومیز بالا فوق العاده شیک است این مدل شومیز زنانه مجلسی یقه ایستاده است که دور یقه چین داده شده و پایین تر باز به حالت یقه هفت طراحی شده و دور یقه چین داده شده برای جذاب شدن آستین ها با تور دوخته شده و برای ست می توانید از شلوار کرپ مجلسی استفاده کنید.

شومیز زنانه مشکی سایز بزرگ
شومیز زنانه مشکی سایز بزرگ

شومیز بالا با دو پارچه مجلسی شیک و گران قیمت طراحی شده یقه شومیز به صورت پاپیون است و برای مجلسی شدن شومیز ناحیه بالای سینه و آستین ها با تور گلدوزی شده شیک دوخته شده و از قسمت سینه به پایین کرپ مشکی تهیه شده است. برای ست با این شومیز جذاب می توانید از شلوار جین جذب مشکی کمک بگیرید.

شومیز مجلسی مشکی
شومیز مجلسی مشکی

شومیز بالا مانند تونیک زنانه حریر بدن نما است و تن خوری زیبا دارد این شومیز سبک و راحت است و به هنگام پوشیدن در تن احساس نمی شود می توانید این شومیز زیبا را در مجالس عروسی به هراه ست کردن با دامنی زیبا بپوشید.

شومیز لاکچری مشکی
شومیز لاکچری مشکی

دختران جوانی که به دنبال شومیز جذاب و خاص هستند می توانند شومیز دخترانه بالا را انتخاب کنند زیرا یقه به صورت گردنبندی طراحی شده و آستین های پفکی اش به بدنه تنگ شومیز زیبایی خاصی داده برای ست با این شومیز زیبا می توانید از شلوارهای خاص پر مدل کمک بگیرید.

شومیز مشکی ساتن
شومیز مشکی ساتن
شومیز مشکی آستین پفی
شومیز مشکی آستین پفی

کاربرد شومیز مشکی

از آنجایی که شومیز ها کاربرد بسیار زیادی دارند و تقریبا پایه ثابت اکثر مجلس ها شده اند شومیز مشکی هم مانند دیگر شومیز ها بسیار پر کاربرد است. این شومیز برای زیر مانتوهای جلوباز مورد مصرف قرار می گیرد به دلیل رنگ مشکی که دارد برای شرکت در مراسم تدفین ، ایام سوگواری ، محرم و .. پر کاربرد تر می شوند البته به این معنا نیست که رنگ مشکی تنها برای اینج.ر مراسمات کاربرد دارد شومیز مشکی را می توانید در تولد مراسم شادی و عروسی ها نیز استفاده کنید زیرا بسیار جذاب و خاص می باشد و در بین بانوان پر طرفدار است. برای پوشیدن این شومیز در مجلس سوگواری یا مجلس شادی کافیست ست مناسب را بدانید که ما در انتها توضیح داده ایم.

شومیز زمینه مشکی با طرح رنگی
شومیز زمینه مشکی با طرح رنگی
شومیز مشکی اسپرت دو رنگ
شومیز مشکی اسپرت دو رنگ

شومیز مشکی زنانه بالا اسپرت طراحی شده یقه انگلیسی ساده و جلوباز با دکمه های سفید ، این شومیز برای مصرف روزمره بیشتر کاربرد دارد و بیشتر مناسب برای خانم هایی می باشد که می خواهند در محل کار تیپی اسپرت و سنگین داشته باشند.

شومیز مشکی رسمی
شومیز مشکی رسمی
شومیز زنانه مشکی پشت بلند
شومیز زنانه مشکی پشت بلند
شومیز جلوباز مشکی سایز بزرگ
شومیز جلوباز مشکی سایز بزرگ
شومیز مشکی کوتاه آستین گشاد
شومیز مشکی کوتاه آستین گشاد

شومیز مشکی بالا بیشتر مناسب برای دختران و خانم هایی است که از ناحیه شکم لاغر هستند و شکمی مناسب و ایده آل دارند زیرا به دلیل جذب بودن سبب می شود تا افرادی که شکمی بزرگ دارند بسیار بد دیده شود. آستین های شومیز برخلاف ناحیه شکم بسیار گشاد هستند.

شومیز مشکی بسیار شیک
شومیز مشکی بسیار شیک
شومیز مشکی یقه هفت
شومیز مشکی یقه هفت

ست مناسب برای شومیز زنانه مشکی

برای ست کردن با شومیز های مشکی گزینه های بسیار زیادی دارید می توانید این شومیز زیبا را با شلئار های جین آبی روشن بپوشید تا تضاد زیبایی را ایجاد کنید. همچنین می توانید با شلوارهای پارچه ای روشن مانند سفید ، زرد ، کرم و یا هر رنگ دیگری بپوشید زیرا تم مشکی با هر رنگی می تواند ست شود. شومیز های مشکی با دامن ها نیز جذاب می شوند و زیبایی زیادی را به استایل شما می دهند البته برای ست با این شومیز شلوار های مشکی با دامن های مشکی هم می توانند جذابتان کنند که معمولا افراد خاصی از استایل تمام مشکی خوششان می آید و برای مهار کردن این اندازه از رنگ مشکی بهتر است رنگ موها روشن رو به بلوندی باشد و کفش هایتان هم رنگی به غیر از مشکی که اگر قرمز باشد می توانید با رنگ لب ها در آرایش ست کنید. (40 مدل شومیز زنانه مشکی سال 2021)

شومیز مشکی سایز بزرگ
شومیز مشکی سایز بزرگ
شومیز مشکی آستین تور
شومیز مشکی آستین تور

این شومیز بسیار جذاب و شیک مناسب برای مجالس طراحی شده. یقه شومیز ایستاده و تنه شومیز مانند تاپ حلقه ای است و برای آستین ها از تور تهیه شده و در قسمت مچ ها از پارچه ای که برای یقه مصرف شده استفاده شده است تا ست و هماهنگی ایجاد کند.

شومیز مشکی اسپرت دخترانه
شومیز مشکی اسپرت دخترانه
شومیز مشکی کمر چین دار
شومیز مشکی کمر چین دار
شومیز مشکی یقه پلنگی
شومیز مشکی یقه پلنگی

شومیز زنانه مشکی بالا سایز بزرگ است و از پارچه ساتن لطیف تهیه شده و برای خاص شدن از پارچه ساتن پلنگی پاپیون تهیه شده و برای تزیین به جلوی یقه نصب شده. می توانید برای ست کردن با این شومیز زیبا از دامن های کرپ قد تا زانو استفاده کنید به همراه کفش پاشنه بلند زیبا.

شومیز مشکی آستین توری پفکی
شومیز مشکی آستین توری پفکی
شومیز زنانه مشکی زیبا
شومیز زنانه مشکی زیبا

نحوه شستن شومیز زنانه مشکی

برای شستن شومیز زنانه مشکی اول باید تفکیک لباس ها را رعایت کنید زیرا ممکن است این شومیز به لباسی که تم سفید دارد رنگ دهد و به یاد داشته باشید هرگز از مواد سفید کننده استفاده نکنید زیرا به راحتی رنگ لباس را خراب می کند و سعی کنید برای شستن به جای استفاده از تاید از مایع لباسشویی استفاده کنید. اگر شومیزتان با حریر یا تور دوخته شده یا بعضی از قسمت ها این جنس پارچه است سعی کنید با دست بشویید زیرا به دوام بیشتر لباستان کمک می کند. 40 مدل شومیز زنانه مشکی سال 2021

شومیز جلو بسته مشکی ساده
شومیز جلو بسته مشکی ساده

شومیز بالا بسیار ساده طراحی و دوخته شده است و تنها مدل این شومیز کش دوزی سر آستین ها و دور یقه می باشد. تن خور این لباس شیک و خاص است و برای شرکت در مراسم های متفاوت کاربرد دارد.

شومیز مشکی رسمی
شومیز مشکی رسمی
شومیز مشکی زنانه جذاب
شومیز مشکی زنانه جذاب

شومیز مشکی بالا تقریبا ساده است زیرا تنه شومیز ساده و یقه گرد است و آستین ها تور می باشد. برای ست کردن با این شومیز ساده می توانید از دامن و یا شلوار های جین استفاده کنید. (40 مدل شومیز زنانه مشکی سال 2021)

شومیز مشکی زنانه اسپرت
شومیز مشکی زنانه اسپرت
شومیز مشکی زنانه مدل دار
شومیز مشکی زنانه مدل دار
شومیز زنانه مشکی یقه پاپیونی
شومیز زنانه مشکی یقه پاپیونی
شومیز مشکی زنانه جدید
شومیز مشکی دخترانه جدید

این شومیز دخترانه زیبا هم بسیار ساده است فقط به دلیل استفاده از تور و بدن نما شدن آستین ها مدل دار دیده می شود. برای ست هم می توانید مانند عکس از شلوارهای جین استفاده کنید همچنین شلوارهای کرپ دخترانه رنگی زیرا با رنگ مشکی هر رنگی جور می شود.

شومیز دخترانه مشکی اسپرت
شومیز دخترانه مشکی اسپرت

خرید شومیز زنانه مشکی + قیمت شومیز زنانه مشکی

برای خرید اینترنتی انواع شومیز زنانه مشکی جدید می توانید از طریق فروشگاه های اینترنتی معتبر اقدام کنید. پیشنهاد ما به شما فروشگاه اینترنتی جامه پوش می باشد زیرا تنوع مدل بسیار بالایی دارد و از بهترین پارچه ها تهیه و تولید می کند علاوه بر این در حوزه قیمت ها نیز حسابی همکاران خود را به چالش کشیده است و شما می توانید پس از گذشت یک هفته در صورت عدم رضایت از سفارش کالای مورد نظر خود وجه نقدتان را بازگردانید.