در این صفحه به معرفی 40 مدل شومیز دخترانه خاص سال 2021 پرداخته ایم. همچنین نحوه خرید شومیز زنانه شیک اینترنتی انواع مدل شومیز دخترانه از معتبر ترین فروشگاه اینترنتی را توضیح داده ایم پس تا انتها ما را همراهی کنید.

شومیز چیست؟

کلمه شومیز یک واژه فرانسوی می باشد. شومیز ها همان پیراهن های مردانه هستند که از جلو دکمه می خورند ولی به سبک زنانه طراحی شده اند. به دلیل راحت بودن این سبک از لباس و مورد استقبال قرار گرفتن توسط بانوان طراحان صنعت مد برای خانم ها در تنوع مدل بسیار زیاد طراحی کرده اند و امروزه انواع مدل های شومیز در فروشگاه ها عرضه می شود. البته علاوه بر بانوان شومیز ها برای دختران نیز طراحی شده اند به خصوص دخترانی که تازه نامزد کرده اند می توانند به راحتی انتخاب کنند زیرا تنوع مدل در این محدوده سنی بسیار بالا می باشد. معمولا جنس شومیز ها لطیف و لخت می باشد و بیشتر برای فصل بهار و تابستان طراحی می شوند ولی به این معنا نیست که پارچه های دیگر به کار گرفته نشوند به عنوان مثال امروزه شومیز برای فصل زمستان موجود است همچنین شومیزی که با پارچه نخی دوخته شده باشد. به هر دختر جوانی توصیه می شود خرید شومیز دخترانه را تجربه کنند.

شومیز دخترانه خاص
شومیز دخترانه خاص
شومیز دخترانه خاص سفید
شومیز دخترانه خاص سفید
شومیز دخترانه ساتن
شومیز دخترانه ساتن

مدل شومیز دخترانه بالا با پارچه ساتن تهیه شده است این شومیز به صورت جلوباز است و یقه ای ایستاده دارد. برای جذاب تر شدن پارچه گیپور بدن نما در قسمت بالای سینه و ساق دست به کار برده شده است. برای ست با این شومیز جذاب می توانید از شلوار پارچه ای سفید استفاده کنید.

شومیز دخترانه اسپرت
شومیز دخترانه اسپرت
شومیز دخترانه رنگی
شومیز دخترانه رنگی

شومیز دخترانه قرمز بالا بسیار زیبا و شیک است. این شومیز یقه پاپیونی طراحی شده و از بالای سینه دو ردیف چین خورده است این چین در پشت لباس هم می باشد و پارچه ای که برای چین مصرف شده پلیسه شده می باشد شومیز جلو بسته است و در قسمت مچ کش دوزی شده برای ست با این شومیز زیبا می توانید از دامن مشکی کوتاه استفاده کنید.

شومیز دخترانه مجلسی
شومیز دخترانه مجلسی

شومیز دخترانه مجلسی بالا از پارچه گیپور تهیه شده است و به دلیل بدن نما بودن برای قسمت سینه به پایین از آستر استفاده شده این شومیز جلو بسته تن خوری جذاب دارد و برای تزیین هر قسمت از شومیز از چین استفاده شده. کاربرد این شومیز فقط برای مجالس است.

شومیز دخترانه خاص
شومیز دخترانه خاص
شومیز دخترانه خال خالی
شومیز دخترانه خال خالی

شومیز دخترانه بالا مجلسی اسپرت است. یقه این شومیز به صورت گردنبندی طراحی شده و به خاطر نازک بودن پارچه در قسمت تنه آستر دوزی شده ، آستین های لباس تقریبا گشاد هستند و مچ به وسیله دو عدد دکمه متصل شده است.

شومیز دخترانه آستین کوتاه
شومیز دخترانه آستین کوتاه

انواع شومیز دخترانه

شومیزها انواع بسیاری دارند از زنانه گرفته تا دخترانه که هر کدام در سبک و طرح خود می باشند. به دلیل پر اهمیت بودن شومیزها موجب شده تا طراحان برای تمامی فصول و مناسبت های متفاوت طراحی کنند مانند: شومیز دخترانه ساده ، شومیز دخترانه مجلسی ، شومیز دخترانه رنگی ، شومیز دخترانه کرپ ، شومیز دخترانه حریر و.. که هر کدام از این دسته ها که نام برده شد زیرمجموعه بسیاری در خود دارد. 40مدل شومیزدخترانه خاص(مُدسال 2021)

شومیز دخترانه اسپرت تیره
شومیز دخترانه اسپرت تیره
شومیز دخترانه ساده
شومیز دخترانه ساده

شومیز دخترانه بالا بسیار شیک است این شومیز ساده یقه مردانه دارد در واقع استایل شومیز در کل مدل پیراهن مردانه طراحی شده با این تفاوت که در قسمت سینه به بالا از پارچه گیپور مصرف شده و همین موجب به چشم آمدن شومیز شده است. این شومیز مناسب اسپرت پسندان است.

شومیز دخترانه مجلسی شیک
شومیز دخترانه مجلسی شیک

شومیز بالا یکی از مدل جدید های شومیز مجلسی می باشد. این لباس بسیار شیک و جذاب است و تن خوری فوق العاده دارد. خانم های لاکچری پسند این سبک از لباس را می پسندند و برای ست از شلوار و دامن چرم استفاده می کنند.

شومیز صورتی دخترانه
شومیز صورتی دخترانه

دختران جوانی که به تولد و مهمانی دوستان خود دعوت شده اند و می خواهند شومیزی به رنگ دخترانه و شیک بپوشند انتخاب شومیز بالا بهترین گزینه است. برای ست کردن با این شومیز زیبا بهتر است از شلوار پارچه ای مجلسی استفاده کنید اگر سفید باشد استایل دخترانه تر می شود.

شومیز دخترانه یقه پهن
شومیز دخترانه یقه پهن
شومیز دخترانه کرپ
شومیز دخترانه کرپ

شومیز بالا با پارچه کرپ طرحی شده یکی از ویژگی های پارچه کرپ دوام بسیار بالا است که در اثر شستن هیچگونه تغییر رنگی نمی دهد. این شومیز جلو باز با یقه هفت طراحی شده کناره یقه سمت چپ لباس چین حلزونی داده شده که تقریبا تا وسط لباس ادامه دارد.

شومیز دخترانه گلدار مجلسی
شومیز دخترانه گلدار مجلسی

حریر زنانه ترک بالا بسیار شیک است و بیشتر مناسب برای مجالس می باشد. سبک این لباس مجلسی است و تن خوری زیبا دارد. یقه به صورت قایقی طراحی شده و بالای یقه کش دوخته شده است. از زیر سینه ها چین به اتمام رسیده و آستین ها کاملا گشاده طراحی شده. برای ست با این شومیز زیبا می توانید از دامن های مجلسی شیک استفاده کنید.

شومیز دخترانه جدید
شومیز دخترانه جدید

کاربرد شومیز دخترانه

دختران جوانی که به یک مهمانی رسمی ، تولد و یا جمعی از دوستان خود دعوت شده اند می توانند از شومیز های دخترانه برای تشکیل یک استایل زیبا استفاده کنند زیرا شومیز ها بسیار شیک و جذاب هستند و در حال حاضر پایه ثابت تمامی مجالس هستند. شومیزهای دخترانه به راحتی با شلاوارهای جین ، کرپ و دامن ها ست می شوند علاوه بر این شومیز برای استفاده در زیر مانتوهای جلوباز کاربرد فراوانی دارند. شومیزهای دخترانه در دو نوع کوتاه و بلند هم می باشند که انتخاب هر کدام بستگی به سلیقه مصرف کننده دارد.

شومیز دخترانه مجلسی جذاب
شومیز دخترانه مجلسی جذاب
شومیز دخترانه خاص جذاب
شومیز دخترانه خاص جذاب

شومیز دخترانه بالا بسیار خاص و زیباست این شومیز مدل پیراهن مردانه طراحی شده با این تفاوت که از قسمت آرنج به پایین آستین نیم کلوش است و از تور سفید طرحدار مصرف شده این شومیز تقریبا گشاد طراحی شده و بر ای ست می توانید از شلوار پارچه ای تقریبا گشاد یا جین های گشاد استفاده کنید.

شومیز دخترانه یقه ایستاده
شومیز دخترانه یقه ایستاده
شومیز دخترانه آستین بلند
شومیز دخترانه آستین بلند
شومیز دخترانه ساده
شومیز دخترانه ساده

ست مناسب برای شومیز دخترانه

همانطور که در بالا گفته شد شومیزها تنوع بالایی دارند و همین تنوع موجب می شود تا ست هر شومیز با دیگری بسیار متفاوت باشد که در پایین توضیح داده ایم.

شومیز دخترانه رنگی:

برای ست کردن با شومیز دخترانه رنگی می توانید از شلوار کتان به رنگ سفید استفاده کنید تا استایلی شاد تر ایجاد کند اگر هم نخواهید زیادی شاد باشد می توانید از شلوار جین تیره استفاده کنید.

شومیز دخترانه مجلسی:

برای ست کردن با شومیز دئخترانه مجلسی می توانید از شلوارهای کرپ مشکی دخترانه که فاق بلندی دارند و کمی مدل دار تر نسبت به شلوارهای زنانه هستند استفاده کنید و با کمربندی که دارد شومیز را به داخل شلوار گذاشته و کمربند را بسته تا زیباتر شود.

شومیز دخترانه حریر:

برای ست کردن با شومیز دخترانه حریر می توانید از شلوارهای کتان گشاد استفاده کنید و به دلیل نازک بودن پارچه حریر و کاربرد بیشتر در فصل تابستان رنگ شلوار سفید و یا رنگ های بسیار روشن باشد مانند آبی خیلی روشن و.. بهتر است زیرا در فصل گرما رنگ روشن کمک کننده است.

شومیز دخترانه مشکی:

برای ست کردن با شومیز دخترانه مشکی می توانید از شلوار جین روشن کمک بگیرید و یا اگر برای شرکت در مراسم عزاداری و یا تدفین می خواهید از شومیز مشکی استفاده کنید شلوار کرپ مشکی بسیار مناسب تر است. 40 مدل شومیز دخترانه خاص سال 2021

شومیز دخترانه مجلسی ساده
شومیز دخترانه مجلسی ساده
شومیز مشکی دخترانه خاص
شومیز مشکی دخترانه خاص

دختران جوانی که می خواهند شومیزی مجلسی لاکچری بپوشند شومیز بالا بسیار جذاب و مناسب است. این شومیز مشکی مانند تونیک زنانه مشکی در ایام های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد. تن خور این لباس فوق العاده می باشد و دیگر نیازی به جواهرات ندارید برای ست هم می توانید از شلوار مجلسی مشکی تقریبا جذب استفاده کنید. (40 مدل شومیز دخترانه خاص سال 2021)

شومیز دخترانه رنگی
شومیز دخترانه رنگی
شومیز دخترانه تم سفید
شومیز دخترانه تم سفید

اگر شما را به یک میهمانی یا تولد با تم سفید دعوت کرده اند و می خواهید شومیزی خاص به رنگ سفید بپوشید این شومیز بهترین انتخاب است. آستین های گشادی دارد و تقریبا تنه لباس نیز گشاد است و بیشتر مناسب دختران لاغری است که می خواهند اندام لاغرشان کمتر دیده شود.

شومیز دخترانه یقه پاپیونی
شومیز دخترانه یقه پاپیونی
شومیز دخترانه خاص راه راه
شومیز دخترانه خاص راه راه

شومیز دخترانه بالا اسپرت و جذاب است این شومیز برای مناسبت های خودمانی بسیار زیباست و به دلیل داشتن دو رنگ متضاد موجب شده تا زیبایی چشمگیری داشته باشد و بیشتر دختران جوان مورد پسندشان است و برای ست می توانید از شلوار جین مشکی و یا پارچه ای مشکی استفاده کنید.

شومیز دخترانه یقه مردونه
شومیز دخترانه یقه مردونه

نحوه شستن شومیز دخترانه

برای شستن شومیزها بهتر است قبل از هرکاری به تفکیک لباس ها بپردازید تا به یکدیگر رنگ ندهند و موجب خرابکاری رنگ لباس بشوند. اگر هم وقت و حوصله کافی دارید شستن با دست بسیار عالی می باشد در غیر این صورت درجه آب ماشین لباسشویی را بسیار پایین تنظیم کنید و از مصرف هرگونه مواد سفید کننده مانند وایتکس به شدت خودداری کنید زیرا به ر احتی رنگ لباس را از بین می برد. پس از خشک شدن شومیز در صورت لزوم می توانید به اتو کشی بپردازید.

شومیز دخترانه مجلسی تور
شومیز دخترانه مجلسی تور
شومیز دخترانه مجلسی تور
شومیز دخترانه مجلسی تور

شومیز بالا از دو نوع پارچه حریر و تور تهیه شده شومیز به صورت جلوبسته است با یقه ایستاده. این شومیز تم روشن برای مجالس کاربرد دارد و برای ست می توانید از دامن کرپ و یا کتان سفید کمک بگیرید سعی کنید قد دامنتان از زانو به پایین تر نباشد. 40 مدل شومیز دخترانه خاص سال 2021

شومیز دخترانه لاکچری
شومیز دخترانه لاکچری

اگر شما دختر جوانی هستید که به دنبال شومیزی هستید که نایاب و خاص باشد شومیز مشکی جدیدهعغاعددعهع بالا را بهتون توصیه می کنم زیرا این شومیز استایلی خاص و جذاب دارد و برای ست می توانید مانند عکس از شلواری جذاب و خاص استفاده کنید جنس شلوار می تواند جین و و یا کتان هم باشد.

شومیز دخترانه قرمز شیک
شومیز دخترانه قرمز شیک
شومیز دخترانه آستین پفی
شومیز دخترانه آستین پفی

شومیز بالا بسیار ساده و اسپرت طراحی شده و مورد استقبال بسیاری از دختران جوان قرار گرفته یقه این شومیز ایستاده است با آستین های پفی شیک و در سر مچ ها کش دوزی شده و دیگر هیچگونه تزیینی ندارد. برای ست می توانید از دامن کوتاه و یا شلوار جین روشن استفاده کنید. (40 مدل شومیز دخترانه خاص سال 2021)

شومیز دخترانه طرح دار جذاب
شومیز دخترانه طرح دار جذاب

اگر می خواهید برای روزمره خود از شومیزی اسپرت و زیبا استفاده کنید شومیز دخترانه بالا بسیار مناسب است جنس پارچه شومیز نخی عالی است و با داشتن دو طرح متفاوت موجب زیبایی شومیز شده. مدل این شومیز همانند پیراهنه مردانه طراحی شده است.

شومیز دخترانه خاص زمینه مشکی
شومیز دخترانه خاص زمینه مشکی

این شومیز تم مشکی با گل های رنگی در دسته شومیز دخترانه لاکچری و خاص حساب می شود. رنگ های جیغ و متنوعی که در این شومیز وجود دارد موجب سده تا زیبایی بسیاری به شما هنگام پوشیدن بدهد برای ست با این شومیز زیبا می توانید از شلوار جین مشکی استفاده کنید همچنین شلوار پارچه ای سفید.

شومیز دخترانه یقه گردنبندی
شومیز دخترانه یقه گردنبندی
شومیز دخترانه مشکی آستین توری پفکی
شومیز دخترانه مشکی آستین توری پفکی

شومیز دخترانه بالا از دو نوع پارچه نخی و تور طرح دار تهیه شده است. این شومیز مدل خاصی ندارد و تنها یقه هفت طراحی شده و در قسمت آستین ها نیز به صورت پفکی طراحی شده در کل تن خور این شومیز بسیار شیک است و برای ست می توانید از شلوار جین و یا دامن کوتاه مشکی استفاده کنید.

شومیز دخترانه رنگی مجلسی
شومیز دخترانه رنگی مجلسی

خرید شومیز دخترانه + قیمت شومیز دخترانه

برای خرید اینترنتی انواع شومیز دخترانه جدید می توانید از معتبرترین فروشگاه اینترنتی اقدام کنید ما به شما فروشگاه اینترنتی جامه پوش را توصیه می کنیم زیرا انواع مدل شومیز دخحترانه و زنانه رادارد و از بهترین و مرغوب ترین پارچه ها تهیه شده اند و همین امر موجب شده تا شما به راحتی بتوانید لباس مورد نظر خود را انتخاب کنید. البته علاوه بر داشتن تنوع بالا در مدل در حوزه قیمت ها نیز همکاران خود را به چالش کشیده است و در صورت عدم رضایت شما از سفارش کالای مورد نظر می توانید پس از گذشت یک هفته وجه نقدتان را بازگردانید. 40مدل شومیزدخترانه خاص(مُدسال 2021)