در این صفحه به معرفی 40 مدل تاپ زنانه حریر (مُد سال 2021) پرداخته ایم همچنین نحوه خرید تاپ زنانه شیک به صورت اینترنتی از معتبرترین فروشگاه اینترنتی پس با ما همراه باشید.

به چه لباسی تاپ می گویند؟

تاپ به لباسی گفته می شود که از قسمت کمر تا گردن را می پوشاند و تقریبا سرشانه ها باز می باشد البته در حال حاضر در صنعت مُد طراحی تاپ ها بسیار متفاوت شده است و در بین بانوان بسیار پر طرفدار هستند. با اینکه طراحی های متنوعی دارد این سبک از لباس ولی با این حال همگی در زیر مجموعه تاپ به فروش می روند. در زبان انگلیسی کلمه تاپ را برای پوشش های بالا تنه به کار می برند و حتی تی شرت را نوعی تاپ می دانند. در زبان فارسی این واژه را به لباس هایی می گویند که عموما آستین ندارند و در واقع یکی از رایج ترین لباس ها در فصل گرم تابستان می باشد و انواع مختلفی مانند مجلسی ، خانگی ، اسپرت ، حریر ، ساده و … دارد. و این تنوع موجب شده تا در هر مکانی تاپ مورد مناسب را استفاده کنید.

ویژگی های تاپ حریر

اول از همه به تاپی حریر گفته می شود که با پارچه حریر تهیه شده باشد زیرا دسته بندی هر نوع از تاپ ابتدا از نوع پارچه می باشد به عنوان مثال تاپی که با پارچه نخی تهیه شده باشد تاپ نخی گفته گفته می شود. از ویژگی های تاپ حریر خنک و سبک بودن را می توان اشاره کرد این پارچه به قدری سبک و خنک است که در فصل تابستان یکی از مهم ترین گزینه های بانوان می باشد و همچنین رنگ بندی بی نظیری که دارد موجب جذابیت بیش از حدش شده است. یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم حریر این است که به هیچ عنوان در اثر شستن تغییر رنگ ندارد و مانند روز اول باقی می ماند.

تاپ زنانه حریر
تاپ زنانه حریر
تاپ زنانه حریر بلند
تاپ زنانه حریر بلند

مدل تاپ بالا با یقه ایستاده طراحی شده است و از وسط یقه به سمت پایین پیلی داده شده که در وسط پیلی یک لوزی باز طراحی شده است این تاپ تقریبا استایل مجلسی دارد و برای ست می توانید از شلوار های کتان رنگ روشن استفاده کنید.

تاپ زنانه حریر بدن نما
تاپ زنانه حریر بدن نما

تاپ زنانه ترک بالا بسیار ساده و اسپرت طراحی شده است این تاپ جلو بسته است ولی به نوعی طراحی شده است که جلوباز دیده می شود. یقه تاپ هفت باز است. پارچه حریری که برای تهیه این لباس به کار برده شده است بسیار نازک و بدن نما است برای ست هم می توانید از شلوارهای بسیار روشن کمک بگیرید.

تاپ حریر زنانه مجلسی
تاپ حریر زنانه مجلسی
تاپ حریر زنانه مجلسی
تاپ حریر زنانه مجلسی

تاپ بندی زنانه بالا استایلی مجلسی دارد این تاپ هفت باز طراحی شده که در قسمت سینه با دو بند به شکل ضربدری متصل شده و برای زیبایی بیشتر دور یقه را با چین حلزونی تزیین شده است برای ست با این تاپ می توانید از دامن های مجلسی بسیار شیک قد تا زانو کمک بگیرید.

تاپ حریر زنانه مجلسی
تاپ حریر زنانه مجلسی

مدل مجلسی بالا بسیار خاص و شیک طراحی شده این تاپ یقه ایستاده است که از کنار یقه به سمت پاین لباس ریزش دارد و از قسمت کمر به پایین جدا شده است. تاپ های حریر معمولا فیت تولید نمی شوند به دلیل اینکه کشی نیستند به همین جهت کمی از بدن گشادتر طراحی می شوند و معمولا بیشترشان زیپ مخفی دارند ممکن است این زیپ در پهلو و یا پشت کمر باشد.

تاپ دخترانه حریر
تاپ دخترانه حریر
تاپ حریر ساده
تاپ حریر ساده

تاپ بالا مانند مدل نخی می باشد بسیار ساده و اسپرت معمولا خانم ها از این سبک برای مصرف روزمره خود استفاده می کنند و یا اینکه بخواهند از این تاپ برای زیر کت مججلسی و یا هر چیز دیگری استفاده کنند. برای ست با این تاپ روزمره می توانید از شلوارهای اسپرت خانگی استفاده کنید.

تاپ زنانه حریر گلدار
تاپ زنانه حریر طرحدار
تاپ حریر گلدار
تاپ حریر گلدار
تاپ حریر مشکی پشت بلند
تاپ حریر مشکی پشت بلند

مدل تاپ حریر مشکی بالا جلو باز طراحی شده با یقه برگردان این تاپ پشت بلند است و در قسمت بالاتنه پشت به صورت دو لایه دوخته شده است. برای ست با این تاپ ساده و زیبا می توانید از شلوارهای اسپرت کمک بگیرید به یاد داشته باشید که پوشیدن دامن با لباسی که پشت بلند است کاملا اشتباه است.

تاپ حریر مشکی
تاپ حریر مشکی
تاپ زنانه حریر یقه حلزونی
تاپ زنانه حریر یقه حلزونی

مدل تاپ بالا نیز یکی از تاپ های روزمره به حساب می آید با این تفاوت که کمی مدل دار تر است پس می توانید در جمع دوستان یا دورهمی خانوادگی خود نیز از این تاپ استفاده کنید برای ست با این تاپ می توانید از شلوار های جذب کشی به رنگ مشکی و یا سفید استفاده کنید.

تاپ زنانه حریر رنگی
تاپ زنانه حریر رنگی

انواع تاپ زنانه شیک

تاپ های زنانه انواع مختلفی دارند و با طراحی های متفاوتی که دارند موجب شده تا برای مناسبت های متفاوت کاربرد داشته باشند. تاپ ها با پارچه های متعددی تولید می شوند و همین امر موجب تفکیک آنها از یکدیگر می شود. به عنوان مثال تاپی که با پارچه مجلسی دوخته شده است تاپ مجلسی است و مناسب برای شرکت در مراسم های رسمی می باشد. تاپ هایی که با پارچه نخی تهیه می شوند بیشتر مناسب برای روزمره هستند دیگر تاپ ها نیز به همین شکل دسته بندی می شوند مانند تاپ حریر که با پارچه حریر تهیه شده است و د طرح و رنگ بسیار متنوع است این تاپ فوق العاده سبک و خنک است و بیشتر در فصل گرم سال کاربرد دارد و.. که برای هر کدام ست معرفی شده است. به دلیل متنوع بودن تاپ ها ست های مختلفی برای هر دسته وجود دارد که در اینجا سعی کرده ایم حدودی از این ست ها را معرفی کنیم. 40 مدل تاپ زنانه حریر (مُد سال 2021)

تاپ زنانه بند نازک حریر
تاپ زنانه بند نازک حریر
تاپ زنانه حریر مدل آستین حلقه ای
تاپ زنانه حریر مدل آستین حلقه ای

تاپ بالا با اینکه طراحی بسیار ساده ای دارد و هیچگونه نقش و نگاری در پارچه ندارد اما به دلیل جذابیت رنگ مورد توجه قرار می گیرد از این تاپ می توانید برای استایل های مجلسی کمک بگیرید ولی باید چند نکته را رعایت کنید. اول اینکه از شلواری کمک بگیرید که ساده نباشد و طراحی متفاوت داشته باشد دوم اینکه اگر رنگ تاپ جیغ بود رنگ شلوار مخالف آن باشد تا این تضاد ایجاد جلوه کند.

تاپ زنانه حریر مشکی
تاپ زنانه حریر مشکی
تاپ زنانه حریر شیک
تاپ زنانه حریر شیک

تاپ زنانه گلدار در تن بسیار شیک و جذاب است. مدل تاپ بالا یقه هفت طراحی شده که در قسمت شانه دو بند نازک داده شده است این تاپ مناسب برای سایز های بزگ نیز می باشد و در قسمت پایین دو طبقه شده است برای ست با این تاپ زیبا می توانید از شلوار کتان سفید استفاده کنید.

تاپ حریر سفید مجلسی
تاپ حریر سفید مجلسی
تاپ حریر دخترانه جدید
تاپ حریر دخترانه جدید

مدل تاپ دخترانه بالا بسیار پر طرفدار است و تن خوری شیک و عالی دارد این تاپ جلو باز است و به وسیله دکمه به هم متصل شده است و در قسمت پایین کش دوزی شده این تاپ قد کوتاهی دارد و بیشتر مناسب برای کسانی است که از شکم و پهلو لاغر هستند و وزنی استاندارد دارند. برای ست با این تاپ می توانید از شلوارهای جین شیک کمک بگیرید.

تاپ حریر زنانه جذاب
تاپ حریر زنانه جذاب
تاپ حریر گلدار جدید
تاپ حریر گلدار جدید

ست مناسب برای انواع تاپ زنانه حریر:

تاپ های حریر در انواع متنوعی تولید شده اند که هر کدام ست مخصوص به خود را دارند در پایین کامل توضیح داده شده است.

تاپ حریر ساده:

معمولا تاپ های حریر ساده را بانوان برای روزمره مورد استفاده قرار می دهند و اکثر این تاپ ها طراحی بسیار ساده ای دارند برای ست با تاپ حریر ساده می توانید از شلوارهای گشاد حریر استفاده کنید و یا شلوارهای نخی اسپرت.

تاپ حریر رنگی:

تاپ های حریر رنگی بسیار شیک هستند و به دلیل داشتن تنوع رنگ بندی برای فصل گرم سال مانند تابستان ایده آل هستند این تاپ ها سبک و خوشرنگ هستند و برای ست می توانید از شلوارهای هم رنگ استفاده کنید و یا از شلوار های با تم سفید کمک بگیرید.

تاپ حریر گلدار:

تاپ های حریر گلدار جذابیت بسیار زیادی دارند و به دلیل خوشرنگ و لعاب بودن پارچه تن خوری بسیار شیک دارند برای ست با تاپ های گلدار می توانید به رنگ گل های پارچه شلوار ست کنید و یا اینکه رنگ شلوارتان را با تم تاپ هماهنگ کنید.

تاپ حریر مجلسی:

تاپ های حریر مجلسی بسیار خوش پوش هستند و تنوع مدل بسیار بالایی دارند معمولا در صنعت مد برای ست مناسب با تاپ های حریر شلوار های کرپ مجلسی را پیشنهاد می کنند زیرا پارچه کرپ به حریر بسیار زیبایی می دهد. 40 مدل تاپ زنانه حریر (مُد سال 2021)

تاپ حریر سفید ساده
تاپ حریر سفید ساده
تاپ حریر گلدار مجلسی
تاپ حریر گلدار مجلسی

مدل تاپ گلدار بالا نیز یکی از پر فروش ترین ها می باشد این تاپ در قسمت بالا با نوار گیپوری تزیین شده و برای بندها نیز از این نوار استفاده شده است. سایز این تاپ حریر گلدار بسیار مناسب است و بانوان هنگام پوشیدن این تاپ احساس راحتی می کنند برای ست هم می توانید از شلوار کتان جذب سفید استفاده کنید.

تاپ حریر دخترانه جذاب
تاپ حریر دخترانه جذاب

مدل تاپ دورنگ حریر بالا شیک و جذاب است این تاپ با دو رنگ پارچه حریر سفید و مشکی تهیه شده است در قسمت تنه از حریر سفید استفاده شده و در بندها و پایین تنه از حریر مشکی استفاده شده است روی هر بند یک پاپیون زیبا نصب شده است استفاده از دو رنگ متضاد زیبایی این تاپ را دوچندان کرده است.

تاپ حریر جذاب جدید
تاپ حریر جذاب جدید
تاپ زنانه حریر اسپرت
تاپ زنانه حریر اسپرت

مدل تاپ کوتاه لاکچری بالا طراحی ساده و زیبایی دارد پارچه این تاپ کاملا ساده و بدون نقش و نگار است و تنها تزیین این تاپ استفاده از بندهای ظریفی است که به کار برده شده است. برای ست با این تاپ می توانید از هر نوع شلواری استفاده کنید زیرا تقریبا با تمامی مدل ها ست می شود.

تاپ زنانه حریر شیک
تاپ زنانه حریر شیک
تاپ نیم تنه حریر گلدار
تاپ نیم تنه حریر گلدار

نحوه شستن تاپ زنانه حریر

خوشبختانه پارچه حریر برعکس ظاهر نازکی که دارد جنسی با دوام دارد این تاپ در اثر شستن هیچگونه تغییر رنگی نمی دهد ولی با همه این حال ممکن است لباسی دیگر به این تاپ رنگ دهد و موجب تغییر رنگش شود ابتدا بهتر است به تفکیک لباس ها بپردازید پس از آن از پودر ماشین لباسشویی استفاده کنید به یاد داشته باشید که درجه دمای آب را زیاد بالا نبرید چون ممکن است به پارچه صدمه وارد کند سپس بعد از شستن و خشک شدن استفاده کنید زیرا معمولا پارچه های حریر به دلیل لخت بودن نیازی به اتو کشی ندارند.

تاپ حریر تم شاد
تاپ حریر تم شاد
تاپ بلوزی حریر جدید
تاپ بلوزی حریر جدید
تاپ نیم تنه حریر راه راه
تاپ نیم تنه حریر راه راه

دختران و بانوان جوان می توانند از این تاپ نیم تنه در تولد و مهمانی ها استفاده کنند استایل این تاپ بسیار جذاب است و برای ست می توانید از شلوارهای جین استفاده کنید همچنین بهتر است افرادی این سبک از تاپ را انتخاب کنند که از لحاظ تناسب اندام در شرایط ایده آل باشند. 40 مدل تاپ زنانه حریر

تاپ حریر مجلسی شیک
تاپ حریر مجلسی شیک

خرید تاپ زنانه حریر + قیمت تاپ زنانه حریر

برای خرید اینترنتی انواع تاپ زنانه حریر می توانید از بهترین و معتبرترین فروشگاه اینترنتی اقدام کنید. ما به شما فروشگاه اینترنتی جامه پوش را توصیه می کنیم این فروشگاه علاوه بر داشتن تنوع مدل و استفاده از مرغوب ترین پارچه ها برای تولیدات خود در حوزه قیمت ها نیز همکاران خود را حسابی به چالش کشیده است و در صورت عدم رضایت از کالای دریافتی می توانید محصول را بازگردانده و پس از یک هفته وجه نقدتان را پس بگیرید. 40 مدل تاپ زنانه حریر (مُد سال 2021)