در این صفحه به معرفی ( 40 مدل تونیک زنانه نخی سال 2021) پرداخته ایم. همچنین نکاتی درباره این لباس نخی گفته ایم تا به شما در خرید تونیک زنانه شیک کمک کرده باشیم، خوشبختانه تنوع در سبک و مدل لباس ها بسیار زیاد است و شما به راحتی می توانید لباس مورد نظر خود را انتخاب کنید. همانطور که از اسمش مشخص است پارچه کاربردی برای تهیه این تونیک نخ و پنبه می باشد و برای دوخت بسیار خوش دوخت می باشد و در تن تن خوری زیبا و شیک دارد زیرا به دلیل انعطافی که دارد بر قالب تن می خوابد ، البته در تولید برخی از پارچه های نخی کمی هم از ویسکوز و پلی استر استفاده می شود تا دوام پارچه را بالاتر ببرند ولی برای تونیک های نخی که فقط مصرف روزمره را دارند از پارچه های تمام نخ استفاده می شود تا فرد به هنگام استفاده احساس راحتی بیشتری داشته باشد.

تونیک زنانه نخی
تونیک زنانه نخی
تونیک زنانه نخی رنگ روشن
تونیک زنانه نخی رنگ روشن

مدل تونیک زنانه بالا از جنس پارچه نخ تهیه شده و بسیار سبک و راحت است. این لباس تقریبا پوشیده است و به دلیل رنگ روشنی که دارد در فصل تابستان کاربرد دارد.

تونیک زنانه نخی اسپرت
تونیک زنانه نخی اسپرت
تونیک زنانه نخی گلدار
تونیک زنانه نخی گلدار

مدل تونیک زنانه بالا سبک و راحت است این لباس جلو باز است و با دکمه باز و بسته می شود مدل لباس ساده است و طرح پارچه است که زیبایش کرده شما می توانید برای ست کردن با این مدل گلدار زنانه از شلوار های جین کمک بگیرید.

تونیک نخی زنانه
تونیک نخی زنانه

تونیک چیست؟

تونیک به لباسی گفته می شود که قد آن تا زیر باسن می رسد و تقریبا آستین های بلندی دارد تونیک ها از قدیم تا به امروز هستند البته امروزه به دلیل پر طرفدار بودن این سبک از لباس باعث شده تا طراحان مد در طراحی این لباس مدل های متفاوتی را ایجاد کنند مانند تونیک زنانه بلندی که قد ان تا روی پا می رسد و آستین های سه ربع دارد و یا اینکه تونیک کوتاهی که آستین های کوتاه دارد.

تونیک زنانه نخی کوتاه
تونیک زنانه نخی کوتاه
تونیک زنانه نخی جذاب
تونیک زنانه نخی جذاب

مدل تونیک بالا بسیار جذاب است و پوشیدنش را به خانم ها توصیه می کنیم این لباس تن خوری فوق العاده دارد و در عین سادگی جذابیت را ایجاد می کند.

تونیک نخی زنانه زیبا
تونیک نخی زنانه زیبا

مدل تونیک بالا یقه و آستین هایش کمی چین ریز داده شده و در روی آن پاپیون بکار برده شده رنگ لباس روشن است و مناسب برای فصل گرما این لباس نخی تابستانه را می توانید در گرما بپوشید زیرا به دلیل نخ بودن لباس موقع عرق کردن منجر به ایجاد بوی نامطلوب نمی شود.

تونیک زنانه نخی آستین کلوش
تونیک زنانه نخی آستین کلوش
تونیک زنانه نخی طرحدار
تونیک زنانه نخی طرحدار

مدل تونیک زنانه بالا قد بلندی دارد و آستین های پوشیده می توانید از این تونیک در فصل تابستان به عنوان مانتو استفاده کنید و برای ست کردن با این نخی بلند از ساق شلواری مشکی استفاده کنید.

تونیک زنانه نخی خانگی
تونیک زنانه نخی خانگی
تونیک زنانه نخی مجلسی
تونیک زنانه نخی مجلسی

تونیک چین دار بالا دارای آستین های سه ربع می باشد که در قسمت انتهایی آستین مچ دوخته شده یقه این لباس گرد است و تا قسمت کمر جلو بازاست و از کمر به پایین بسته می باشد البته دکمه مخفی دارد با این که جنس پارچه این لباس نخی می باشد اما مدل پاییزی شیک به حساب می آید.

تونیک زنانه نخی ساده
تونیک زنانه نخی ساده
تونیک زنانه نخی مشکی
تونیک زنانه نخی سایز بزرگ

کاربرد تونیک زنانه نخی

امروزه تونیک های متنوعی را با پارچه های گوناگون طراحی کرده اند که نوع هر پارچه سبب دسته بندی متفاوت می شود به عنوان مثال برای تولید تونیک های مجلسی از پارچه های مجلسی و گران استفاده می کنند و برای تولید تونیک زنانه نخی از پارچه های نخی استفاده می کنند. تونیک های نخی مناسب برای همه فصل ها هستند به خصوص فصل بهار و تابستان زیرا به دلیل نخ بودن پارچه با عرق کردن لباس بوی بد نمی دهد همچنین ایجاد حساسیت نمی کند. پس به خانم های توصیه می شود حتما خرید تونیک نخی را تجربه کنند. (40 مدل تونیک زنانه نخی سال 2021)

تونیک زنانه نخی گلدار
تونیک زنانه نخی گلدار

مدل جلوبسته گلدار بالا را می توانید در دورهمی های خودمانی استفاده کنید زیرا تقریبا پوشیده است ولی به هنگام پذیرایی موجب دست و پاگیری نمی شود و به راحتی میتوانید به انجام امور بپردازید و برای ست کردن از شلوار های نخی اسپرت و یا جین استفاده کنید.

تونیک زنانه نخی شیک
تونیک زنانه نخی شیک

تونیک بالا شیک و جذاب است این لباس تن خوری عالی دارد و رنگ بندی آن بسیار زیباست. آستین هایش تا آرنج می رسد و پایین لباس گرد طراحی شده و در قسمت کمر کمربندی از جنس پارچه وصل شده این مدل ایرانی جدید را می توانید با شلوار کتان سفید که مطابق عکس می باشد بپوشید.

تونیک زنانه نخی یقه اسکی
تونیک زنانه نخی یقه اسکی
تونیک زنانه نخی گلدار بلند
تونیک زنانه نخی گلدار بلند

تونیک بالا نیز به دلیل بلند بودن و پوشیده بودن در دسته زیباترین مدل قرار دارد. می توانید در گرم بودن هوا از آن به عنوان مانتو استفاده کنید و برای پوشیده شدن پاها از جوراب شلواری مشکی استفاده کنید به همراه صندل های تابستانی و دیگر از مانتو و شلوار در گرما استفاده نکنید.

تونیک کوتاه نخی
تونیک کوتاه نخی

مدل جلوبسته بالا کاملا سبک و راحت است به طوری که موقع تن بودن اصلا احساس نمی شود این تونیک مانند تونیک های اولیه قد متوسط و آستین های بلندی دارد برای مصرف روزمره پر کاربرد است. و برای ست کردن با این تونیک ساده شیک می توانید از شلوار های نخی استفاده کنید.

تونیک زنانه نخی شیک پاییزی
تونیک زنانه نخی شیک پاییزی
تونیک زنانه نخی ساده ورزشی
تونیک زنانه نخی ساده ورزشی

برای ورزش کردن مدل نخی بالا گزینه مناسبی است زیرا ساده و اسپرت است و برای انجام بعضی از حرکات ورزشی دست و پا گیر نمی باشد برای ست با این مدل تونیک زنانه ورزشی شیک می توانید از شلواری های نخی ورزشی کمک بگیرید.

تونیک نخی زنانه خانگی
تونیک نخی زنانه خانگی

تونیک نخی دخترانه جدید بالا را دختران جوان می توانند در خانه استفاده کنند این تونیک با پارچه تمام نخ تهیه شده است و در تن احساس سبکی می کنید و به دلیل نخ بودن پس از تعریق هیچگونه بوی نامطلوبی نمی دهد برای ست با این تونیک خوشرنگ می توانید از شلوارهای نخی اسپرت خانگی استفاده کنید.

تونیک نخی زنانه خانگی ساده
تونیک نخی زنانه خانگی ساده

ست مناسب برای تونیک زنانه نخی

هر تونیک زیر مجموعه خود را دارد به عنوان مثال تونیک زنانه نخی زیر مجموعه های تونیک نخی مجلسی ، تونیک نخی خانگی، تونکی نخی پاییزی ، تونیک نخی رنگی ، تونیک نخی ساده و… را دارد که هر کدام ست خود را دارد که در پایین توضیح داده شده.

  • تونیک زنانه نخی ساده: برای ست کردن با این سبک از تونیک بهتر است از شلواری های ساده نخی استفاده کنید.
  • تونیک زنانه نخی پاییزی: بهتر است برای این تونیک زیبا از شلوارهای جین استفاده کنید تا استایل اسپرتی را تشکیل دهید.
  • تونیک زنانه نخی خانگی: همانطور که مشخص است برای مصرف روزانه کاربرد دارد پس شلوار های کشی بهتر هستند تا بیشتر احساس آرامش دهند.
تونیک دخترانه نخی بلند
تونیک دخترانه نخی بلند

تونیک بالا بلند طراحی شده است و به دلیل داشتن مدل یقه و مدل آستین زیبا جذاب شده است. این سبک از لباس مورد پسند افراد بسیاری است به خصوص خانم هایی که می خواهند در کنار ساحل پیاده روی کنند این لباس به دلیل تم شادی که دارد و همچنین خوش رنگ بودنش بسیار جذاب است و برای ست نیازی به چیزی نمی باشد و تنها پوشیدن صندل های تابستانی تان کفایت می کند.

تونیک زنانه نخی کوتاه جذب
تونیک زنانه نخی کوتاه جذب

تونیک بالا بسیار ساده و راحت است این تونیک نخی ساده را می توانید برای مصرف روزانه خود استفاده کنید و برای شلوار هم از شلوار های نخی اسپرت کمک بگیرید.

تونیک نخی جذاب تابستانی
تونیک نخی جذاب تابستانی
تونیک نخی جذاب تابستانی
تونیک نخی جذاب تابستانی

از تونیک بالا می توانید به عنوان تونیک زنانه خانگی شیک استفاده کنید این لباس دارای رنگ های زیبایی می باشد و تن خوری شیک دارد جنس پارچه نخ است.

تونیک زنانه نخی چهار خونه
تونیک زنانه نخی چهار خونه
تونیک زنانه نخی رسمی
تونیک زنانه نخی رسمی
تونیک زنانه نخی رنگی رنگی
تونیک زنانه نخی رنگی رنگی

مدل خانگی زنانه بالا به دلیل داشتن رنگ های متنوع گزینه خوبی برای فصل تابستان می باشد این مدل تونیک زنانه رنگی شیک آستین های بلندی دارد که در مچ آن کش دوزی شده است.

تونیک نخی ساده
تونیک نخی ساده

نحوه شستن تونیک زنانه نخی

برای شستن این سبک لباس بهتر است از دست استفاده کنید و یا اگر از ماشین لباسشویی استفاده کردید از دور ملایم با دمای پایین آب استفاده کنید همچنین حتما قبل از شستن لباس ها را از یکدیگر تفکیک کنید. به یاد داشته باشید هرگز از مواد سفید کننده استفاده نکنید زیرا به راحتی رنگ لباستان را تخریب می کند. (40 مدل تونیک زنانه نخی سال 2021)

تونیک زنانه نخی آستین بلند
تونیک زنانه نخی آستین بلند

مدل جدید بالا گلدار اسپرت می باشد این تونیک کاملا پوشیده طراحی شده و با پارچه سبک و خنک تهیه شده. در قسمت مچ ها به اندازه ده سانت کش دوزی شده همچنین در قسمت یقه و کمر برای ست با این تونیک می توانید از شلوارهای جین و کتان کمک بگیرید اگر رنگ شلوار سفید باشد بهتر است.

تونیک زنانه نخی مشکی
تونیک زنانه نخی مشکی

تونیک بالا به دلیل مشکی بودن برای مصرف در مناسبت های خاص و روزمره کاربرد دارد. مناسبت هایی همچون مراسم عزاداری ، ایام محرم و… پس تونیک زنانه مشکی شیک را به شما پیشنهاد میدهیم.

تونیک دخترانه نخی خانگی
تونیک دخترانه نخی خانگی
تونیک نخی بسیار شیک
تونیک نخی بسیار شیک

مدل تونیک بالا بسیار فوق العاده و عالی می باشد این تونیک مدلش ساده است تنها پارچه است که خال خالی می باشد یقه لباس هفت باز است آستین ها ساده و بلند در قسمت جلو دو عدد جیب دارد و در کمر یک عدد کمربند دارد.

تونیک زنانه نخی اسپرت
مدل زنانه نخی اسپرت
تونیک نخی دکمه ای
تونیک نخی دکمه ای
تونیک زنانه نخی جلو بسته بلند
لباس زنانه نخی جلو بسته بلند

مدل بلند زنانه بالا ساده و اسپرت است یقه ایستاده دارد آستین هایش سه ربع و در جلو لباس دو عدد جیب رو کار و در پایین لباس چاک داده شده این مدل تونیک پاییزی شیک را می توانید با ساق شلواری جذب کشی بپوشید.

تونیک زنانه نخی سایز بزرگ
مدل زنانه نخی سایز بزرگ
تونیک زنانه نخی ساده برای سایز بزرگ
مدل زنانه نخی ساده برای سایز بزرگ

خرید تونیک زنانه نخی + قیمت تونیک زنانه نخی

برای خرید اینترنتی انواع مدل تونیک زنانه می توانید از طریق فروشگاه های متفاوتی امتحان کنید ولی ما به شما فروشگاه اینترنتی جامه پوش را پیشنهاد می کنیم زیرا این فروشگاه دارنده انواع و اقسام مدل تونیک زنانه جدید می باشد همچنین تمامی لباس ها را با بهترین کیفیت پارچه تولید می کند علاوه بر مدل و مرغوبیت در حوزه قیمت ها نیز همکاران خود را به چالش کشیده زیرا بهترین قیمت تونیک زنانه را دارد. در صورت عدم رضایت از سفارش خود می توانید پس از یک هفته وجه نقد خود را بازگردانید.