در این صفحه به معرفی 39 مدل تاپ زنانه نخی (مُد سال 2021) پرداخته ایم. همچنین نحوه خرید تاپ زنانه شیک از معتبرترین فروشگاه اینترنتی پس تا انتها با ما همراه باشید.

به چه لباسی تاپ می گویند؟

تاپ به لباسی گفته می شود که از قسمت کمر تا گردن را می پوشاند و تقریبا سرشانه ها باز می باشد البته در حال حاضر در صنعت مُد طراحی تاپ ها بسیار متفاوت شده است و در بین بانوان بسیار پر طرفدار هستند. با اینکه طراحی های متنوعی دارد این سبک از لباس ولی با این حال همگی در زیر مجموعه تاپ به فروش می روند. در زبان انگلیسی کلمه تاپ را برای پوشش های بالا تنه به کار می برند و حتی تی شرت را نوعی تاپ می دانند. در زبان فارسی این واژه را به لباس هایی می گویند که عموما آستین ندارند و در واقع یکی از رایج ترین لباس ها در فصل گرم تابستان می باشد و انواع مختلفی مانند مجلسی ، خانگی ، اسپرت ، حریر ، ساده و … دارد. و این تنوع موجب شده تا در هر مکانی تاپ مورد مناسب را استفاده کنید.

تاپ زنانه نخی
تاپ زنانه نخی
تاپ زنانه نخی
تاپ زنانه نخی
تاپ نخی مشکی گلدار
تاپ نخی مشکی گلدار
تاپ زنانه نخی شیک
تاپ زنانه نخی شیک

تاپ بندی زنانه بالا بسیار ساده و شیک طراحی شده جنس پارچه این تاپ نخی می باشد و بسیار سبک و راحت است. از قسمت زیر سینه به بالا چین داده شده تا کمی از ساده بودن در بیاید برای ست با این تاپ زیبا می توانید از شلوار های جین به رنگ دلخواه استفاده کنید.

تاپ نخی شیک
تاپ نخی شیک
تاپ نخی اسپرت

مدل تاپ خانگی نخی بالا بهترین انتخاب برای روزمره می باشد این تاپ ساده و اسپرت است و به هنگام استفاده در تن احساس نمی شود برای ست با این تاپ راحت می توانید از شلوار های نخی اسپرت خانگی استفاده کنید تا در انجام کارهای روزمره خود احساس راحتی داشته باشید.

تاپ زنانه نخی اسپرت
تاپ زنانه نخی اسپرت
تاپ آستین حلقه ای اسپرت
تاپ آستین حلقه ای اسپرت
تاپ نخی زنانه
تاپ نخی زنانه

خانم هایی که می خواهند در باشگاه از تاپ ورزشی استفاده کنند ولی زیاد جذب نباشد مدل بالا یکی از بهترین ها می باشد زیرا جنس پارچه تاپ نخی می باشد و به هنگام تعریق کردن دچار حساسیت و بوی نامطلوب نمی شوید و هم اینکه کاملا اندازه و مناسب است نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد.

تاپ زنانه نخی سایز بزرگ
تاپ زنانه نخی سایز بزرگ

اگر می خواهید در فصل تابستان به یک دورهمی خودمانی بروید و دنبال لابسی ساده اما شیک می گردید پیشنهاد ما مدل تاپ نخی بالا می باشد این تاپ علاوه بر ساده بودن زیبایی خود را دارد. خانم هایی که کمی تپل تر هستند پوشیدن این تاپ سایز بزرگ به پوشاندن قسمت های چاق بدنشان مانند شکم کمک می کند. برای ست با این تاپ می توانید از شلوار های اسپرت نخی استفاده کنید.

تاپ نخی رنگ فسفری
تاپ نخی رنگ فسفری
تاپ زنانه نخی جذب
تاپ زنانه نخی جذب

مدل تاپ زنانه کشی بالا از ترکیب دو رنگ شیک می باشد. جنس پارچه نخی کشی می باشد و به دلیل داشتن کش تن خور این تاپ جذاب است. بهتر است افرادی این تاپ را استفاده کنند که از تناسب اندام برخوردارند. برای ست هم می توانید از شلوارهای جذب جین استفاده کنید.

تاپ نخی شیک
تاپ نخی شیک
تاپ زنانه نخی بلند
تاپ زنانه نخی بلند

انواع تاپ زنانه شیک

تاپ های زنانه انواع مختلفی دارند و با طراحی های متفاوتی که دارند موجب شده تا برای مناسبت های متفاوت کاربرد داشته باشند. تاپ ها با پارچه های متعددی تولید می شوند و همین امر موجب تفکیک آنها از یکدیگر می شود. به عنوان مثال تاپی که با پارچه مجلسی دوخته شده است تاپ مجلسی است و مناسب برای شرکت در مراسم های رسمی می باشد. تاپ هایی که با پارچه نخی تهیه می شوند بیشتر مناسب برای روزمره هستند دیگر تاپ ها نیز به همین شکل دسته بندی می شوند مانند تاپ حریر، مشکی ، کرپ و.. که برای هر کدام ست معرفی شده است. به دلیل متنوع بودن تاپ ها ست های مختلفی برای هر دسته وجود دارد که در اینجا سعی کرده ایم حدودی از این ست ها را معرفی کنیم. 39 مدل تاپ زنانه نخی (مُد سال 2021)

تاپ نخی دخترانه
تاپ نخی دخترانه
تاپ نخی اسپرت
تاپ نخی اسپرت

مدل تاپ بالا نیز یکی از دیگر تاپ هایی می باشد که مناسب برای روزمره است. جنس پارچه نخی با دوام می باشد که در اثر شستن هیچ گونه تغییر ظاهری نمی دهد پارچه یک دست مشکی است و برای کمی تغییر دادن برای بند ها و بالای کار از نوار دوزی صورتی استفاده شده است برای ست با این تاپ زیبا می توانید از شلوارهای زیبای زمینه صورتی کمک بگیرید.

تاپ نخی جذاب
تاپ نخی جذاب
تاپ نخی ساده
تاپ نخی ساده
تاپ نخی پلنگی
تاپ نخی پلنگی

تاپ ریون پلنگی بالا بسیار شیک و جذاب است پارچه ریون سالهاست که در بین خانم ها مورد استفاده قرار می گیرد و دوام بسیار بالایی دارد به همین جهت تولید کننده های صنعت پوشاک گاهی برخی از طرح های بسیار جذاب را در پارچه های ریون تولید می کنند و بسیار هم مورد پسند قرار می گیرند تاپ بالا نیز همینطور می باشد.

تاپ زنانه نخی مشکی
تاپ زنانه نخی مشکی

اگر برای شرکت در یک مهمانی به دنبال تاپی پر مدل و خاص هستید می توانید مدل تاپ بالا را انتخاب کنید. در قسمت سر شانه تا به روی سینه باز است و با بندهای تزینی به یکدیگر متصل شده است پارچه تاپ نخی کشی است و برای ست می توانید از شلوار جین مشکی استفاده کنید تا استایلی مجلسی مشکی داشته باشید.

تاپ نخی مجلسی جدید
تاپ نخی مجلسی جدید
تاپ زنانه نخی شیک
تاپ زنانه نخی شیک
تاپ دخترانه نخی
تاپ دخترانه نخی

دختران جوانی که می خواهند در تولد و یا جمعی از دوستان خود شرکت کنند و به دنبال تاپی کوتاه و خوشرنگ هستند تاپ بالا یکی از گزینه های مورد پسند است. این تاپ به صورت نیم تنه طراحی شده و در قسمت بند ها از زنجیر های تزیینی استفاده شده است. برای ست با این تاپ خوشرنگ می توانید از شلوارهای جین و کتان کمک بگیرید اگر به رنگ سفید باشند بهتر است.

تاپ شیک نخی
تاپ شیک نخی

ست مناسب برای انواع تاپ نخی

تاپ نخی ساده:

معمولا از تاپ های نخی ساده برای روزمرگی استفاده می کنند زیرا بسیار سبک و راحت هستند و در کنارش به دلیل نخ بودن پارچه موجب می شود تا هنگام استفاده در فصل تابستان با عرق کردن بوی بد و نامطلوب ایجاد نشود بهترین ست برای این سبک از تاپ شلوار های نخی اسپرت هستند.

تاپ نخی رنگی:

تاپ های زنانه نخی رنگی بسیار مورد استقبال بانوان هستند این سبک از تاپ به دلیل داشتن رنگ های جذاب در فصل گرما موجب می شود تا گرمای کمتری از طریق لباس جذب کنید برای ست با تاپ هتی زیبا و خوش رنگ می توانید از شلوار های سفید و یا مشکی استفاده کنید.

تاپ نخی مجلسی:

تاپ های نخی مجلسی معمولا طراحی های بسیار جذابی دارند و در برخی از سبک ها از زنجیرهای تزیینی بسیار شیک استفاده می کنند برای ست با این تاپ های لاکچری و شیک می توانید از شلوار های کرپ مجلسی و همچنین شلوار های جین جذب مجلسی استفاده کنید رنگ شلوارها بستگی به تم تاپ مورد نظرتان دارد.

تاپ نخی گلدار:

تاپ های نخی گلدار بسیار شیک هستند این سبک از تاپ ها تنوع بالایی دارند هم نمونه مجلسی دارند و هم روزمره و اسپرت معمولا به دلیل طرح دار بودن پارچه طراحی تاپ کمی ساده تر است. برای ست با تاپ زنانه نخی گلدار می توانید به دلخواه به رنگ یکی از رنگ های تم تاپ شلار انتخاب کنید به عنوان مثال اگر زمینه تاپ سفید بود با گل های قرمز از شلواری سفید استفاده کنید.

تاپ نخی زمینه مشکی گلدار
تاپ نخی زمینه مشکی گلدار
تاپ نخی لاکچری
تاپ نخی لاکچری

خانم های جوانی که می خواهند در مهمانی تاپی خاص و لاکچری بپوشند انتخاب تاپ زنانه بالا یکی از بهترین گزینه های بالا می باشد مدل یقه به صورت ایستاده طراحی شده که با زنجیر به تنه متصل شده است پارچه تاپ بسیار ساده و اسپرت است و تقریبا کمی کشی می باشد و تن خوری فوق العاده دارد.

تاپ نیم تنه نخی دخترانه
تاپ نیم تنه نخی دخترانه
تاپ نخی مجلسی رنگی
تاپ نخی مجلسی رنگی
تاپ نخی مجلسی جدید
تاپ نخی مجلسی جدید

تاپ مجلسی بالا یقه قایقی طراحی شده و دور تا دور یقه با نوار توری تزیین شده است و دو عد بند بسیار نازک نیز به کار برده شده تن خور این تاپ بسیار شیک است و برای ست می توانید از شلوارهای جین و یا شلوارهای کرپ مجلسی استفاده کنید.

تاپ نخی مجلسی نیم تنه
تاپ نخی مجلسی نیم تنه

نحوه شستن تاپ نخی

برای شستن تاپ های نخی بهتر است با دست بشویید اما در صورت نداشتن وقت کافی می توانید با انجام دادن تفکیک لباس ها با ماشین لباسشویی و درجه دمای پایین آب بشویید لازم به ذکر است که از هیچگونه مواد سفید کننده مانند وایتکس استفاده نکنید زیرا به راحتی رنگ لباس را خراب می کند و دیگر قابل جبران نیست. پس از خشک شدن اگر تاپ قابل اتو کشی بود با درجه دمای استاندارد اتو کشی شود. 39 مدل تاپ زنانه نخی (مُد سال 2021)

تاپ نخی مجلسی ساده
تاپ نخی مجلسی ساده
تاپ نخی ورزشی
تاپ نخی ورزشی

تاپ ورزشی بالا جنس پارچه اش کشی است و تقریبا ضخامت مناسبی نیز دارد و در اثر شستن هیچگونه تغییر رنگی نمی دهد همچنین تغییر سایز نمی دهد. برای ست با این تاپ ورزشی زیبا می توانید از لگ های زنانه کمک بگیرید.

تاپ نخی ورزشی
تاپ نخی ورزشی
تاپ نخی اسپرت
تاپ نخی اسپرت
تاپ نخی یقه باز
تاپ نخی یقه باز

اگر می خواهید تاپ نخی ساده و شیکی داشته باشید انتخاب تاپ نخی بالا یکی از بهترین گزینه ها می باشد این تاپ بند پشت گردنی طراحی شده و برای زیبایی دور یقه و بند با نوار دوزی سفید تزیین شده است و یقه بازی هم دارد برای ست با این تاپ می توانید از شلوار های جذب مشکی و سفید استفاده کنید.

تاپ نخی زنانه مشکی
تاپ نخی زنانه مشکی
تاپ شیک نخی مشکی
تاپ شیک نخی مشکی

مدل تاپ مجلسی زنانه بالا بسیار اسپرت است یقه تاپ هفت طراحی شده و برای دور یقه از تور دوزی مشکی استفاده شده است. این تاپ نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد طراحی شده برای ست با این تاپ اسپرت مجلسی می توانید از شلوار های کتان ساده کمک بگیرید.

تاپ نخی شیک مجلسی
تاپ نخی شیک مجلسی
تاپ نخی مشکی اسپرت
تاپ نخی مشکی اسپرت

خرید تاپ زنانه نخی + قیمت تاپ زنانه نخی

برای خرید اینترنتی انواع مدل تاپ های زنانه می توانید از طریق سایت های معتبر اقدام کنید ما به شما سایت جامه پوش را توصیه می کنیم زیرا این سایت تنوع بسیار بالایی در انواع تاپ ها دارد و اینکه تمامی محصولات خود را با بهترین و مرغوب ترین پارچه ها تولید می کند و شما به راحتی می توانید مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید. جامه پوش در حوزه قیمت ها نیز همکاران خود را حسابی به چالش کشیده است و علاوه بر این در صورت عدم رضایت از کالای مورد نظر خود می توانید به مدت یک هفته آن را بازگردانید و وجه نقدتان را دریافت کنید. 39 مدل تاپ زنانه نخی (مُد سال 2021)