در اینجا به معرفی 37 مدل تاپ زنانه ساده (مُد سال 2021) پرداخته ایم همچنین نحوه خرید تاپ زنانه شیک از معتبرترین فروشگاه اینترنتی پس تا انتها با ما همراه باشید.

به چه لباسی تاپ می گویند؟


تاپ به لباسی گفته می شود که از قسمت کمر تا گردن را می پوشاند و تقریبا سرشانه ها باز می باشد البته در حال حاضر در صنعت مُد طراحی تاپ ها بسیار متفاوت شده است و در بین بانوان بسیار پر طرفدار هستند. با اینکه طراحی های متنوعی دارد این سبک از لباس ولی با این حال همگی در زیر مجموعه تاپ به فروش می روند. در زبان انگلیسی کلمه تاپ را برای پوشش های بالا تنه به کار می برند و حتی تی شرت را نوعی تاپ می دانند. در زبان فارسی این واژه را به لباس هایی می گویند که عموما آستین ندارند و در واقع یکی از رایج ترین لباس ها در فصل گرم تابستان می باشد و انواع مختلفی مانند مجلسی ، خانگی ، اسپرت ، حریر ، ساده و … دارد. و این تنوع موجب شده تا در هر مکانی تاپ مورد مناسب را استفاده کنید.

ویژگی های تاپ زنانه ساده

تاپ های ساده مورد پسند تمام سلیقه ها هستند این نوع تاپ تن خوری شیک دارد و برای روزمره و مجالس کاربرد دارد. تاپ های ساده روزمره سبک و راحت هستند و در فصل گرم بسیار راحت و خوش پوش هستند از این سبک تاپ می توانید در زیر مانتو و یا لباس های یقه باز هم استفاده کنید زیرا ساده هستند و در صورت دیده شدن تناسب را به هم نمی زنند. همچنین هستند خانم هایی که لباس های مجلسی ساده را می پسندند و از این رو تاپ های مجلسی ساده دقیقا همان سبکی است که این افراد می پسندند.

تاپ ساده شیک نخی مشکی
تاپ ساده شیک نخی مشکی
تاپ ساده مشکی مجلسی
تاپ ساده مشکی مجلسی
تاپ ساده نخی مجلسی جدید
تاپ ساده نخی مجلسی جدید

مدل تاپ ساده بالا بسیار شیک است این تاپ با پارچه کرپ مشکی تهیه شده است. یقه تاپ هفت طراحی شده و برای زیبایی بیشتر دور یقه با نوار دوزی سبک سنتی تزیین شده است برای ست با این تاپ می توانید از شلوار جین روشن و تیره استفاده کنید.

تاپ ساده مجلسی مشکی 1400
تاپ ساده مجلسی مشکی 1400
تاپ ساده دخترانه مشکی
تاپ ساده دخترانه مشکی

مدل تاپ دخترانه بالا با پارچه کشی تهیه شده است و همین کشی بودن سبب می شود تا لباس به خوبی در تن بخوابد و تن خوری شیک داشته باشد. برای ست می توانید از شلوارک های کوتاه مطابق عکس استفاده کنید.

تاپ ساده سفید
تاپ ساده سفید
تاپ ساده اسپرت
تاپ ساده اسپرت

مدل تاپ نیم تنه بالا بسیار در بین دختران و بانوان جوان پر طرفدار است این تاپ را بهتر است کسانی انتخاب کنند که از استاندارد های اندام برخوردار باشند زیرا به دلیل داشتن قد کوتاه موجب می شود چاقی شکم و پهلوها دیده شود. برای ست می توانید از شلوار بلند استفاده کنید زیرا اگر تاپ کوتاه باشد بهتر است شلوار بلند مورد استفاده قرار گیرد و یا برعکس.

تاپ ساده مدل رومی
تاپ ساده مدل رومی
تاپ ساده بند دار
تاپ ساده بند دار
تاپ ساده زنانه رنگی
تاپ ساده زنانه رنگی

مدل تاپ ساده رنگی بالا با پارچه کرپ رنگی تهیه شده استن این تاپ تن خوری زیبا دارد و به دلیل دوام بالای پارچه در اثر شستن هیچگونه تغییر رنیگ نمی دهد و تا سال ها ظاهر خود را حفظ می کند برای ست با این تاپ زیبا بهتر است از شلوارهای کرپ کمک بگیرید.

تاپ زنانه ساده حریر بدن نما
تاپ زنانه ساده حریر بدن نما
تاپ ساده دخترانه حریر
تاپ ساده دخترانه حریر

انواع مدل های تاپ زنانه

تاپ های زنانه مدل و طرح های متفاوتی دارند و علت تفاوت در دسته ها پارچه مورد استفاده تاپ است به عنوان مثال اگر یک تاپ را با پارچه مجلسی بدوزیم حتی طراح تاپ هم ساده باشد باز آن تاپ در دسته تاپ مجلسی قرار می گیرد و با نام تاپ مجلسی ساده معرفی می کنند و یا تاپی را با پارچه تمام نخ ساده تولید کنند آن تاپ در دسته تاپ روزمره ساده قرار می گیرد. پارچه ها در دسته بندی تاپ ها بسیار موثر هستند و طرح ، مدل در مرحله های بعدی قرار دارند. خوشبختانه امروزه طراحان صنعت مد تاپ های بسیار متعددی را برای فصل ها و مناسبت های متعدد تولید کرده اند و شما به راحتی می توانید لباس مورد نظر خود را بیابید. 37 مدل تاپ زنانه ساده (مُد سال 2021)

تاپ ساده کشی جذاب
تاپ ساده کشی جذاب
تاپ ساده دخترانه اسپرت
تاپ ساده دخترانه اسپرت
تاپ ساده حریر مشکی
تاپ ساده حریر مشکی

مدل تاپ بالا با پارچه کرپ تهیه شده است و یقه طوری طراحی شده است که خودش را بندازد و در قسمت سینه ها کمی شل بایستد که به این طراحی یقه شل می گویند و در قسمت شانه ها دو عدد بند نازک دارد تقریبا این تاپ کمی گشاد طراحی شده با قدی بلند و برای ست بهتر است از شلوار و شلوارک هایی استفاده کنید که کمی قد کوتاهی داشته باشند.

تاپ ساده زنانه حریر رنگی
تاپ ساده زنانه حریر رنگی
تاپ ساده ورزشی رنگ آبی
تاپ ساده ورزشی رنگ آبی
تاپ ساده ورزشی ساده
تاپ ساده ورزشی ساده
تاپ ساده نخی گشاد
تاپ ساده نخی گشاد
تاپ ساده نخی پلنگی
تاپ ساده نخی پلنگی
تاپ زنانه ساده لاکچری
تاپ زنانه ساده لاکچری

اگر برای شرکت در مهمانی به دنبال تاپی شیک و لاکچری هستید ما به شما تاپ بالا را پیشنهاد می دهیم این تاپ به دلیل طرح و رنگ بسیار جذ اب است و برای ست می توانید از دامن و شلوارهای خاص استفاده کنید.

تاپ ساده ورزشی نخی زنانه
تاپ ساده ورزشی نخی زنانه

ست مناسب برای تاپ زنانه ساده

تاپ زنانه ساده نیز زیر مجموعه خود را دارد که برای هر کدام ست مناسب در نظر گرفته شده و در پایین عنوان شده است.

تاپ زنانه ساده روزمره:

همانطور که از اسمش مشخص است این تاپ بیشتر مناسب برای مصرف روزانه طراحی شده و معمولا پارچه کاربردی برای تهیه این تاپ نخ می باشد و برای ست می توانید از شلوارهای نخی خانگی راحت استفاده کنید.

تاپ زنانه ساده رنگی:

تاپ های زنانه رنگی برای فصل تابستان بهترین گزینه هستند این تاپ ها هم ساده هستند هم به دلیل رنگی بودن بسیار خنک هستند و برای ست می توانید از شلوار های خنک رنگی و یا با تم سفید کمک بگیرید البته شلوارک ها هم کمک کننده خوبی هستند برای خنک تر شدن.

تاپ زنانه ساده مشکی:

تاپ های زنانه مشکی کاربرد بسیار زیادی دارند و علاوه بر استفاده در مناسبت ها در زیر شومیز و مانتو نیز بسیار کاربرد دارد و استایل شما را کامل تر می کند برای ست با این سبک تاپ می توانید از جین های تیره استفاده کنید.

تاپ زنانه ساده بافتنی:

تاپ های بافتنی بیشتر در فصل پاییز و تابستان کاربرد دارند به خصوص برای شرکت در مهمانی ها برای ست با این نوع تاپ ها می توانید از شلوارهای جین جذب استفاده کنید و بهتر است رنگ شلوار تیره باشد زیرا رنگ مناسب فصل های سرد معمولا تیره است.

تاپ زنانه ساده مجلسی:

تاپ های زنانه ساده مجلسی بسیار شیک و جذاب هستند برای ست با این سبک تاپ می توانید از شلوار کرپ ساده مجلسی استفاده کنید و یک استایل ساده مجلسی داشته باشید و یا اینکه شلوارتان کمی مدل دار باشد و این تضاد استایلی خاص به شما بدهد. 37 مدل تاپ زنانه ساده (مُد سال 2021)

تاپ ساده زمینه مشکی گلدار
تاپ ساده زمینه مشکی گلدار
تاپ ساده بلند یقه اسکی
تاپ ساده بلند یقه اسکی

اگر می خواهید در جمع دوستان خود تاپی ساده و اسپرت بپوشید مدل یقه اسکی بالا بسیار شیک و جذاب است این تاپ با پارچه کشی تهیه شده است و به خوبی بر تن می خوابد و برای ست بهتر است از شلوارهای جین کمک بگیرید اما اگر شلوارتان مشکی باشد کمی جذاب تر می شود و به شما استایلی اسپرت و مشکی می دهد.

تاپ ساده ورزشی بلند اسپرت
تاپ بلند ورزشی اسپرت
تاپ ساده بلند جذاب
تاپ ساده بلند جذاب
تاپ ساده بلند روزمره
تاپ ساده بلند روزمره

مدل تاپ بالا با پارچه تمام نخ تهیه شده است و در صورت عرق کردن منجر به ایجاد بوی نامطلوب نمی شود این تاپ علاوه بر استفاده در روزمره در زیر مانتو و شومیز نیز کاربرد بسیاری دارد و برای ست بهتر است از شلوار مشکی ساده استفاده کنید.

تاپ ساده زنانه
تاپ ساده زنانه
تاپ ساده نخی شیک
تاپ ساده نخی شیک
تاپ ساده نخی ساده
تاپ ساده نخی ساده
تاپ ساده پاییزی
تاپ ساده پاییزی

خانم هایی که در فصل پاییز و زمستان به دورهمی و یا تولد دعوت شده اند انتخاب تاپ بافتنی بالا بهترین گزینه است این تاپ تن خوری عالی دارد همچنین رنگ بندی متنوع و برای ست می توانید از شلوار های مناسب فصل سرد کمک بگیرید.

تاپ ساده شیک
تاپ ساده شیک

نحوه شستن تاپ زنانه

برای شستن تاپ می توانید از ماشین لباسشویی استفاده کنید اما به یاد داشته باشید درجه دمای آب پایین باشد و از مواد سفید کننده مانند وایتکس به هیچ عنوان استفاده نکنید زیرا به راحتی رنگ لباس را خراب می کند و دیگر قابل جبران نیست. پس از خشک شدن اگر جنس پارچه قابل اتو کشی بود می توانید با درجه استاندارد اتو به اتو کشی بپردازید.

تاپ ساده زنانه نخی شیک
تاپ ساده زنانه نخی شیک
تاپ ساده مجلسی
تاپ ساده مجلسی

مدل تاپ زنانه ساده بالا مناسب برای مجالس است و در زیر یقه دو عدد دکمه تزیینی به کار برده شده است این تاپ کمی گشاد تر از سایز طراحی شده است زیرا پارچه مورد استفاده کشی نیست و اگر جذب ددوخته شود تن خوری زیبا ندارد برای ست با این تاپ می توانید از دامن دکمه ای مانند عکس استفاده کنید.

تاپ زنانه ساده مدل آستین حلقه ای
تاپ زنانه ساده مدل آستین حلقه ای
تاپ حریر ساده
تاپ حریر ساده
تاپ ساده زنانه نخی سایز بزرگ
تاپ ساده زنانه نخی سایز بزرگ

خرید تاپ زنانه ساده + قیمت تاپ زنانه ساده

برای خرید انوع مدل تاپ های زنانه به صورت اینترنتی می توانید از معتبرترین سایت آنلاین اقدام کنید و ما به شما فروشگاه اینترنتی جامه پوش را توصیه می کنیم زیرا علاوه بر داشتن تنوع مدل ، طرح و رنگ پارچه های بسیار با کیفیتی را برای محصولات خود به کار می برد همچنین در حوزه قیمت ها نیز همکاران خود را حسابی به چالش کشیده است و شما پس از دریافت محصول خود در صورت عدم رضایت می توانید محصول را مرجوع و وجه نقدتان را بازگردانید. 37 مدل تاپ زنانه ساده (مُد سال 2021)