در اینجا به معرفی 40 مدل شومیز زنانه رنگی سال 2021 پرداخته ایم. همچنین نحوه خرید شومیز زنانه شیک به صورت اینترنتی از معتبرترین فروشگاه اینترنتی را توضیح داده ایم پس تا انتها همراه باشید.

شومیز چیست؟

کلمه شومیز یک واژه فرانسوی می باشد. شومیز ها همان پیراهن های مردانه هستند که از جلو دکمه می خورند ولی به سبک زنانه طراحی شده اند. به دلیل راحت بودن این سبک از لباس و مورد استقبال قرار گرفتن توسط بانوان طراحان صنعت مد برای خانم ها در تنوع مدل بسیار زیاد طراحی کرده اند و امروزه انواع مدل های شومیز در فروشگاه ها عرضه می شود. معمولا جنس شومیز ها لطیف و لخت می باشد و بیشتر برای فصل بهار و تابستان طراحی می شوند ولی به این معنا نیست که پارچه های دیگر به کار گرفته نشوند به عنوان مثال امروزه شومیز برای فصل زمستان موجود است همچنین شومیزی که با پارچه نخی دوخته شده باشد. به هر خانمی توصیه می شود خرید شومیز زنانه را تجربه کنند.

شومیز زنانه رنگی
شومیز زنانه رنگی

مدل کرپ حریر زنانه بالا رنگی بسیار شاد و جذاب دارد. این شومیز جلوبسته طراحی شده و برای تزیین در کنار آستین ها دکمه وصل شده مچ آستین هم چاک دار است. یقه لباس به صورت ایستاده طراحی شده که با نوار تزیین شده است.

شومیز زنانه رنگی
شومیز زنانه رنگی
شومیز زنانه رنگی ساده
شومیز زنانه رنگی ساده
شومیز رنگی کرمی رنگ
شومیز رنگی کرمی رنگ
شومیز رنگی اسپرت
شومیز رنگی اسپرت

مدل جدید 1400 زنانه بالا از نظر مدل کاملا ساده طراحی و دوخته شده و تنها طرح پارچه است که در نگاه اول لباسی مدل دار به نظر می رسد یقه این شومیز به صورت مردانه دوخته شده و از جلو شومیز باز است که به وسیله دکه دو طرف به هم متصل می شوند همچنین در قسمت مچ ها چاک دارد که با دکمه متصل شده.

شومیز رنگی ساتن
شومیز رنگی ساتن
شومیز رنگی راه راه
شومیز رنگی راه راه

مدل شومیز بالا ظاهری اسپرت و جذاب دارد یقه شومیز ایستاده است و دور یقه با چین تزیین شده و از سرشانه به سمت پایین لباس برای تزیین چین داده شده و با دکمه مرواریدی زیباتر شده و در قسمت مچ ها نیز چین داده شده است. تن خور این شومیز راه راه جذاب و دلنشین است. قیمت مجلسی بالا بسیار مناسب است و به راحتی می توانید تهیه کنید.

شومیز رنگی راه راه
شومیز رنگی راه راه

کاربرد انواع شومیز

امروزه در صنعت مد شومیزهای بسیاری طراحی و تولید می شوند و برای کاربرد های متفاوت تولید می شوند. بیشتر شومیزها پایه ثابت برای شرکت در مراسم ها هستند و خانم ها می توانند با شلوار و دامن ست کنند. همچنین یکی دیگر از کاربرد های شومیز استفاده در زیر مانتوهای جلوباز هستند. علاوه بر مجالس یا مانتو جلوباز هستند شومیز های دیگری که مناسب برای روزمرگی و یا شرکت در جمع دوستان است به ویژه دختران جوان بسیار طرفدار شومیزهای اسپرت هستند زیرا با شلوارهای جین به راحتی ست می کنند و استایلی اسپرت می سازند.

شومیز رنگی مجلسی
شومیز رنگی مجلسی

شومیز مدل مجلسی شیک 2019 بالا بسیار جذاب و زیبا است. این شومیز در بین بانوان بسیار پر طرفدار است و برای مجالس بسیار زیادی کاربرد دارد. ما به شما خرید مجلسی شیک را توصیه می کنیم و برای ست با این شومیز می توانید از دامن های شیک و جذاب کمک بگیرید.

شومیز رنگی مجلسی
شومیز رنگی مجلسی

شومیز زنانه رنگی بالا مناسب برای مجالس است زیرا از پارچه ای مجلسی تهیه شده یقه شومیز به صورت پاپیون گره می خورد و برای تزیین در تمام قسمت های شومیز مروارید های ریز و درشت دوخته شده است. سر آستین ها کش دوزی شده و در قسمت ساق دست نوار دوزی بسیار شیک شده. (40 مدل شومیز زنانه رنگی سال 2021)

شومیز رنگی ساده
شومیز رنگی ساده

مدل شومیز زنانه رنگی بالا جلوبسته و ساده طراحی شده رنگ لباس از رنگ های پرطرفدار امروزی می باشد. این شومیز بیشتر مناسب برای روزمره و یا شرکت در جمع های خودمانی می باشد زیرا به دلیل طراحی ساده موجب ایجاد راحتی می شود.

شومیز رنگی دخترانه
شومیز رنگی دخترانه
شومیز زنانه رنگی گلدار
شومیز زنانه رنگی گلدار

شومیز گلدار زنانه رنگی بالا بسیار مورد پسند بانوان قرار دارد زیرا به دلیل رنگ های شادی که دارد در روحیه تاثیر بسزایی دارد. این شومیز جلوبسته است و در قسمت جلو پلیسه شده تقریبا کمی گشاد می باشد.

شویز زنانه رنگی یقه پاپیونی
شومیز رنگی یقه پاپیونی

خانم هایی که می خواهند در مجلسی شرکت کنند که لباسی ساده و شیک بپوشند انتخاب این شومیز بهترین گزینه می باشد زیرا کاملا ساده و رسمی است و برای ست کردن می توانید از دامن های مجلسی و یا شلوار های گشاد مجلسی استفاده کنید اگر مشکی باشند بهتر است.

شومیز رنگی دخترانه قرمز
شومیز رنگی دخترانه قرمز
شومیز دخترانه رنگی حریر
شومیز دخترانه رنگی حریر

شومیز حریر بالا فوق العاده جذاب است این شومیز رنگی برای شرکت در تولد و مهمانی ها بسیار مناسب است و برای ست گکردن با این شومیز زیبا می توانید از شلوار ارچه ای سفید تقریبا گشاد استفاده کنید مطابق عکس که در بالا مشاهده می کنید.

شومیز رنگی زنانه یقه حلزونی
شومیز رنگی زنانه یقه حلزونی

انواع شومیز زنانه

همانطور که در بالا فته شد طراحان مد شومیز های زنانه متعددی را تولید کرده اند تا بانوان به راحتی لباس مورد نظر خود را انتخاب کنند شومیزهای زنانه عبارت اند از: شومیز زنانه مجلسی ، شومیز زنانه حریر ، شومیز زنانه نخی ، شومیز زنانه مشکی ، شومیز دخترانه ، شومیز رنگی و… که هر کدام از شومیز های نام برده یک دسته به حساب می آیند و البته هر دسته زیر مجموعه خود را دارد علت نامگذاری این است که به عنوان مثال شومیز مجلسی به علت اینکه از پارچه های گران و همچنین مدل پیچیده تهیه شده شومیز مجلسی نام دارد و شومیز مشکی به دلیل اینکه تم لباس مشکی است به این شکل نامگذاری شده است. (40 مدل شومیز زنانه رنگی سال 2021)

شومیز جذاب رنگی
شومیز جذاب رنگی
شومیز زنانه رنگی شیک
شومیز زنانه رنگی شیک

مدل شومیز بالا یقه ایستاده طراحی شده و برای مدل از گوشه یقه به وسط حلقه آستین چین داده شده. این شومیز جلوباز است و دکمه هایش به صورت مخفی طراحی شده در کل شومیزی خوشرنگ و ساده است که برای ست می توانید از شلوار پارچه ای ساده استفاده کنید تا استایلی ساده داشته باشید.

شومیز مجلسی رنگی
شومیز مجلسی رنگی
شومیز دخترانه رنگی خاص
شومیز دخترانه رنگی خاص

دختران جوانی که می خواهند در مجلسی شرکت کنند و می خواهند لباسی شیک و خاص داشته باشند شومیز بالا بهترین گزینه است و برای ست کردن می توانند از شلوارهای کرپ مجلسی سفید و یا مشکی استفاده کنند سعی کنید شلوارتان کمی گشاد باشد و با کمربند چرمی آن را تزیین کنید.

شومیز جذاب رنگی گلدار
شومیز جذاب رنگی گلدار

شومیز مشکی جدید بالا بسیار خاص و شیک طراحی شده تم این لباس مشکی است با گل های کرم و طلایی یقه لباس به صورت ایستاده سه سانتی طراحی شده و همچنین جلوباز می باشد. برای ست با این شومیز زیبا می توانید شلوار کرپ یا به رنگ تم لباس که مشکی است و یا به رنگ گل های لباس ست کنید.

شومیز اسپرت رنگی
شومیز اسپرت رنگی

در فصل تابستان انتخاب شومیز بالا بسیار عالی می باشد زیرا به دلیل رنگی بودن موجب خنکی می شود و همچنین نخی بودن پارچه موجب ایجاد احساس آرامش می شود و برای روزمره مناسب است.

شومیز رنگی حریر اسپرت
شومیز رنگی حریر اسپرت
شومیز رنگی شیک
شومیز رنگی شیک

افرادی که به دنبال سادگی هستند و برای شرکت در مراسم ها بیشتر از لباس های ساده استفاده می کنند شومیز بالا مورد پسندشان است زیرا کاملا ساده و اسپرت است و برای ست می توانید از دامن و یا شلوار ساده سفید استفاده کنید.

شومیز رنگی آستین بلند
شومیز رنگی آستین بلند
شومیز رنگی حریر سورمه ای
شومیز رنگی حریر سورمه ای

شومیز های حریر علاوه بر مراسمات برای فصل تابستان هم بسیار فوق العاده هستند زیرا سبک ، نازک و خنک هستند و به هنگام گرما در تن احساس نمی شوند و به خنک شدن کمک می کنند مانند شومیز زنانه حریر که در فصل تابستان بسیار کارایی دارد. برای ست می توانید از شلوار های سبک و نازک سفید استفاده کنید.

شومیز رنگی روشن
شومیز رنگی روشن

نحوه شستن شومیزها

برای شستن شومیز ها اگر وقت و حوصله کافی دارید بهتر است با دست بشویید اما اگر این امکان برای شما وجود ندارد می توانید با تفکیک رنگ ها شومیز را با ماشین لباسشویی و درجه دمای پایین آب بشویید و از مصرف هرگونه مواد سفید کننده مانند وایتکس خودداری کنید زیرا به راحتی رنگ لباس را تخریب می کند و غیر قابل جبران است. پس از خشک شدن شومیز می توانید با توجه به در نظر گرفتن جنس پارچه شومیز به اتو کشی بپردازید زیرا برخی از پارچه ها نیازی به اتو کشی ندارند.

شومیز رنگی رسمی
شومیز رنگی رسمی
شومیز زنانه خال خالی
شومیز زنانه خال خالی

خانم هایی که از سبک پارچه های خا خالی خوششان می آید انتخاب شومیز بالا می تواند برایشان بسیار دلچسب باشد زیرا اسپرت و جذاب دیده می شوند. معمولا پارچه هایی که طرحی شلوغ دارند مدل لباس را ساده طراحی می کنند برای ست هم می توانید به رنگ خال های لباس ست کنید در عکس بالا به دلیل مشکی بودن خال ها از دامن مشکی استفاده شده اگر خال ها زرد بود از دامن زرد استفاده کنید.

شومیز زنانه رنگی یقه چین دار
شومیز زنانه رنگی یقه چین دار
شومیز رنگی اسپرت
شومیز رنگی اسپرت
شومیز رنگی مجلسی
شومیز رنگی مجلسی

شومیز مدل بلند مجلسی رنگی بالا مناسب برای مجالس است . پارچه این شومیز طرح های برجسته دارد و با نوار دوزی مشکی تزیین شده به دلیل کاربرد نوار مشکی بهتر است برای ست از شلوار و دامن مشکی استفاده کنید.

شومیز رنگی ساده
شومیز رنگی ساده
شومیز دخترانه رنگی جدید
شومیز دخترانه رنگی جدید

شومیز دخترانه بالا جلوبسته است و یقه این شومیز گرد طراحی شده به دلیل دادن چین به دور یقه موجب شده تا یقه ایستاده دیده شود همچنین کاپ سر شانه را هم با چین تزیین کرده اند این شومیز تقریبا گشاد است و مناسب برای دخترانی است که اندامی لاغر دارند این لباس لاغری را در خود گم می کند. (40 مدل شومیز زنانه رنگی سال 2021)

شومیز زنانه رنگی
شومیز زنانه رنگی
شومیز رنگی گلدار
شومیز رنگی گلدار
شومیز رنگی خاص
شومیز رنگی خاص

شومیز بالا مناسب برای خاص پسندان است زیرا تم لباس مشکی است و با رنگ های جیغ و روشن موجب ایجاد تضاد های جذاب شده برای ست با این شومیز زیبا می توانید از رنگ های درون شومیز استفاده کنید ولی پیشنهاد ما شلوار مشکی پارچه ای می باشد.

شومیز رنگی مجلسی
شومیز رنگی مجلسی

این شومیز مجلسی رنگی با پارچه مخمل کبریتی تهیه شده است البته پارچه ضخامت بسیار کمی دارد و به دلیل داشتن کش در بافت مخمل کشی می باشد که همین امر موجب می شود تا شومیز در تن به خوبی بخوابد و تن خوری زیبا داشته باشد.

شومیز زنانه رنگی آستین بلند
شومیز زنانه رنگی آستین بلند

خرید شومیز زنانه رنگی + قیمت شومیز زنانه رنگی

برای خرید اینترنتی شومیز رنگی زنانه با بهترین قیمت شومیز رنگی می توانید از طریق فروشگاه های اینترنتی اقدام کنید. ما به شما فروشگاه اینترنتی جامه پوش را توصیه می کنیم زیرا تنوع مدل بسیار بالایی را دارد و شومیز ها را با بهترین پارچه ها تهیه می کند و همین موجب می شود تا شما راحت تر لباس دلخواه خود را انتخاب کنید. علاوه بر داشتن تنوع زیاد در حوزه قیمت ها نیز همکاران خود را حسابی به چالش کشیده است و در صورت عدم رضایت از سفارش کالای مورد نظرتان می توانید پس از گذشت یک هفته وجه نقدتان را بازگردانید.