در این صفحه به معرفی 33 مدل تاپ زنانه ورزشی (مُد سال 2021) پرداخته ایم. همچنین برای خرید تاپ زنانه شیک به صورت اینترنتی از معتبرترین فروشگاه آنلاین با ما تا انتها همراه باشید.

تاپ چیست؟


تاپ به لباسی گفته می شود که از قسمت کمر تا گردن را می پوشاند و تقریبا سرشانه ها باز می باشد البته در حال حاضر در صنعت مُد طراحی تاپ ها بسیار متفاوت شده است و در بین بانوان بسیار پر طرفدار هستند. با اینکه طراحی های متنوعی دارد این سبک از لباس ولی با این حال همگی در زیر مجموعه تاپ به فروش می روند. در زبان انگلیسی کلمه تاپ را برای پوشش های بالا تنه به کار می برند و حتی تی شرت را نوعی تاپ می دانند. در زبان فارسی این واژه را به لباس هایی می گویند که عموما آستین ندارند و در واقع یکی از رایج ترین لباس ها در فصل گرم تابستان می باشد و انواع مختلفی مانند مجلسی ، خانگی ، اسپرت ، حریر ، ساده و … دارد. و این تنوع موجب شده تا در هر مکانی تاپ مورد مناسب را استفاده کنید.

تاپ زنانه ورزشی
تاپ زنانه ورزشی

ویژگی های تاپ زنانه ورزشی

امروزه در دنیای صنعت مد هر لباسی که طراحی می شود متناسب برای مکان و استفاده ای که قرار است از آن لباس بشود تولید می شود. و تمامی پارچه های کاربردی رابطه مستقیم با مصرف دارند به عنوان مثال تاپی که برای مجلس تهیه می شود پارچه مجلسی دارد که این نوع پارچه تنها برای مهمانی کاربرد دارد و نمی شود برای روزمره مورد استفاده قرار داد. تاپ های ورزشی هم به این صورت طراحی می شوند و پارچه هایی مورد استفاده قرار می گیرند که ویژگی هایی همچون لطیف بودن ، نخ بودن ، سبک و کشی بودن را در خود دارند زیرا به هنگام ورزش کردن اگر در پارچه مواد به کار گرفته شده باشد پس از عرق کردن بوی نامطلوبی ایجاد می شود. تاپ های وورزشی تمامی استاندارد های لازم را برای استفاده در ورزش را دارند.

تاپ زنانه ورزشی
تاپ زنانه ورزشی
تاپ زنانه ورزشی
تاپ زنانه ورزشی

مدل تاپ ساده بالا با پارچه تمام نخ تهیه شده است تا در هنگام عرق کردن ایجاد بوی نامطلوب نکند همچنین سبب بروز حساسیت نشود. طراحی این تاپ بسیار ساده و اسپرت است با بندهای نازک برای ست می توانید از شلوار های نخی اسپرت ورزشی کمک بگیرید.

تاپ زنانه ورزشی جذاب
تاپ زنانه ورزشی جذاب
نیم تنه ورزشی شیک
نیم تنه ورزشی شیک
تاپ اسپرت ورزشی
تاپ اسپرت ورزشی
تاپ ورزشی رنگ آبی
تاپ ورزشی رنگ آبی

مدل تاپ ورزشی ساده بالا تقریبا کمی از سایز بزرگ تر طراحی شده است تا در هنگام انجام فعالیت های ورزشی و عرق کردن به بدن نچسبد برای ست با این تاپ زیبا می توانید از شورتک های ورزشی ساده کمک بگیرید.

تاپ ورزشی ساده
تاپ ورزشی ساده
تاپ ورزشی جدید
تاپ ورزشی جدید

تاپ بالا با پارچه درجه یک و عالی تهیه شده است این تاپ سالها می تواند ظاهر خود را حفظ کند و هیچگونه تغییر رنگی ندهد مدل پشت تاپ بسیار باز طراحی شده به طوری که تمامی قسمت بالا باز است و به دو بند به صورت ضربدری مدل داده شده است برای ست می توانید از شلوار های تقریبا ضخیم و جنس عالی ورزشی استفاده کنید.

تاپ ورزشی مدل کشتی گیری
تاپ ورزشی مدل کشتی گیری
تاپ ورزشی مدل کشتی گیری
تاپ ورزشی مدل کشتی گیری

مدل تاپ بالا به کشتی گیری معروف است زیرا همانند دوبنده های کشتی گیران طراحی شده است این تاپ قد بلندی دارد و برای ست می توانید از لگ های تا زانو استفاده کنید زیرا هر چه تاپ بلند تر باشد بهتر است ست مورد نظرتان کوتاه تر باشد.

تاپ ورزشی زنانه اسپرت
تاپ ورزشی زنانه اسپرت
تاپ ورزشی جذاب
تاپ ورزشی جذاب

انواع تاپ زنانه

تاپ ها تنوع بسیار زیادی دارند که هر کدام دسته بندی مخصوص خود را دارد به عنوان مثال تاپ نخی سر دسته قرار می گیرد و زیر مجموع آن شامل تاپ نخی روزمره ، تاپ نخی مجلسی ، تاگپ نخی اسپرت ، تاپ نخی رنگی و… می شود. تاپ زنانه ورزشی نیز همین گونه است مانند تاپ ورزشی کوتاه ، تاپ ورزشی بلند ، تاپ ورزشی رنگی ، تاپ ورزشی نیم تنه ، تاپ ورزشی بندی و.. هر کدام از این تاپ ها ویژگی های خود را دارند و برای ست می توانید از لباس های گوناگون استفاده کنید همچنین بالا بودن تنوع موجب می شود تا تاپ ورزشی دلخواه خود را بپوشید و در ورزش کردن لذت ببرید. 33 مدل تاپ زنانه ورزشی (مُد سال 2021)

تاپ ورزشی جذاب
تاپ ورزشی جذاب
تاپ ورزشی نخی زنانه
تاپ ورزشی نخی زنانه

مدل تاپ زنانه نخی بالا با دورنگ پارچه سفید و مشکی تهیه شده است البته پارچه مشکی بیشتر جنبه تزیین تاپ را دارد و تنها در دورکاری یقه تاپ استفاده شده این تاپ تقریبا آزاد طراحی شده و برای روزمره نیز می توانید استفاده کنید.

تاپ ورزشی نخی اسپرت
تاپ ورزشی نخی اسپرت
تاپ ورزشی بلند اسپرت
تاپ ورزشی بلند اسپرت
تاپ شورت ورزشی ساده
تاپ شورت ورزشی ساده

ست های تاپ و شورتک بسیار در بین افرادی که ورزش را به صورت حرفه ای دنبال می کنند محبوب است زیرا سبک و راحت است و در هنگام ورزش در تن احساس نمی شود پارچه این تاپ کشی می باشد و به خوبی در تن می خوابد و برای تنوع می توانید به جحجای شورتک از شلوارهای ورزشی کشی به رنگ مشکی و طوسی استفاده کنید.

تاپ ورزشی بند اسپرت
تاپ ورزشی بند اسپرت
تاپ نیم تنه ورزشی
تاپ نیم تنه ورزشی

مدل تاپ کوتاه و یا نیم تنه بالا بسیار در بین دختران و بانوان پر طرفدار است این تاپ تقریبا طراحی تاپ کشتی گیری را دارد با این تفاوت که در قسمت پایین تاپ طوری طراحی شده است که مانند لباس زیر زنانه عمل می کند حتی مانند لباس زیر از قزن نیز استفاده شده است برای ست با این نیم تنه جذاب می توانید از شلوار های بلند جذب کشی به رنگ مشکی استفاده کنید.

تاپ نیم تنه ورزشی
تاپ نیم تنه ورزشی
تاپ ورزشی رنگی
تاپ ورزشی رنگی
تاپ ورزشی رنگی
تاپ ورزشی رنگی

مدل تاپ جذاب بالا یقه گرد و بسته ای دارد با آستین های حلقه ای و برای پایین تاپ مدل گره طراحی شده است تا یک مدل نیم تنه شیک طراحی شود برای ست می توانید همانند عکس از شلوار ورزشی هم رنگ تم تاپ استفاده کنید.

تاپ ورزشی بند ضرب دری
تاپ ورزشی بند ضرب دری
تاپ ورزشی زنانه بند ضخیم
تاپ ورزشی زنانه بند ضخیم

مدل تاپ ورزشی بالا کمی آزاد طراحی شده است تا شکم و پهلوها در تاپ نمایان نشود این تاپ ساده است و تنها دو بند بسیار پهن دارد جنس پارچه تمام نخ است و برای ست می توانید از شلوارهای نخی که کشی هم هستند استفاده کنید.

تاپ ورزشی زنانه مدل دار
تاپ ورزشی زنانه مدل دار

ست مناسب برای تاپ زنانه ورزشی

همانطور که در بالا گفته شد تاپ های زنانه ورزشی تنوع بسیار بالایی دارند که در پایین برای ست هر کدام توضیح داده شده است.

تاپ ورزشی اسپرت:

تاپ های ورزشی اسپرت معمولا طراحی آن ها طوری است که تن خوری بسیار شیک و جذاب دارند و برای ست بهتر است از شلوارهای ورزشی اسپرت مانند شلوارهای نخی کش دار استفاده کنید.

تاپ ورزشی بلند:

منظور از تاپ ورزشی بلند تاپی است که قد آن تا روی باسن می رسد که معمولا برای ست کردن با تاپ بلند از شلوارک های ورزشی کوتاه استفاده می کنند زیرا اگر قد لباس بلند باشد ست باید کوتاه باشد و یا برعکس اگر تاپ کوتاه باشد بهتر است شلواربلند استفاده کنید.

تاپ ورزشی بندی:

تاپ های ورزشی بندی معمولا بسیار خاص و شیک هستند و طراحی های بسیار متفاوتی دارند برای ست با این سبک از تاپ بهتر است از ست هایی استفاده کنید که ساده باشند تا زیبایی تاپ بیشتر نمایان شود.

تاپ ورزشی ساده:

منظور از تاپ ورزشی ساده تاپی است که تقریبا هیچ مدل خاصی ندارد و همین ساده بودنش است که مورد انتخاب قرار می گیرد و برای ست با این تاپ می توانید از شلوارهای ورزشی بسیار ساده استفاه کنید تا استایلی ساده و راحت داشته باشید.

تاپ ورزشی کوتاه:

تاپ های ورزشی کوتاه یا همان تاپ نیم تنه بیشتر مناسب برای کسانی است که از تناسب اندام برخوردار هستند و یا ورزش را به صورت حرف ای دنبال می کنند. برای ست با این سبک تاپ بهتر است از لگ های ورزشی بلند استفاده کنید. 33 مدل تاپ زنانه ورزشی (مُد سال 2021)

تاپ زانه ورزشی ساده
تاپ زانه ورزشی ساده
تاپ ورزشی شیک
تاپ ورزشی شیک
تاپ ورزشی دخترانه
تاپ ورزشی دخترانه

مدل تاپ ورزشی لاکچری بالا بسیار خاص و شیک است و مورد پسند تمامی دختران و بانوان می باشد جنس پارچه این تاپ نخ درجه یک می باشد و برای ست می توانید از شلوارهای ورزشی که در بعضی از قسمت ها تور دوزی شده است استفاده کنید تا استایلی خاص درست کنید.

تاپ ورزشی شیک
تاپ ورزشی شیک

نحوه شستن تاپ زنانه ورزشی

برای شستن تاپ های ورزشی می توانید با خیال راحت با ماشین لباسشویی بشویید زیرا پارچه ای که برای تهیه تاپ های ورزشی استفاده می شود بسیار با دوام و محکم هستند و در اثر شستن هیچگونه تغییر رنگی نمی دهند اما به یاد داشته باشید به هیچ عنوان از مواد سفید کننده مانند وایتکس استفاده نکنید زیرا به راحتی رنگ لباس را خراب می کند و دیگر قابل جبران نیست. تاپ های ورزشی پس از خشک شدن نیازی به اتو کشی ندارند.

تاپ ورزشی زنانه
تاپ ورزشی زنانه
تاپ ورزشی دخترانه
تاپ ورزشی دخترانه
تاپ ورزشی رنگ فسفری
تاپ ورزشی رنگ فسفری

خرید تاپ زنانه ورزشی + قیمت تاپ زنانه ورزشی

برای خرید اینترنتی معتبر انواع تاپ های زنانه شیک و جذاب می توانید از فروشگاه های معتبر اقدام کنید که ما به شما جامه پوش را پیشنهاد می کنیم. زیرا این فروشگاه تنوع بسیار بالایی در محصولات خود دارد و تمامی تولیدات خود را با بهترین و مرغوبت ترین پارچه ها تولید می کند. علاوه بر داشتن تنوع رنگ ، مدل و طرح در حوزه قیمت ها نیز همکاران خود را حسابی به چالش کشیده است همچنین در صورت نداشتن رضایت کافی از محصول دریافتی تا یک هفته می توانید مرجوع کنید و وجه نقدتان را بازگردانید. 33 مدل تاپ زنانه ورزشی (مُد سال 2021)