در این صفحه به معرفی 40 مدل شومیز زنانه مجلسی سال2021 پرداخته ایم. همچنین نحوه خرید اینترنتی انواع مدل های شومیز زنانه جدید از معتبرترین فروشگاه اینترنتی پس تا انتها همراه ما باشید.

شومیز چیست؟

کلمه شومیز یک واژه فرانسوی می باشد. شومیز ها همان پیراهن های مردانه هستند که از جلو دکمه می خورند ولی به سبک زنانه طراحی شده اند. به دلیل راحت بودن این سبک از لباس و مورد استقبال قرار گرفتن توسط بانوان طراحان صنعت مد برای خانم ها در تنوع مدل بسیار زیاد طراحی کرده اند و امروزه انواع مدل های شومیز در فروشگاه ها عرضه می شود. معمولا جنس شومیز ها لطیف و لخت می باشد و بیشتر برای فصل بهار و تابستان طراحی می شوند ولی به این معنا نیست که پارچه های دیگر به کار گرفته نشوند به عنوان مثال امروزه شومیز برای فصل زمستان موجود است همچنین شومیزی که با پارچه نخی دوخته شده باشد. به هر خانمی توصیه می شود خرید شومیز زنانه را تجربه کنند. (40 مدل شومیز زنانه مجلسی سال2021)

شومیز زنانه مجلسی
شومیز زنانه مجلسی
شومیز جذاب مجلسی
شومیز جذاب مجلسی

مدل جدید 1400 شومیز زنانه بالا از دو نوع پارچه تهیه شده. این شومیز جلو بسته می باشد و با پارچه تور تزیین شده است برای ست کردن با این شومیز مجلسی دو رنگ می توانید از شلوار پارچه ای مشکی استفاده کنید البته شلوار پارچه ای سفید هم جذاب می شود.

شومیز زنانه مجلسی یقه پاپیونی
شومیز زنانه مجلسی یقه پاپیونی

شومیز بالا مجلسی است ولی این شومیز در کناره مجلسی بودن بسیار ساده می باشد و بیشتر مناسب افرادی است که سادگی را می پسندند یقه پاپیونی لباس فوق العاده جذاب است و در کنار سادگی لباس مکمل زیبایی می باشد.

شومیز مجلسی گیپور
شومیز مجلسی گیپور
شومیز مجلسی یقه کرواتی
شومیز مجلسی یقه کرواتی
شومیز مجلسی گلدار
شومیز مجلسی گلدار

مدل شومیز گلدار بالا تقریبا بی مدل و ساده طراحی شده است و این طرح پارچه است که در نگاه اول خودنمایی می کند. این شومیز جلو باز طراحی شده و تقریبا مدل پیراهن مردانه است با این تفاوت که در قسمت یقه پاپیون داده شده برای ست با این شومیز زیبا بهتر است از شلوار پارچه ای مجلسی استفاه کنید اگر رنگ شلوار قرمز رنگ باشد فوق العاده جذاب می شود. خرید شیک این مدل را به شما توصیه می کنیم.

شومیز مجلسی آستین پفی
شومیز مجلسی آستین پفی

شومیز ترک زنانه مشکی بالا مناسب برای شرکت در مراسم های عزاداری ایام محرم و.. می باشد. البته رنگ مشکی فقط برای سوگواری نمی باشد بلکه این رنگ بسیار جذاب و شیک است به خصوص خانم هایی که موهای بلوند دارند ترکیب این رنگ با لباسشان زیبا و جذاب است. قیمت این لباس ارزان است و به راحتی می توانید تهیه کنید.

شومیز مجلسی ساده
شومیز مجلسی ساده
شومیز مجلسی شیک
شومیز مجلسی شیک

مدل شومیز زنانه مجلسی برای افراد چاق بالا با شلوار ست می باشد این شومیز تقریبا گشاد می باشد و یقه کرواتی طراحی شده است. به دلیل طرح دار بودن پارچه شومیز برای ست کردن از شلوار ساده استفاده شده. این ست تن خوری بسیار شیک و جذاب دارد.

شومیز مجلسی سفید
شومیز مجلسی سفید
شومیز مجلسی زنانه گلدار
شومیز مجلسی زنانه گلدار
شومیز مجلسی رنگ روشن
شومیز مجلسی رنگ روشن

مدل شومیز زنانه مجلسی بالا با پارچه کرپ روشن دوخته شده این شومیز جلوبسته است. در قسمت یقه از پارچه سفید استفاده شده و برای تزیین شومیز از نوارهای گیپوری هم رنگ پارچه استفاده شده تا از سادگی در بیاد و در قسمت سر شانه آستین ها را کمی خورد داده شده تا آستین پفکی شود.

شومیز مجلسی زنانه
شومیز مجلسی زنانه
شومیز مجلسی جدید
شومیز مجلسی جدید

کاربرد شومیز چیست؟

از شومیزها می شود استفاده های بسیاری کرد و در حال حاضر در هر مکانی مورد اسقبال قرار می گیرد و یکی از گزینه های پر کاربرد در استایل بانوان در مهمانی های می باشد ، علاوه بر رسمی بودن شیک هم می باشد و می توانید با دامن یا شلوار ست کنید. همچنین بهترین گزینه برای استفاده در زیر مانتو های جلوباز می باشد. همانطور که در بالا گفته شد تنوع بسیار زیاد است تقریبا برای هر مناسبتی که به آن دعوت شده اید از رسمی تا جمع دوستان و خانواده انواع شومیز وجود دارد که انتخاب را برای شما آسان می کند. البته قیمت شومیز زنانه هم بسیار مناسب است و بانوان به راحتی می توانند تهیه کنند.

شومیز مجلسی یقه پاپیونی
شومیز مجلسی یقه پاپیونی
شومیز زنانه مجلسی حریر
شومیز زنانه مجلسی حریر

شومیز بالا زیباترین مدل حریر می باشد این شومیز برای مجلس طراحی شده و کاربرد بسیاری دارد. قیمت حریر نسبت به دیگر پارچه های مجلسی به صرفه تر می باشد و بانوان به راحتی می توانند این سبک از لباس را تهیه کنند و در مجالس استفاده کنند.

شومیز مجلسی جذاب طوسی مشکی
شومیز مجلسی جذاب طوسی مشکی

جنس پارچه شومیز بالا حریر طرحدار می باشد این شومیز جلوباز طراحی شده و در قسمت مچ ها و یقه از پارچه کرپ مشکی استفاده شده. یقه شومیز پاپیونی طراحی شده و برای ست با این شومیز دخترانه جذاب می توانید از دامن و یا شلوار پارچه ای مشکی استفاده کنید.

ست شومیز شلوار مجلسی
ست شومیز شلوار مجلسی

مدل جدید بالا یکی از جذاب ترین شومیز ها می باشد این لباس طرح پارچه بسیار زیبایی دارد، یقه برگردان است و در انتهای یقه هفت شده است طراحی آستین ها گشاد است و در مچ ها به اندازه 15 سانت مچی دوخته شده است قد این شومیز بلند است و مناسب برای خانم های با اضافه وزن می باشد.

شومیز مجلسی زنانه آستین تور
شومیز مجلسی زنانه آستین تور

شومیز بالا از پارچه گیپور تهیه شده است و بدن نما است به همین علت برای پوشاندن برخی از قسمت ها از آستری به شکل تاپ استفاده کرده اند و در قسمت شانه و آستین ها بدن نما طراحی شده. برای ست با این شومیز جذاب می توانید از شلوار کرپ مشکی و یا کرم رنگ استفاده کنید. (40 مدل شومیز زنانه مجلسی سال2021)

شومیز مجلسی جلوبسته
شومیز مجلسی جلوبسته
شومیز یقه ایستاده مجلسی
شومیز یقه ایستاده مجلسی

انواع شومیز ها

شومیز ها تنوع بسیار بالایی دارند و تقریبا برای هر فصل و مناسبتی طراحی شده اند که همین امر موجب شده تا بانوان به راحتی بتوانند لباس مورد نیاز خود را انتخاب کنند منظور از انواع شومیز این است مانند: شومیز زنانه اسپرت ، شومیز زنانه گلدار ، شومیز زنانه مجلسی ، شومیز زنانه نخی و… هر کدام از دسته هایی که نام برده شد هر یک زیر مجموعه خود را دارد به عنوان مثال شومیز زنانه مجلسی در مجموعه خود شومیز مجلسی رنگی ، شومیز مجلسی کوتاه ، شومیز مجلسی بلند ، شومیز مجلسی گیپور ، شومیز مجلسی مشکی و… را دارد.

شومیز مجلسی رنگی
شومیز مجلسی رنگی
شومیز مجلسی گیپور سفید
شومیز مجلسی گیپور سفید
شومیز مجلسی آستین پفی
شومیز مجلسی آستین پلیسه

مدل شومیز زنانه بالا پارچه ای ساده و بدون طرح دارد یقه شومیز به صورت پاپیونی طراحی شده و در قسمت شانه ها از چین استفاده شده همچنین پارچه برای آستین پلیسه شده است و در قسمت مچ ها مچ دوخته شده این شومیز تقریبا گشاد طراحی شده و برای ست می توانید مانند عکس از دامن پلیسه کمک بگیرید.

شومیز مجلسی رنگ شاد
شومیز مجلسی رنگ شاد

ست مناسب برای شومیزها

همانطور که گفته شد تنوع در شومیز بسیار است پس ست مناسب برای هر شومیز با دیگری متفاوت می باشد که در پایین توضیح داده ایم:

ست مناسب برای شومیز نخی:

برای ست کردن با شومیز زنانه نخی بهتر است از شلوارهای کتان کاغذی نازک استفاده کنید زیرا به ظاهر این شومیز بیشتر می آید و همانگی بیشتری را ایجاد می کند.

ست مناسب برای شومیز اسپرت:

شومیزهای اسپرت از اسمشان معلوم است که ظاهری اسپرت دارند و معمولا طراحان مد برای ست با لباس های اسپرت شلوارهای جین اسپرت را پیشنهاد می دهند زیرا استایل شما را اسپرت تر نشان می دهند.

ست مناسب برای شومیز ساده:

شومیزهای ساده ظاهری پیچیده ندارند و معمولا در طراحی این سبک از لباس کمتر از چین ، کمربند و یا آستین پفی استفاده می شود پس بهتر است برای ست با این سبک از لباس از شلوار و یا دامنی ساده مانند سبک خود لباس استفاده شود تا استایل ساده شما را بیشتر به رخ بکشد.

ست مناسب برای شومیز گلدار:

شومیز های زنانه گلدار به دلیل شلوغ بودن طرح پارچه بهتر است برای ست کردن از لباس هایی استفاده شود که ساده باشند تا با طرح شومیز درهم نشوند پس بهترین انتخاب شلوارهای جین ساده و یا اینکه شلوارهای کرپ اسپرت باشند.

ست مناسب برای شومیز مجلسی:

شومیزهای مجلسی بیشتر از دیگر شومیز ها دارای تزیینات می باشند و همچنین در این سبک از شومیز ها از پارچه های تور و گیپور هم بسیار زیاد استفاده می شود پس بهتر است از شلوار مجلسی کرپ و یا دامن های مجلسی کرپ استفاده کنید می توانید در رنگ های متناسب با رنگ شومیزتان استفاده کنید.

شومیز مجلسی دخترانه سفید مشکی
شومیز مجلسی دخترانه سفید مشکی
شومیز مجلسی جلوبسته سفید
شومیز مجلسی جلوبسته سفید

شومیز مجلسی بالا از پارچه دانتل سفید تهیه شده است و به دلیل بدن نما بودن پارچه در قسمت سینه به پایین از آستر استفاده شده است یقه شومیز ایستاده است و آستین ها جذب و بدن نما هستند این شومیز بیشتر مناسب برای دختران جوان و تازه نامزد کرده می باشد.

شومیز مجلسی دخترانه
شومیز مجلسی دخترانه
شومیز زنانه مجلسی بسیار شیک
شومیز زنانه مجلسی بسیار شیک
شومیز مجلسی مغزی دوزی شده
شومیز مجلسی نوار دوزی شده

شومیز رنگی بالا بسیار ساده است ، یقه این شومیز مردانه طراحی شده و جلو باز می باشد البته دکمه های شومیز مخفی طراحی شده و برای تزیین آستین از دکمه های روکاری تزیینی استفاده شده به دلیل روشن بودن پارچه شومیز ب رای تزیین از نوار مشکی استفاده شده و سبب جذابیت لباس شده است. برای ست با این شومیز زیبا می توانید از دامن مشکی و یا شلوار مجلسی مشکی قد نود استفاده کنید.

ست جذاب شومیز دامن مجلسی
ست جذاب شومیز دامن مجلسی
شومیز مجلسی آستین کوتاه
شومیز مجلسی آستین کوتا

نحوه شستن شومیزها

برای شستن شومیز ها بهتر است تفکیک رنگ ها را رعایت کنید و برای شستن شومیز مجلسی بهتر است با دست شسته شود. همچنین سعی کنید درجه دمای آب پایین باشد تا لباس ها خراب نشوند و از مصرف هرگونه مواد سفید کننده خود داری کنید زیرا به راحتی رنگ لباس را تخریب می کند می توانید پس از خشک شدن در صورت لزوم از اتو با درجه مناسب برای اتو کشی لباستان استفاده کنید.

شومیز مجلسی زنانه
شومیز مجلسی زنانه
ست شومیز شلوار مجلسی
ست شومیز شلوار مجلسی
شومیز مجلسی سفید قرمز
شومیز مجلسی سفید قرمز
شومیز مجلسی رنگی
شومیز مجلسی رنگی

شومیز بالا بسیار ساده طراحی شده در واقع همان پیراهن مردانه است به سبک زنانه به دلیل زرد بودن پارچه شومیز برای تزیین و جلوه نمایی از نوار دوزی مشکی و دکمه های مشکی استفاده شده این شومیز برای شاد کردن روحیه بسیار تاثیر گذار است و برای ست می توانید از شلوار جین مشکی استفاده کنید. (40 مدل شومیز زنانه مجلسی سال2021)

شومیز مجلسی زنانه سفید
شومیز مجلسی زنانه سفید
شومیز مجلسی راه راه
شومیز مجلسی راه راه
شومیز مجلسی زنانه گیپور
شومیز مجلسی زنانه گیپور

خرید شومیز مجلسی + قیمت شومیز مجلسی

برای خرید اینترنتی انواع شومیز زنانه مجلسی می توانید از طریق فروشگاه های اینترنتی اقدام کنید. فروشگاه اینترنتی جامه پوش یکی از معتبرترین ها می باشد و با داشتن تنوع مدل در شومیزها سبب شده تا شما به راحتی لباس خود را انتخاب کنید همچنین استفاده از بهترین و مرغوب ترین پارچه ها ، علاوه بر این در حوزه قیمت ها نیز همکاران خود را حسابی به چالش کشیده است. همچنین در صورت عدم رضایت از کالای مورد نظرتان می توانید پس از گذشت یک هفته وجه نقدتان را بازبگردانید.