در این صفحه می توانید 40 مدل تاپ زنانه بلند (مُد سال 2021) را مشاهده کنید. همچنین برای خرید تاپ زنانه شیک به صورت اینترنتی اقدام کنید.

تاپ چه لباسی است؟

تاپ به لباسی گفته می شود که از قسمت کمر تا گردن را می پوشاند و تقریبا سرشانه ها باز می باشد البته در حال حاضر در صنعت مُد طراحی تاپ ها بسیار متفاوت شده است و در بین بانوان بسیار پر طرفدار هستند. با اینکه طراحی های متنوعی دارد این سبک از لباس ولی با این حال همگی در زیر مجموعه تاپ به فروش می روند. در زبان انگلیسی کلمه تاپ را برای پوشش های بالا تنه به کار می برند و حتی تی شرت را نوعی تاپ می دانند. در زبان فارسی این واژه را به لباس هایی می گویند که عموما آستین ندارند و در واقع یکی از رایج ترین لباس ها در فصل گرم تابستان می باشد و انواع مختلفی مانند مجلسی ، خانگی ، اسپرت ، حریر ، ساده و … دارد. و این تنوع موجب شده تا در هر مکانی تاپ مورد مناسب را استفاده کنید.

ویژگی های تاپ زنانه بلند

تاپ زنانه بلند به این جهت این گونه نامگذاری شده است که تقریبا قد بلندی دارد و کمی از کمر به پایین تر می باشد. تاپ های زنانه کوتاه را بیشتر افرادی انتخاب می کنند که از نظر تناسب اندام بسیار ایده آل هستند و در قسمت پهلو و شکم هیچ اضافه وزنی ندارند ولی از خوبی های تاپ بلند این است که این قسمت ها را به خوبی می پوشاند و شما در آن احساس راحتی می کنید. یکی دیگر از ویژگی های تاپ زنانه بلند این است که همانند پیراهن کوتاه می باشد و می توانید برای ست از ساپورت های جذاب و شیک استفاده کنید. 40 مدل تاپ زنانه بلند (مُد سال 2021)

تاپ بلند مجلسی سفید
تاپ بلند مجلسی سفید
تاپ زنانه بلند

تاپ زنانه بلند بالا مدل چپ و راست طراحی شده که این مدل باعث به وجود آمده یقه هفت شده است قد تاپ بلند است و به خوبی اندام را می پوشاند پارچه استفاده شده نیز لخت است و برای ست با این لباس می توانید از شلوارهای جین تیره و روشن استفاده کنید.

تاپ بلند مجلسی
تاپ بلند مجلسی
تاپ زنانه مشکی بلند
تاپ زنانه مشکی بلند

مدل نخی بالا ساده و سایز بزرگ طراحی شده است و در قسمت پایین تاپ با نوار دوزی گیپوری تزیین شده است. طراحی این تاپ به گونه ای است که خانم های سایز بزرگ هم می توانند استفاده کند و چاقی قسمت های شکم و پهلو را بپوشانند.

تاب زنانه بلند مشکی
تاب زنانه بلند مشکی
تاپ بلند مجلسی پولکی
تاپ بلند مجلسی پولکی

مدل تاپ پولکی بالا مناسب برای مجالس می باشد این تاپ با پارچه پولکی تهیه شده و همین موجب می شود تا در مجلس به خوبی بدرخشد به همین علت کاملا ساده طراحی شده است زیرا نیازی به شلوغ کاری در مدل ندارد تا به چشم آید تنها پارچه کفایت می کند برای ست هم می توانید از دامن و شلوار های مجلسی کمک بگیرید.

تاپ زنانه بلند ساده
تاپ زنانه بلند ساده
تاپ مدل بلوزی گلدار
تاپ مدل بلوزی گلدار

اگر به دنبال تاپی طرحدار هستید به شما تاپ آستین دار گلدار بالا را توصیه می کنیم این تاپ طراحی فوق العاده زیبا دارد و همچنین تن خوری بسیار شیک. پارچه این تاپ نخی بادوام است که در اثر شستن هیچگونه تغییر رنگی نمی دهد و برای ست می توانید از شلوار کرپ مجلسی به رنگ سورمه ای که تم تاپ می باشد استفاده کنید.

تاپ مدل بلوزی گلدار
تاپ مدل بلوزی گلدار
تاپ زنانه بلند شیک
تاپ زنانه بلند شیک

مدل زنانه شیک بالا کاملا مجلسی است این تاپ با پرچه نخی و تور تهیه شده است و برای زیبایی بیشتر از وسط گردن تا زیر خط سینه ها به صورت هفت تور دوزی شده است. برای ست با این تاپ زیبا می توانید از شلوار های جین شیک استفاده کنید رنگ شلوار مهم نیست زیرا تم سفید با هر رنگی ست می شود.

تاپ بلند زنانه حریر گلدار
تاپ بلند زنانه حریر گلدار
تاپ بلند مجلسی مشکی
تاپ بلند مجلسی مشکی
تاپ زنانه بلند مجلسی
تاپ زنانه بلند مجلسی
تاپ بلند کشی جذاب
تاپ بلند کشی جذاب
تاپ زنانه بلند طرحدار
تاپ زنانه بلند طرحدار
تاپ بلند جذاب
تاپ بلند جذاب

مدل نخی بالا بسیار پر طرفدار است علت جذابیت این تاپ دوخت بندهای ضربدری در قسمت سینه ها می باشد و تقریبا استایل تاپ را به سمت اسپرت مجلسی می برد برای ست با این تاپ زنانه بلند مشکی می توانید از شلوار های جین روشن و یا برای ساختن تیپی مشکی از شلوار های جین مشکی کمک بگیرید.

تاپ بلند اسپرت
تاپ بلند اسپرت
تاپ زنانه بلند با طرح پلنگی
تاپ زنانه بلند سیاه سفید

انواع تاپ زنانه شیک

تاپ های زنانه انواع مختلفی دارند و با طراحی های متفاوتی که دارند موجب شده تا برای مناسبت های متفاوت کاربرد داشته باشند. تاپ ها با پارچه های متعددی تولید می شوند و همین امر موجب تفکیک آنها از یکدیگر می شود. به عنوان مثال تاپی که با پارچه مجلسی دوخته شده است تاپ مجلسی است و مناسب برای شرکت در مراسم های رسمی می باشد. تاپ هایی که با پارچه نخی تهیه می شوند بیشتر مناسب برای روزمره هستند دیگر تاپ ها نیز به همین شکل دسته بندی می شوند اما تاپ زنانه بلند نوعی ویژگی به حساب می آید زیرا منظور از تاپ بلند میزان قد است نه نوع پارچه و طراحی تاپ های بلند را در هر نوع طراحی به کار برده اند مانند تاپ بلند مجلسی ، تاپ بلند نخی ، تاپ بلند حریر و… که هر کدام در نوع خود بینظیر هستند و ست های زیبای خود را دارند. 40 مدل تاپ زنانه بلند (مُد سال 2021)

تاپ بلند روزمره
تاپ بلند روزمره
تاپ زنانه حریر بلند
تاپ زنانه حریر بلند
تاپ زنانه بلند یقه هفت
تاپ زنانه بلند یقه هفت

تاپ زنانه کرپ بلند بالا هم در قسمت جلو و هم در قسمت پشت لباس به صورت یقه هفت باز طراحی شده است و برای زیبایی لبه های یقه را با نوار دوزی گیپور تزیین کرده اند این تاپ کمی راحت طراحی شده و اونقدی جذب نیست که احساس خفگی کنید اگر می خواهید تاپ جذب نپوشید انتخاب این تاپ گزینه خوبی می باشد.

تاپ بلند دخترانه اسپرت
تاپ بلند دخترانه اسپرت
تاپ زنانه بلند یقه اسکی
تاپ زنانه بلند یقه اسکی

اگر به دنبال تاپی ساده با استایل خاص هستید مدل تاپ یقه اسکی بالا را به شما پیشنهاد می دهیم این تاپ با پارچه مرغوب و بادوام نخ تیه شده تم کاملا مشکی دارد و به دلیل کشی بودن تقریبا جذب می باشد برای ست با این تاپ زیبا می توانید از شلوارهای جین شیک استفاده کنید.

تاپ زنانه بلند گلدار جدید
تاپ زنانه بلند گلدار جدید
تاپ زنانه بلند سفید مجلسی
تاپ زنانه بلند سفید مجلسی

مدل تاپ بلند مجلسی بالا با دو نوع پارچه ساده و گیپور تهیه شده است در قسمت زیری تاپی کاملا ساده با جنس پارچه نخ می باشد و برای تزیین پارچه گیپور سفید را از پایین گردن تا زیر سینه به کار برده اند و همین گیپور سبب مجلسی شده تاپ شده است. برای ست می توانید از دامن و شلوارهای مجلسی استفاده کنید به دلیل روشن بودن تم تاپ می توانید از هر رنگی کمک بگیرید.

تاپ حریر مشکی پشت بلند
تاپ حریر مشکی پشت بلند

ست مناسب برای تاپ زنانه بلند:

تاپ زنانه بلند ساده:

معمولا تاپ های زنانه بلند ساده را برای روزمره انتخاب می کنند ولی ممکن هر تاپ ساده ای مناسب برای روزمره نباشد زیرا برخی از تاپ ساده را برای استفاده در مهمانی ها طراحی می کنند که برای ست بهتر است از نوعی شلوار استفاده کنید که تقریبا طراحی شلوغی داشته باشد.

تاپ زنانه بلند اسپرت:

تاپ های اسپرت همان طور که از اسمش مشخص است طراحی اسپرتی دارند و تقریبا مورد پسند تمامی بانوان هستند و برای ست با این نوع تاپ می توانید از شلوار های جین متنوع استفاه کنید تا استایلی اسپرت طراحی کنید.

تاپ زنانه بلند مجلسی:

تاپ های بلند مجلسی طراحی شیک و جذابی دارند این سبک از تاپ ها در بین بانوان بسیار پر طرفدار هستند زیرا به خوبی قسمت های تپل بدن را می پوشاند و اندام را کمی کشیده تر نشان می دهد و برای ست می توانید از شلوار های کرپ مجلسی و یا شلوار های جذب کشی مجلسی استفاده کنید.

تاپ زنانه بلند نخی:

تاپ های نخی بلند در طراحی های متنوعی تولید می شوند به عنوان مثال تاپ نخی که برای مجلس طراحی شده و برای ست می توانید از شلوارهای جین کمک بگیرید اما به جز دسته مجلسی برای روزمره هم تولید می شوند که برای ست می توانید از شلوارهای نخی سبک و راحت برای آرامش بیشتر کمک بگیرید. 40 مدل تاپ زنانه بلند (مُد سال 2021)

تاپ بلند حریر مشکی
تاپ بلند حریر مشکی
تاپ بلند زنانه رنگی
تاپ بلند زنانه رنگی
تاپ بلند زنانه اسپرت
تاپ بلند زنانه اسپرت

مدل تاپ مجلسی شیک بالا بسیار فوق العاده است پارچه این تاپ پر زرق و برق است و در مجالس بخه خوبی می درخشد و تن خوری عالی دارد برای ست با این تاپ جذاب می توانید از شلوارهای جذب مشکی سنگ دوزی شده استفاده کنید تا استایلی خاص را تشکیل داده باشید.

تاپ بلند نخی
تاپ بلند نخی
تاپ بلند حریر زنانه مجلسی
تاپ بلند حریر زنانه مجلسی

تاپ بلند حریر بالا به دلیل کشی نبودن پارچه می بایست کمی در بدن آزاد باشد تا منجر به ایجاد حس بد نشود به خصوص زمانی که بدن کمی تر و نمناک می شود یقه این تاپ ایستاده طراحی شده و برای تزیین مانند گل از یقه آویزان شده این تاپ تن خوری شیک و مجلسی دارد و برای ست می توانید از شلوار های کرپ سفید و یا مشکی مدل مجلسی استفاده کنید.

تاپ بلند زنانه حریر رنگی
تاپ بلند زنانه حریر رنگی

نحوه شستن تاپ زنانه بلند:

برای شستن انواع تاپ های زنانه می توانید با کمک دست بشویید اما اگر وقت کافی برای این کار ندارید می توانید با ماشین لباسشویی بشویید ولی قبل از شروع لباس ها را به خوبی تفکیک کنید تا به یکدیگر رنگ ندهند استفاده از مواد سفید کننده ممنوع است زیرا به راحتی رنگ لباس را خراب می کنند تنها مایع لباس کفایت می کند. پس از مراحل شستن اگر جنس پارچه تاپ قابل اتو کشی بود می توانید با درجه استاندارد به اتو کشی بپردازید.

تاپ بلند ورزشی رنگ آبی
تاپ بلند ورزشی رنگ آبی
تاپ بلند ورزشی نخی اسپرت
تاپ بلند ورزشی نخی اسپرت

خانم هایی که به باشگاه می روند دنبال تاپ های ورزشی هستند معمولا پارچه این تاپ ها به گونه ای است که در اثر تعریق کردن بوی بد ایجاد نکند جنس پارچه تاپ بالا نیز همین گونه است و در هنگام ورزش کردن بسیار سبک و خنک می باشد برای ست هم می توانید از لگ های ورزشی کمک بگیرید.

تاپ زنانه بلند حریر بدن نما
تاپ زنانه بلند حریر بدن نما
تاپ زنانه بلند لاکچری
تاپ زنانه بلند لاکچری

خرید تاپ زنانه بلند + قیمت تاپ زنانه بلند

برای خرید اینترنتی انواع مدل های تاپ زنانه می توانید از معتبرترین فروشگاه اینترنتی اقدام نمایید. پیشنهاد ما به شما فروشگاه با سابقه جامه پوش می باشد. این فروشگاه تنوع بسیار زیادی در انواع مدل ، طرح و رنگبندی دارد و مدل ها را با مرغوب ترین پارچه ها تولید می کند و شما به راحتی با گذر کردن در وب سایت این فروشگاه می توانید تاپ مورد نظر خود را انتخاب کنید. علاوه بر رقابت در طرح و جنس در حوزه قیمت ها نیز همکاران خود را حسابی به چالش کشیده است و در صورت عدم رضایت از سفارش محصول می تواین تا یک هفته وجه نقدتان را بازگردانید. 40 مدل تاپ زنانه بلند (مُد سال 2021)