در این صفحه به معرفی 36 مدل تاپ زنانه کوتاه (مُد سال 2021) پرداخته ایم. همچنین برای خرید تاپ زنانه شیک به صورت اینترنتی از معتبرترین فروشگاه آنلاین تا انتها با ما همراه باشید.

تاپ چیست؟

تاپ به لباسی گفته می شود که از قسمت کمر تا گردن را می پوشاند و تقریبا سرشانه ها باز می باشد البته در حال حاضر در صنعت مُد طراحی تاپ ها بسیار متفاوت شده است و در بین بانوان بسیار پر طرفدار هستند. با اینکه طراحی های متنوعی دارد این سبک از لباس ولی با این حال همگی در زیر مجموعه تاپ به فروش می روند. در زبان انگلیسی کلمه تاپ را برای پوشش های بالا تنه به کار می برند و حتی تی شرت را نوعی تاپ می دانند. در زبان فارسی این واژه را به لباس هایی می گویند که عموما آستین ندارند و در واقع یکی از رایج ترین لباس ها در فصل گرم تابستان می باشد و انواع مختلفی مانند مجلسی ، خانگی ، اسپرت ، حریر ، ساده و … دارد. و این تنوع موجب شده تا در هر مکانی تاپ مورد مناسب را استفاده کنید.

تاپ زنانه کوتاه لاکچری
تاپ زنانه کوتاه لاکچری
تاپ کوتاه مجلسی مشکی
تاپ کوتاه مجلسی مشکی
تاپ کوتاه مشکی مجلسی
تاپ کوتاه مشکی مجلسی
تاپ نخی مجلسی نیم تنه
تاپ نخی مجلسی نیم تنه
تاپ کوتاه مجلسی دخترانه
تاپ کوتاه مجلسی دخترانه
تاپ زنانه کوتاه مدل بافت
تاپ زنانه کوتاه مدل بافت

تاپ کوتاه بافتنی بالا با پارچه بافت کشی تهیه شده است و کاملا ساده طزاحی شده تنها مدل این تاپ بند های ضربدری دورگردنی است و به دلیل کشی بودن به خوبی در تن می خوابد و تن خوری زیبا و شیک دارد برای ست هم می توانید از شلوارهای جذب کشی استفاده کنید.

تاپ کوتاه نخی مجلسی رنگی
تاپ کوتاه نخی مجلسی رنگی
تاپ مجلسی کوتاه
تاپ مجلسی کوتاه
تاپ کوتاه زنانه مجلسی سفید
تاپ کوتاه زنانه مجلسی سفید
تاپ نیم تنه مجلسی سفید
تاپ نیم تنه مجلسی سفید

دختران جوانی که به یک مهمانی با تم سفید دعوت شده اند می توانند از مدا تاپ نیم تنه بالا استفاده کنند زیرا این سبک تاپ بیشتر مناسب برای کسانی است که از اندام ایده آلی برخوردار باشند و برای ست می توانید از شلوارهای جین جذاب استفاده کنید.

تاپ کوتاه مجلسی
تاپ کوتاه مجلسی
تاپ نیم تنه مجلسی سفید
تاپ نیم تنه مجلسی سفید

انواع تاپ های زنانه

به دلیل پر طرفدار بودن این سبک از لباس موجب شده تا صنعت مد نگاه ویژه ای به این نوع لباس داشته باشد و در تنوع و طرح های متعددی تولید کنند این تنوع موجب شده تا برای هر مراسم و مناسبتی تاپ مناسبی وجود داشته باشد همچنین فصل های متفاوت به عنوان مثال تاپ هایی که با پارچه نازک طراحی شده اند مناسب برای فصل گرم می باشند و تاپ هایی که با پارچه های بافت و ضخیم تهیه می شوند مناسب برای فصل سرد هستند همچنین تولید تاپ های اسپرت ، خانگی ، مجلسی و… موجب شده تا برای روزمره و مجالس استفاده کنید و دست شما در انتخاب بازتر شده است. البته در کنار ساده و یا مجلسی بودن کوتاه و یا بلند بودن نیز در تولیدات الان لحاظ می شود زیرا مدتی است که تاپ های بسیار کوتاه ترند شده اند و مورد استفاده دختران و خانم های وزن ایده آل قرار گرفته است. 36 مدل تاپ زنانه کوتاه (مُد سال 2021)

تاپ کوتاه زنانه نخی
تاپ کوتاه زنانه نخی

مدل تاپ جلوباز بالا با پارچه نخی با دوام تهیه شده است این تاپ یقه باز است و در قسمت جلو با دکمه به یکدیگر متصل شده تاپ کوتاه است ولی در انتهای دو قسمت جلو گوشه دار طراحی شده تا این گوشه ها به یکدیگر گره شوند و مدل پایین گره باشد. برای ست با این تاپ می توانید از دامن کوتاه و شلوارهای جین اسپرت استفاده کنید.

تاپ کوتاه مجلسی دخترانه
تاپ کوتاه مجلسی دخترانه
تاپ کوتاه مجلسی سفید
تاپ کوتاه مجلسی سفید
تاپ کوتاه دخترانه نخی
تاپ کوتاه دخترانه نخی

مدل تاپ بالا بسیار جذاب و دخترانه پسند است این تاپ با پارچه نخی کشی تهیه شده است علاوه بر داشتن کیفیت رنگ زیبایی هم دارد و برای جذابیت بیشتر در قسمت بندها از زنجیر استفاده شده شما می توانید برای ست با این تاپ زیبا از شلوارهای جین اسپرت استفاده کنید.

تاپ کوتاه زنانه شیک
تاپ کوتاه زنانه شیک
تاپ مجلسی نیم تنه لاکچری
تاپ مجلسی نیم تنه لاکچری

ست مناسب برای تاپ زنانه کوتاه

منظور از تاپ کوتاه روزمره این است که پارچه به کار برده شده برای این تاپ بسیار سبک و نرم است و قبل از اینکه جنبه زیبایی داشته باشد جنبه راحت بودن را دارد و برای ست می توانید از شلوارهای اسپرت نخی استفاده کنید.

تاپ کوتاه ورزشی:

تاپ های کوتاه ورزشی بسیار متنوع و جذاب هستند این سبک از تاپ ها بیشتر مناسب برای خانم هایی است که در باشگاه از اندام ایده آلی برخوردار هستند و برای ست می توانند از شلوار های ورزشی جذب و یا لگ های ورزشی استفاده کنید.

تاپ کوتاه اسپرت:

تاپ های کوتاه اسپرت طرح و رنگبندی جذابی دارند و برای استفاده در تولد ها جمع دوستان و دیگر مکان ها بسیار عالی هستند برای ست با این نوع تاپ مکی توانید از شلوارهای جین اسپرت کمک بگیرید.

تاپ کوتاه مجلسی:

تاپ های کوتاه مجلسی بسیار شیک هستند بعضی از طرح های این نوع تاپ با سنگ دوزی های شیک تزیین شده اند و یا با بند دوزی های جذاب و استفاده از پارچه های گیپور بسیار چشم نواز شده اند برای ست با این سبک تاپ می توانید از شلوار های جذب مجلسی استفاده کنید. 36 مدل تاپ زنانه کوتاه (مُد سال 2021)

تاپ کوتاه زنانه مشکی
تاپ کوتاه زنانه مشکی

تاپ مجلسی کوتاه بالا با پارچه مشکی کشی تهیه شده است این تاپ دو بند نازک دارد و برای تزیین از نوار دوزی تورسفید استفاده شده و تبدیل به تاپ زنانه کوتاه سیاه و سفید شده برای ست با این تاپ می توانید از شلوار مشکی و یا سفید کمک بگیرید این دو رنگ به شما استایل بهتری می دهند.

تاپ کوتاه دخترانه اسپرت
تاپ کوتاه دخترانه اسپرت
تاپ کوتاه جذاب
تاپ کوتاه جذاب

مدل تاپ گره بالا با پارچه ریون مجلسی تهیه شده که طراحی پوست ماری دارد. دوام این پارچه فوق العاده بادوام است و در اثر شستن هیچگونه تغییر رنگی نمی دهد برای ست با این تاپ لاکچری می توانید از شلوارهای جین و یا کرپ های مجلسی استفاده کنید.

تاپ کوتاه زنانه مشکی
تاپ کوتاه زنانه مشکی
تاپ کوتاه مدل هفت
تاپ کوتاه یقه برگردان
تاپ کوتاه یقه برگردان

مدل تاپ یقه دار بالا با پارچه کشی تهیه شده است این پارچه دوام بالایی دارد سبک طراحی این تاپ به گونه ای است که انگار لباس را پشت و رو پوشیده اید. یقه هفت است و در انتهای تاپ چاک داده شده تا قسمت ناف مشخص باشد برای ست می توانید از شلوارهای همجنس تاپ استفاده کنید.

تاپ زنانه کوتاه مدل قلبی
تاپ زنانه کوتاه مدل قلبی
تاپ کوتاه مدل رومی
تاپ کوتاه مدل رومیپ

تاپ بالا طراحی یقه رومی دارد منظور از یقه رومی این است که فقط در یک طرف از لباس بند وجود داشته باشد. پارچه به کار برده شده این تاپ کشی راه راه است و در تن احساس سبکی می کنید برای ست هم می توانید از شلوار های کشی و یا جین استفاده کنید.

تاپ کوتاه رنگی
تاپ کوتاه رنگی

نحوه شستن تاپ زنانه کوتاه

برای شستن انواع تاپ بهتر است ابتدا با دست شسته شود تا به حفظ شکل ظاهری تاپ کمک کند اما در صورت نداشتن وقت کافی می توانید از ماشین لباسشویی با تنظیم روی دور کُند و درجه دمای پایین آب و تفکیک لباس ها تاپ را بشویید به یاد داشته باشید از هیچگونه مواد سفید کننده مانند وایتکس ها استفاده نکنید زیرا به راحتی رنگ لباس را خراب می کنند و دیگر قابل جبران نمی باشد پس استفاده از مایع لباسشویی بهترین گزینه می باشد.

تاپ کوتاه بند دار
تاپ کوتاه بند دار

تاپ اسپرت بالا بندی طراحی شده و با این بند ها می توانید قد تاپ را به اندازه دلخواه خود تنظیم کنید. قسمت بالاتنه تاپ هم کاملا ساده و اسپرت است و پارچه این تاپ با پارچه کش راه راه تهیه شده است و برای ست می توانید از شلوار های حجین اسپرت کمک بگیرید.

تاپ کوتاه مدل جدید
تاپ کوتاه مدل جدید
تاپ کوتاه زنانه بافت
تاپ کوتاه زنانه بافت
تاپ کوتاه گیپوری
تاپ کوتاه گیپوری

مدل شیک مجلسی بالا کاملا ساده طراحی شده فقط به دلیل گیپوری بودن پارچه تاپ مدل دار به چشم می آید از این تاپ جذاب می توانید در مجالس استفاده کنید و برای ست کردن از شلوار های جذب مجلسی استفاده کنید رنگ شلوار زیاد مهم نیست زیرا تم سفید با هر رنگی ست می شود.

تاپ کوتاه اسپرت
تاپ کوتاه اسپرت
تاپ کوتاه رنگی مجلسی
تاپ کوتاه رنگی مجلسی

مدل تاپ بندی بالا بسیار شیک طراحی شده است این تاپ به دلیل داشتن استایل مجلسی در قسمت زیر سینه جک کارگذاشته شده است و داخل آن را چین ریز داده شده است بندها جوری نصب شده اند که باید خودتان ارتفاع را تنظیم کنید و گره بزنید برای ست با این تاپ زیبا می توانید از دامن های متنوع کمک بگیرید همچنین شلوار های کمی فضادار و گشاد.

تاپ کوتاه تابستانه
تاپ کوتاه تابستانه
تاپ کوتاه مجلسی
تاپ کوتاه مجلسی

خرید تاپ زنانه کوتاه + قیمت تاپ زنانه کوتاه

برای خرید اینترنتی انواع مدل های تاپ زنانه کوتاه می توانید از طریق معتبرترین سایت های فروشگاهی آنلاین اقدام کنید که ما به شما جامه پوش را توصیه می کنیم زیرا این شرکت تنوع بسیار بالایی در طرح، رنگ و مدل دارد و تولیدات خود را با بهترین و مرغوب ترین پارچه تهیه می کند و شما به راحتی می توانید تاپ مورد نظر خود را انتخاب کنید جامه پوش علاوه بر داشتن تنوع مدل در حوزه قیمت ها نیز همکاران خود را حسابی به چالش کشیده است و شما می توانید در صورت نداشتن رضایت از محصول دریافتی آن را مرجوع کنید و وجه نقدتان را بازگردانید. 36 مدل تاپ زنانه کوتاه (مُد سال 2021)