در این صفحه به معرفی 39مدل تاپ زنانه مجلسی (مُد سال2021) پرداخته ایم همچنین نحوه خرید تاپ زنانه شیک به صورت اینترنتی از معتبرترین فروشگاه اینترنتی پس با ما تا انتها همراه باشید.

تاپ چیست؟

تاپ به لباسی گفته می شود که از قسمت کمر تا گردن را می پوشاند و تقریبا سرشانه ها باز می باشد البته در حال حاضر در صنعت مُد طراحی تاپ ها بسیار متفاوت شده است و در بین بانوان بسیار پر طرفدار هستند. با اینکه طراحی های متنوعی دارد این سبک از لباس ولی با این حال همگی در زیر مجموعه تاپ به فروش می روند. در زبان انگلیسی کلمه تاپ را برای پوشش های بالا تنه به کار می برند و حتی تی شرت را نوعی تاپ می دانند. در زبان فارسی این واژه را به لباس هایی می گویند که عموما آستین ندارند و در واقع یکی از رایج ترین لباس ها در فصل گرم تابستان می باشد و انواع مختلفی مانند مجلسی ، خانگی ، اسپرت ، حریر ، ساده و … دارد. و این تنوع موجب شده تا در هر مکانی تاپ مورد مناسب را استفاده کنید.

تاپ زنانه مجلسی
تاپ زنانه مجلسی مشکی
تاپ زنانه مجلسی مشکی
تاپ زنانه مجلسی مشکی
تاپ زنانه مجلسی مشکی
تاپ زنانه مجلسی مشکی
تاپ زنانه مجلسی مشکی

اگر برای شرکت در یکی مهمانی به دنبال تاپ زنانه لاکچری هستید ما به شما مدل بالا را توصیه می کنیم این تاپ در صنعت مُد بسیار پر طرفدار بوده و همچنین تن خوری زیبا دارد قد تاپ کوتاه است و بیشتر مناسب برای افرادی است که چاقی شکم ندارند. برای ست با این تاپ زیبا می توانید از شلوار های جین جذب استفاده کنید اگر رنگ شلوار مشکی باشد بسیار شیک تر و جذاب تر می شود.

تاپ مجلسی نیم تنه
تاپ مجلسی نیم تنه
تاپ مجلسی حریر رنگی
تاپ مجلسی حریر رنگی


انواع تاپ زنانه شیک

تاپ های زنانه انواع مختلفی دارند و با طراحی های متفاوتی که دارند موجب شده تا برای مناسبت های متفاوت کاربرد داشته باشند. تاپ ها با پارچه های متعددی تولید می شوند و همین امر موجب تفکیک آنها از یکدیگر می شود. به عنوان مثال تاپی که با پارچه مجلسی دوخته شده است تاپ مجلسی است و مناسب برای شرکت در مراسم های رسمی می باشد. تاپ هایی که با پارچه نخی تهیه می شوند بیشتر مناسب برای روزمره هستند دیگر تاپ ها نیز به همین شکل دسته بندی می شوند مانند تاپ مشکی ،حریر ، کرپ و.. که برای هر کدام ست معرفی شده است. 

تاپ مجلسی پلنگی
تاپ مجلسی پلنگی
تاپ مجلسی شیک
تاپ مجلسی شیک
تاپ مجلسی رنگی
تاپ مجلسی رنگی

مدل تاپ زنانه کشی بالا پارچه ای رنگی دارد طراحی این لباس بسیار ساده می باشد و مدل تاپ رومی طراحی شده جنس پارچه نخی کشی می باشد و به خوبی در تن می خوابد برای ست با این تاپ کوتاه می توانید از رنگ های تم داخل تاپ کمک بگیرید و یا اینکه از شلوار های کتان جذب سفید و یا مشکی استفاده کنید.

تاپ مجلسی رنگی
تاپ مجلسی رنگی
تاپ ساتن ابریشمی مشکی
تاپ مجلسی ساتن ابریشمی
تاپ مجلسی ساده
تاپ مجلسی ساده
تاپ مجلسی پولکی
تاپ مجلسی پولکی

مدل تاپ مجلسی پولکی بالا مناسب برای شرکت در مراسم های عروسی می باشد این تاپ به دلیل پارچه پولکی که دارد در زیر نور می درخشد و بسیار جذاب است. این سبک از پارچه در بین بانوان پر طرفدار می باشد و برای ست می توانید از شلوار های کرپ مجلسی و یا جین های جذب مجلسی استفاده کنید.

تاپ مجلسی دخترانه
تاپ مجلسی دخترانه
تاپ مجلسی سفید
تاپ مجلسی سفید


کاربرد تاپ زنانه

در فصل تابستان هوا به شدت گرم و طاقت فرسا می شود و یکی از گزینه های مناسب برای این فصل تاپ های زنانه می باشند زیرا پوششی مناسب به عنوان لباس راحتی می باشد البته جدا از لباس راحتی بودن نیز می توان در مجالس مختلف نیز استفاده کرد. هنگام استفاده از تاپ های زنانه می توانید از لباس زیر استفاده نکنید و بگذارید سینه ها استراحت کنند همچنین مدرانی که در دوران شیر دهی هستند این سبک از لباس به آنها کمک بیشتری می کند. در کل این لباس بسیار سبک و راحت است و در هنگام انجام کارهای روزمره راحت تر هستید و موجب دست و پاگیری نمی شود منظور بلوز های آستین بلندی است که موقع ظرف شستن خیس می شوند. تاپ ها نوعی لباس خواب راحت نیز به حساب می آیند. 39مدل تاپ زنانه مجلسی (مُد سال2021)

تاپ مجلسی سفید
تاپ مجلسی سفید
تاپ مجلسی سفید
تاپ مجلسی سفید

مدل تاپ اسپرت مجلسی بالا با پارچه کشی تهیه شده است این تاپ تن خوری زیبا دارد. تم تاپ سفید است که با نوار دوزی های مشکی زیبایی اش را دو چندان کرده است. به دلیل جذب بودن تاپ بیشتر مناسب برای افرادی است که از تناسب اندام برخوردارند و برای ست می توانند از شلوار های جین سفید و مشکی استفاده کنند.

تاپ زنانه مجلسی سفید
تاپ زنانه مجلسی سفید
تاپ نیم تنه مجلسی سفید
تاپ نیم تنه مجلسی سفید

ست مناسب برای تاپ زنانه مجلسی

تاپ های مجلسی انواع بسیار زیادی دارند که با پارچه های متنوع تهیه شده اند و به دلیل متنوع بودن پارچه ها ست مناسب با هر تاپ متفاوت می باشد که در پایین کامل توضیح داده ایم.

تاپ مجلسی مشکی:

برای ست با تاپ مجلسی مشکی می توانید از شلوار های مشکی استفاده کنید به خصوص اگر پارچه شلوار مازراتی باشد بهتر است. استایل های مجلسی مشکی بسیار شیک هستند و تقریبا مورد پسند تمامی افراد می باشد.

تاپ مجلسی رنگی:

برای ست با تاپ های مجلسی رنگی دستتان بسیار باز است و به راحتی می توانید لباس های گوناگونی را با این تم تاپ ست کنید مانند شلوار های رنگی پارچه ای در ضمن هم می توانید شلوار تنگ استفاده کنید و هم گشاد.

تاپ مجلسی حریر:

تاپ های مجلسی حریر زیبایی بسیاری دارند و یکی از خوبی های پارچه حریر در این است که به هیچ عنوان از مُد نمی افتد و شما سال های می توانید از این سبک لباس استفاده کنید برای ست هم بهترین گزینه استفاده از شلوار های مجلسی کرپ است می توانید رنگ شلوار را با تم تاپ ست کنید.

تاپ مجلسی نخی:

برای ست با تاپ های نخی مجلسی گزینه های بسیار وجود دارد مانند شلوار های جین و کتان رنگ شلوار ها بستگی به رنگ زمینه تاپ شما دارد.

تاپ نیم تنه مجلسی سفید
تاپ نیم تنه مجلسی سفید
تاپ زنانه مجلسی شیک
تاپ زنانه مجلسی شیک
تاپ شیک مجلسی
تاپ شیک مجلسی
تاپ مجلسی پلنگی
تاپ مجلسی پلنگی

مدل تاپ مجلسی ریون بالا بسیار شیک و جذاب است طراحی این پارچه بسیار پر طرفدار است. این تاپ به دلیل شلوغ بودن طرح پارچه مدل بسیار ساده طراحی شده تن خور این تاپ به دلیل ریون بودن جنس پارچه بسیار شیک و جذاب است البته لازم است که گفته شود پارچه های ریون دوباره در برخی از طراحی ها با سبک های جدید وارد صنعت مُد شده اند مانند مدل بالا و از خوبی های پارچه ریون با دوام بودنش است. 39مدل تاپ زنانه مجلسی (مُد سال2021)

تاپ مجلسی نیم تنه لاکچری
تاپ مجلسی نیم تنه لاکچری
تاپ مجلسی طرحدار
تاپ مجلسی طرحدار
تاپ مجلسی گلدار
تاپ مجلسی گلدار
تاپ زنانه مجلسی رنگ روشن
تاپ زنانه مجلسی رنگ روشن

مدل تاپ خانگی نخی بالا برای روزمره کمی شیک است و در کنار روزمرگی از این طراحی زیبا می توانید برای شرکت در جمع دوستان خود نیز استفاده کنید تن خور این لباس نخی بسیار سبک و راحت است و در موقع استفاده در تن احساس نمی شود. برای ست با این تاپ می توانید از شلوار های پارچه ای سفید کمک بگیرید.

تاپ مجلسی سایز بزرگ
تاپ مجلسی سایز بزرگ
تاپ مجلسی سایز بزرگ
تاپ مجلسی سایز بزرگ

نحوه شستن تاپ های مجلسی

برای شستن انواع تاپ های مجلسی بهتر است اول با دست بشویید زیرا این کار به دوام بالای لباس شما کمک می کند ولی در صورت نداشتن وقت کافی می توانید با انجام دادن تفکیک لباس ها تاپ مورد نظر خود را با ماشین لباسشویی و درجه دمای پایین آب بشویید به یاد داشته باشید به هیچ عنوان از مواد سفید کننده مانند وایتکس استفاده نکنید زیرا به راحتی رنگ لباس را خراب می کند و دیگر قابل جبران نیست. پس از خشک شدن اگر جنس پارچه قابل اتو کشی بود می توانید با درجه استاندارد اتوکشی کنید.39مدل تاپ زنانه مجلسی (مُد سال2021)

تاپ مجلسی زمینه مشکی گلدار
تاپ مجلسی زمینه مشکی گلدار
تاپ مجلسی مشکی اسپرت
تاپ مجلسی زمینه مشکی گلدار

مدل تاپ مجلسی دخترانه بالا برای مجالس های بسیار زیادی کاربرد دارد و همچنین به دلیل کشی بودن تن خوری بسیار جذاب دارد. در قسمت پشت قسمتی از تاپ بدن نما طراحی شده و در پایین تاپ را به دوقسمت بلند تر جدا شده تا با گره پاپیونی جلوه بیشتری تاپ داشته باشد.

تاپ مجلسی نیم تنه دخترانه
تاپ مجلسی نیم تنه دخترانه
تاپ مجلسی ساده حریر
تاپ مجلسی ساده حریر

مدل تاپ مجلسی حریر بالا کاملا ساده و اسپرت است پارچه حریر هم مانند پارچه کرپ از دوام بالایی برخوردار است و برای طولانی مدت می توانید از این تاپ استفاده کنید. این تاپ یقه هفت است با بند های نازک برای ست می توانید از شلوار های کرپ مجلسی مدل دار و ساده کمک بگیریرد.

بلوز تاپ مجلسی
بلوز تاپ مجلسی
تاپ مجلسی کوتاه
تاپ مجلسی کوتاه
تاپ مشکی مجلسی
تاپ مشکی مجلسی

مدل تاپ مجلسی کرپ بالا ساده طراحی شده است به دلیل استفاده از پارچه کرپ دوام این تاپ بسیار طولانی مدت است و تا سال ها می توانید از این تاپ استفاده کنید. یقه تاپ به صورت هفت باز طراحی شده و در لبه یقه از نوار دوزی کمک گرفته شده است.

تاپ مجلسی مشکی 1400
تاپ مجلسی مشکی 1400
تاپ زنانه مجلسی بلند شیک
تاپ زنانه مجلسی بلند شیک

مدل تاپ نخی مجلسی بالا بسیار ساده و شیک می باشد از زیر یقه به صورت هفت باز تور دوزی شده است که موجب زیبایی این تاپ ساده شده است. به دلیل نخی بودن پارچه تاپ موجب شده تا لباس به خوبی در تن بخوابد برای ست با این تاپ زیبا می توانید از شلوار های جین روشن و تیره استفاده کنید.

تاپ زنانه بلند سفید مجلسی
تاپ زنانه بلند سفید مجلسی

خرید تاپ زنانه مجلسی + قیمت تاپ زنانه مجلسی

برای خرید اینترنتی انواع مدل های تاپ مجلسی می توانید از فروشگاه های شناخته شده و معتبر اقدام کنید که ما به شما فروشگاه اینترنتی جامه پوش را توصیه می کنیم. این شرکت علاوه بر داشتن انواع مدل های متنوع از پارچه های بسیار با کیفیتی استفاده کرده است و به دلیل بالا بودن تنوع در طرح و رنگ موجب شده تا شما به راحتی مدل مئرد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین در حوزه قیمت ها این شرکت حسابی همکاران خود را به چالش کشیده است. 39مدل تاپ زنانه مجلسی (مُد سال2021)