در این صفحه 40 مدل تونیک زنانه زمستانی مُد سال 2021 را معرفی کرده ایم. همچنین نحوه خرید تونیک زنانه شیک به صورت اینترنتی از معتبر ترین فروشگاه اینترنتی توضیح داده ایم. یکی از مهم ترین لباس های زمستانی برای بانوان تونیک ها هستند که بسیار پر کاربرد هستند و در بیرون از منزل هم می توانند استفاده کنند.

تونیک چه لباسی است؟

تونیک به لباسی گفته می شود که قد آن تا زیر باسن می رسد و آستین های بلند دارد و علاوه بر پوشش اندام به راحت بودن در انجام کارها کمک می کند.

به دلیل همین راحت بودن است که مورد توجه بانوان قرار گرفته و سبب شده طراحان صنعت مد هم نگاه ویژه ای به این سبک از لباس داشته باشند و در انواع مدل های گوناگون طراحی و تولید کنند. هرچه تنوع بیشتر باشد انتخاب را برای شما آسان تر می کند.

تونیک زنانه زمستانی
تونیک زنانه زمستانی

لباس دخترانه نوجوان ایرانی بالا بسیار پر طرفدار است. این سبک از لباس تن خوری شیک و جذاب دارد و با داشتن بافت برجسته زیبایی اش را دوچندان کرده. مدل یقه ایستاده است. برای ست با این لباس می توانید از شلوار جین جذب استفاده کنید.

تونیک زنانه زمستانی کوتاه
تونیک زمستانی کوتاه
تونیک زمستانی رنگی
تونیک زمستانی رنگی

مدل تونیک بالا بسیار شیک می باشد و برای استفاده در جمع دوستان مناسب است و برای ست کردن با این تونیک دخترانه پاییزی بهتر است از شلوار جین کمک بگیرید.

تونیک سفید زمستانی
تونیک سفید زمستانی

مدل پاییزه بالا بسیار شیک و لاکچری می باشد و برای شرکت در مناسبت های زمستانی فوق العاده است. این لباس به دلیل رنگ شادی که دارد برای خانم های جوان و دختران نوجوان هم مورد استفاده قرار می گیرد.

تونیک ساده زنانه زمستانی
تونیک ساده زنانه زمستانی

مدل تونیک بالا بسیار ساده و زیبا است این نوع مدل تونیک ساده شیک مورد پسند تمتمی بانوان می باشد و برای ست کردن با این لباس خانگی می توانند از شلوار جذب کشی کمک بگیرند.

تونیک زمستانی رنگی بافتنی
تونیک زمستانی رنگی بافتنی

مدل تونیک بالا طرح برجسته می باشد و تقریبا ضخامت مناسبی دارد و می توانید در فصل سرما به عنوان مانتو از آن استفاده کنید قیمت تونیک زنانه زمستانی بسیار مناسب است و به راحتی میشود تهیه کرد.

تونیک اسپرت زمستانی
تونیک اسپرت زمستانی

لباس دخترانه اسپرت جدید بالا بسیار ساده و شیک طراحی شده این لباس کاملا سبک ساده ای دارد و مناسب برای ساده پسندان می باشد. تن خور لباس عالی است و برای ست کردن می توانید از شلوار نخی کشی جذب استفاده کنید.

تونیک زنانه زمستانی بلند
تونیک دخترانه زمستانی بلند

مدل بالا همانند ژاکت ترک زنانه برجستگی های شیک دارد این لباس ساده است و تنها مدلی که دارد برجستگی بافت های پارچه بافتنی اش می باشد. برای ست کردن با این مدل لباس جذاب می توانید از شلوار جذب استفاده کنید.

تونیک کوتاه زمستانی
تونیک کوتاه زمستانی

تونیک زمستانی چگونه است؟

به دلیل سرد بودن فصل زمستان معمولا لباس هایی که برای این فصل طراحی می شوند از ضخامت بیشتری نسبت به سایر لباس ها برخوردار هستند و بیشتر جنس آنها نخ و پنبه می باشد. مدل تونیک زنانه زمستانی بسیار زیاد است و نمی شود گفت که تقریبا همگی به یک شکل طراحی شده اند به عنوان مثال : تونیک زنانه زمستانی مجلسی ، تونیک زنانه زمستانی خانگی ، تونیک زنانه زمستانی ساده و… هر کدام از این دسته ها انواع خود را دارند و تفاوت در طراحی و نوع جنس به کار گرفته شده است که سبب شده از یکدیگر متمایز باشند ، زیرا وقتی تونیک زمستانی مجلسی می گوییم یعنی جسی که برای تولید بکار گرفته شده نفیس تر و با ارزش تر است همچنین طراحی لباس به گونه ای است که برای مصرف مجلس کاربرد دارد نه برای پیاده روی و .. پس توصیه می شود در فصل سرد از خرید تونیک زمستانی غافل نمانید.

تونیک بلند سفید زمستانی
تونیک بلند سفید زمستانی
تونیک جذاب زمستانی زنانه
تونیک جذاب زمستانی زنانه

خانم هایی که در زمستان دچار سرما بسیار می شوند و به دنبال پیراهن بافت زنانه بلند می گردند مدل لباس بالا بهترین گزینه است زیرا بسیار ساده و شیک طراحی شده و در هنگام پوشیدن به دلیل کشی بودن لباس احساس راحتی و گرمای مطلوب می کنید ما به شما توصیه می کنیم داشتن این لباس را تجربه کنید.

تونیک مجلسی زنانه زمستانی
تونیک مجلسی زنانه زمستانی

مدل تونیک زنانه بالا مناسب برای دختران جوان و بانوان می باشد این تونیک ظاهری مجلسی اسپرت دارد و برای مراسم های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد تن خور این لباس بافتنی فوق العاده است و جنسی نرم و سبک دارد.

تونیک زنانه زمستانی رنگی
تونیک زنانه زمستانی رنگی
تونیک زنانه خانگی زمستانی
تونیک زنانه خانگی زمستانی
تونیک زمستانی بلند
تونیک زمستانی بلند

مدل تونیک بالا جنس نرم و لطیفی دارد و قد این لباس به اندازه کافی بلند می باشد و نسبت به سایر مدل ها پوشیده تر می باشد و برای مجالسی که آقایان حضور دارند مناسب می باشد و برای ست کردن با این مدل تونیک بلند می توانید از جوراب شلواری کمک بگیرید.

تونیک زمستانی زنانه شیک
تونیک زمستانی زنانه شیک
تونیک صورتی زنانه زمستانی
تونیک صورتی زنانه زمستانی

مدل تونیک زنانه بالا را دختران جوان می توانند در دورهمی های دوستانه خود بپوشند جنس تونیک نرم و کشی می باشد علاوه بر دختران بانوان نیز در مراسم های متفاوت می توانند با جوراب شلواری پشمی ست کنند و استفاده کنند قیمت تونیک کوتاه زمستانی بسیار مناسب است و به راحتی می توانید تهیه کنید.

تونیک رنگی زنانه زمستانی
تونیک رنگی زنانه زمستانی

در زمستان داشتن لباس گرم بسیار مهم است ولی اگر قرار باشد لباس انتخابی تان برای روزمره باشد بهتر است مدل بالا را انتخاب کنید زیرا هم گرم است و هم اینکه تن خوری شیک داردو به دلیل بلند بودن به راحتی می توانید در بیرون از منزل نیز استفاده کنید.

تونیک رنگ روشن زمستانی ساده
تونیک رنگ روشن زمستانی ساده
تونیک زنانه زمستانی شیک
تونیک زنانه زمستانی شیک

تونیک زمستانی را با چی بپوشیم؟

همانطور که در بالا گفته شد تونیک های زمستانی کاربرد های فراوانی دارند که متناسب با هر کدام از آنها باید ست کنید که در پایین به آن پرداخته شده است:

  • تونیک زنانه زمستانی مجلسی: برای ست کردن با این نوع تونیک می توانید از جوراب شلواری مشکی پشمی کمک بگیرید همچنین جوراب شلوار رنگ پا اگر تونیک مورد نظرتان بسیار بلند باشد می توانید بدون استفاده از چیزی پاها را لخت کرده و با کفش پاشنه بلند مخمل بپوشید.
  • تونیک زنانه زمستانی خانگی: هماانطور که از اسمش مشخص است کاربرد این تونیک برای استفاده روزمره می باشد پس ست انتخابی باید طوری باشد که در فرد احساس راحتی ایجاد شود پس انتخاب شلوار های پنبه ای بهترین گزینه است.
  • تونیک زنانه زمستانی اسپرت: تونیک های زمستانی اسپرت استایل زیبایی دارند و بهتر است با شلوار های جین که اسپرت هستند ست شوند و در کل استایلی اسپرت را با هم بسازند.
  • تونیک زنانه زمستانی ساده: این دسته از تونیک طراحی ساده و شیکی دارند و همین سادگی است که زیبا نشانش می دهد پس بهتر است برای ست کردن از شلوار جذب کشی مشکی استفاده کنید.

در این صفحه به معرفی 40 مدل تونیک زنانه زمستانی سال 2021 و نحوه خرید تونیک زنانه زمستانی جدید پرداخته شده پس تا انتها مشاهده شود.

تونیک شیک زمستانی زنانه
تونیک شیک زمستانی زنانه
تونیک مجلسی زمستانی جذاب
تونیک مجلسی زمستانی جذاب

مدل تنیک زنانه بالا مناسب برای مجالس می باشد خانم هایی که در فصل پاییز و زمستان به مهمانی دعوت شده اند انتخاب این سبک از تونیک بهترین گزینه است و با پوشیدنش در مجلس می درخشند این مدل لباس را می توانید با شلوار کشی جذب و یا جوراب شلواری پشمی ست کنید و یا اینکه از هیچ کدام استفاده نکنید تنها کفشی پاشنه بلند مخمل بپوشید زیرا کفش های براق مناسب برای ست کردن با لباس های مجلسی حریر ، کرپ و…. می باشند.

تونیک مجلسی زمستانی جذاب
تونیک مجلسی زمستانی جذاب
تونیک مجلسی زمستانی جذاب
تونیک مجلسی زمستانی جذاب
تونیک زمستانی مجلسی
تونیک زمستانی مجلسی
تونیک زمستانی مجلسی
تونیک زمستانی مجلسی
تونیک جذاب زمستانی
تونیک جذاب زمستانی
تونیک آبی زمستانی زنانه
تونیک آبی زمستانی زنانه

مدل تونیک بالا مناسب برای مصرف روزمره می باشد بانوانی که می خواهند لباسی راحت و مناسب برای فصل داشته باشند لباس خانگی بالا مناسب می باشد زیرا این تونیک ضخامت مناسبی دارد نه زیاد گرم است و نه نازک ساده و اسپرت است و با شلوار پنبه ای و شلوارهای جذب کشی خانگی به راحتی ست می شود.

تونیک ساده زمستانی
تونیک ساده زمستانی

نحوه شستن تونیک زنانه زمستانی

برای شستن این نوع لباس بهتر است چند چیز را رعایت کنید تا به دوام بیشتر لباستان کمک کند.

  1. به هیچ وجه لباس با آب گرم رو به داغی شسته نشود زیرا سبب گشاد شدن لباس می شود و در بعضی موتاقع جمع شدن لباس پس با درجه آب پایین شسته شود.
  2. سعی کنید لباس های زمستانی که همان لباس بافتنی محسوب می شود را با دست بشویید اگر خواستید با ماشین لباس شویی بشویید بهتر است با دور کم تنظیم شود.
  3. در حین شستن فقط از پورد لباس شویی استفاده کنید هرگز ار مواد سفید کننده مصرف نکنید همچنین پس از خشک شدن اتو کشی نکنید.
تونیک تیره زنانه زمستانی
تونیک تیره زنانه زمستانی
تونیک تیره زنانه زمستانی
تونیک تیره زنانه زمستانی

مدل تونیک بالا مناسب برای بیرون می باشد می توانید به عنوان مانتو گرم در فصل زمستان استفاده کنید همچنین وقتی به مراسم عزاداری در فصل سرد دعوت شدید می توانید از این مدل مشکی شیک استفاده کنید.

تونیک تیره زنانه زمستانی
تونیک تیره زنانه زمستانی
تونیک بلند زنانه زمستانی برای مهمانی
تونیک بلند زنانه زمستانی برای مهمانی

مدل لباس زمستانی ترکیه بالا فوق العاده خاص و شیک می باشد. خانم هایی که می خواهند در مجلسی زمستانه بدرخشند و لباس مورد نظرشان متناسب با فصل باشد این لباس بهترین گزینه می باشد زیرا در عین زمستانی بودن بسیار شیک و مجلسی است و به دلیل داشتن قد بلند نیازی به پوشیدن شلوار و یا هر انتخاب دیگر نیست تنها یک کفش پاشنه بلند کفایت می کند.

تونیک شیک زمستانی
تونیک شیک زمستانی
تونیک چاکدار قرمز زمستانی
تونیک چاکدار قرمز زمستانی

خانم هایی که از مانتو بافتنی زنانه استقبال می کنند می توانند مدل بالا را در فصل سرما به عنوان مانتو بافت استفاده کنند زیرا به اندازه کافی گشاد است و قد لباس بلند طراحی شده علاوه بر همه اینها داشتن دو عدد جیبی که بر روی جلو لباس می باشد شکل ظاهری لباس را کاملا مناسب برای بیرون کرده است و برای ست میتوانید از شلوار کشی جذب به همراه بوت بلند استفاده کنید.

تونیک قرمز زمستانی دخترانه
تونیک قرمز زمستانی دخترانه
تونیک خانگی زنانه زمستانی
تونیک خانگی زنانه زمستانی
تونیک ساده زمستانی آبی
تونیک ساده زمستانی آبی
تونیک رنگ روشن زمستانی
تونیک رنگ روشن زمستانی

از تونیک بالا می توانید در منزل به عنوان بلوز بافت بلند هم استفاده کنید زیرا سبک و راحت است و به دلیل کشی بودن در تن به خوبی می خوابد و برای ست کردن هم می توانید از شلوارهای پنبه ای زمستانه روزمره استفاده کنید مانند تونیک زنانه نخی شیک.

تونیک کوتاه قرمز زنانه زمستانی
مدل تونیک کوتاه قرمز زنانه زمستانی

خرید تونیک زنانه زمستانی + قیمت تونیک زمستانی

در این صفحه 40 مدل تونیک زنانه زمستانی سال 2021 را معرفی کردیم و برای اکثر آنها ست پیشنهادی را توضیح داده ایم. برای خرید تونیک زنانه زمستانی میتوانید از طریق فروشگاه اینترنتی جامه پوش اقدام کنید این وب سایت طرح و مدل های بسیار متنوعی دارد و از بهترین جنس برای تولیدات خود استفاده می کند علاوه بر رقابت در مدل تونیک در حوزه قیمت لباس ها نیز با همکاران خود رقابت دارد. در صورت عدم رضایت از سفارش مورد نظر خود می توانید پس از یک هفته وجه نقدتان را بازگردانید.