در این صفحه به معرفی 33مدل تونیک زنانه مخمل (مُد سال 2021) پرداخته ایم و همچنین نحوه خرید انواع تونیک های مخمل از معتبرترین فروشگاه اینترنتی پس تا انتها با ما همراه باشید.

تونیک ها از لباس های پر طرفدار و بی شمار هستند که مورد محبوبیت بانوان قرار گرفته اند ، و همین علت موجب شده تا طراحان صنعت مد هم نگاه ویژه ای به این سبک لباس داشته باشند.

تونیک در اصل نوعی بلوز زنانه است که قد بلندی دارد و قسمتی از ران ها را می پوشاند. البته در دنیای مد امروز تونیک ها دیگر این چنین نیست یعنی انواع و اقسام مدل ها طراحی شده اند و هر کدام ویژگی خاص خود را دارند به عنوان مثال:

تونیک کوتاه تونیکی می باشد که تقریبا قد کوتاه تری نسبت به سایر تونیک ها دارد.

تونیک بلند دارای قدی بسیار بلند است و گاهی این ارتفاع تا روی پا می رسد.

تونیک آستین کوتاه هم همانطور که از اسمش پیداست دارای آستین های کوتاهی می باشد البته هستند تونیک هایی که آستین بلند و یا سه ربع دارند.

پس همانطور که در مثال های بالا ذکر کرده شد تونیک ها دیگر به یک سبک و اندازه نیستند و مدل های متعددی دارند آنچه که برای شما مثال زده شد تنها بخشی بسیار کوچک از انواع بی شمار طراح های این نوع لباس بود.

تونیک زنانه شیک
تونیک زنانه شیک

تونیک مخمل

همانطور که در بالا گفته شد تونیک ها در بانوان بسیار پر طرفدار هستند همین امر موجب شده تا با انواع پارچه های گوناگون این سبک از لباس را تولید کنند.خرید تونیک زنانه شیک زنانه مخمل هم یکی از همان پارچه ها می باشد. منظور از مخمل پارچه ای ضخیم و خشک نیست زیرا در قدیم تنوع و کیفیت تولید پارچه ها هم کم بود و هم اینکه از نظر کیفیتی ضعیف بودند. امروزه مخمل ها بسیار ضخامت مناسبی دارند و هستند مخمل های نازک زیبایی که بسیار انعطاف پذیر و کشی هستند. تونیک زنانه مخمل هم از این سبک پارچه تهیه شده و به دلیل کشی بودن به خوبی بر تن می خوابد و تن خوری بسیار شیک و جذاب دارد.

تونیک مخمل
تونیک مخمل

این تونیک مخمل زیبا مدلی ساده دارد و جنس پارچه اش بسیار عالی می باشد و نسبت به کیفیتی که دارد قیمت تونیک زنانه مخمل فوق العاده است.

تونیک مخمل چاک دار
تونیک مخمل چاک دار

این تونیک زنانه مخمل خوشرنگ آستین های بلندی دارد و در قسمت پایین چاک دار است. برای خرید تونیک زنانه مخمل می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی جامه پوش اقدام کنید.

تونیک زنانه مخمل
تونیک زنانه مخمل
تونیک زنانه مخمل
تونیک زنانه مخمل

این تونیک زیبا مناسب برای مجلس می باشد و بانوانی که می خواهند در مجلس بدرخشند می توانند از این تونیک کمک بگیرند. و برای ست کردن هم می توانند از جوراب شلواری مشکی استفاده کنند.

تونیک زنانه مخمل
تونیک زنانه مخمل
تونیک مخمل رنگی
تونیک مخمل رنگی

اگر می خواهید از لباسی شیک در مجلس استفاده کنید انتخاب مدل بالا یکی از بهترین هاست زیرا در دسته بندی تونیک های زنانه جدید قرار دارد. این تونیک تن خوری فوق العاده دارد زیرا در بافت پارچه از کش استفاده شده و همین امر موجب شده تا به هنگام استفاده در تن به خوبی بخوابد و ظاهری شیک و آراسته نشان دهد.

تونیک زنانه مخمل مدل چپ و راست
تونیک زنانه مخمل مدل چپ و راست
تونیک زنانه مخمل مجلسی
تونیک زنانه مخمل مجلسی
تونیک مخمل آستین گیپور
تونیک مخمل آستین گیپور

مدل زنانه مخمل بالا ترکیبی از مخمل و گیپور می باشد از این نوع تونیک فقط می توانید در مجالس استفاده کنید زیبایی این لباس بسیار زیاد است. این لباس مناسب برای دختران جوان و بانوان می باشد.

تونیک مخمل شیک
تونیک مخمل شیک
تونیک زنانه مخمل مشکی
تونیک زنانه مخمل سورمه ای

این مدل تونیک آستین کوتاه می باشد و با تور دوزی قسمت بالا طراحی زیبایی را به وجود آورده مدل این لباس ساده و شیک می باشد. و به دلیل قد بلندی که دارد نیازی به ست کردن با دیگر لباس ها ندارد و تنها پوشیدن کفش دلخواه کفایت می کند.

تونیک مخمل
تونیک مخمل
تونیک مخمل شیک
تونیک مخمل شیک

این مدل زیبا در تن زیبایی خود را نشان می دهد و برای ست کردن با این لباس جوراب شلواری بهترین گزینه است. در واقع با تونیک مخمل نمی شود از شلوار جین کمک گرفت یا دامن ها بهترین گزینه ها همان ساق شلواری و جوراب شلواری می باشد.33مدل تونیک زنانه مخمل (مُد سال 2021)

تونیک زنانه مخمل جذاب
تونیک زنانه مخمل جذاب
تونیک مخمل طوسی
تونیک مخمل طوسی

این تونیک زنانه رنگی شیک و جذاب را میتوانید در مراسم عروسی و … بپوشید و بدرخشید. لباس به صورت جذب طراحی شده با آستین های بلندی که در قسمت شانه ها باز طراحی شده از قسمت کمر تا انتهای لباس چین های ریز داده شده تا در تن نمایی شیک نشان دهد برای ست با این لباس می توانید از جوراب شلواری رنگ پا استفاده کنید.

تونیک زنانه مخمل ساده
تونیک زنانه مخمل ساده

تونیک مخمل را در کجا بپوشیم؟

همانطور که در بالا از پارچه های امروزی مخمل گفته شد تقریبا ضخامت زیادی ندارند و میتوانید در مهمانی های متفاوت استفاده کنید ولی بهتر است از این سبک پارچه در فصل پاییز و زمستان بیشتر استفاده کنید زیرا هر چند پارچه ضخامت نداشته باشد ولی ظاهرش آن را لباسی گرم نشان می دهد. تونیک مخمل را میتوانید در مجالس رسمی هم استفاده کنید زیرا بسیار اعیان دیده می شود و میتوانید از تونیک مخمل مجلسی استفاده کنید.33مدل تونیک زنانه مخمل (مُد سال 2021)

تونیک ساده مخمل
تونیک ساده مخمل
تونیک مخمل کمربند دار
تونیک زنانه مخمل کمربند دار
تونیک مخمل دخترانه شیک
تونیک مخمل دخترانه شیک
تونیک بلند ساده مخمل
تونیک بلند ساده مخمل

خانم هایی که می خواهند در مجلس لباسی بلند بپوشند می توانند تونیک زنانه بلند بالا را انتخاب کنند این تونیک تا روی پا قد دارد و از بغل چاک بلندی دارد. یقه به صورت ایستاده طراحی شده و آستین ها نیز بلند هستند به دلیل قد بلندی که دارد نیازی به ست ندارید و تنها پوشیدن کفش پاشنه بلند کافیست.

تونیک مخمل چین دار
تونیک مخمل چین دار

تونیک مخمل را با چی ست کنیم؟

تونیک ساده مخمل دخترانه
تونیک ساده مخمل دخترانه
تونیک مخمل مدل چپ و راست
تونیک مخمل مدل چپ و راست
تونیک مخمل نقره ای
تونیک مخمل نقره ای

مدل بالا یکی از خاص ترین مدل ها می باشد افراد بسیاری هستند که می خواهند به هنگام شرکت در مجلس از لباسی خاص استفاده کنند که تونیک بالا در این دسته قرار دارد. این لباس بسیار جذب طراحی شده و بیشتر مناسب برای خانم هایی می باشد که اندام ایده آلی داشته باشند.

تونیک بلند مخمل
تونیک بلند مخمل
تونیک بلند مخمل مشکی
تونیک بلند مخمل مشکی

تونیک زنانه مشکی مخمل بهترین انتخاب برای حضور در مراسم سوگواری می باشد این تونیک بسیار شیک و خاص است و کاملا مشکیه مشکی است به طوری که به هنگام حاضر شدن در مجلسی که تمام افراد مشکی پوشیده اند این لباس چند برابر مشکی است و ظاهر دیگر لباس های مشکی را بور نشان می دهد.

تونیک مخمل بلند قرمز
تونیک مخمل بلند قرمز

تونیک زنانه بلند مخمل را می توانید در مجالس استفاده کنید به خصوص اگر میزبان خودتان هستید زیرا موجب می شود به خوبی شما را بپوشاند و به هنگام انجام کار ها دستتان باز تر باشد. این تونیک به دلیل قد بلندی که دارد دیگر نیازی نیست با چیزی ست شود ولی برای پوشاندن پاهای خود می توانید از جوراب شلواری مشکی یا رنگ پا کمک بگیرید.

تونیک مخمل بلند قرمز
تونیک مخمل بلند قرمز

اگر می خواهید در مهمانی لباسی را استفاده کنید که به پوشیدن بدن شما کمک کند انتخاب تونیک بالا بهترین می باشد زیرا سبک طراحی این مدل به گونه ای است که کاملا پوشیده است و در عین پوشیده بودن بسیار شیک و جذاب است و در بین بانوان بسیار پر طرفدار است.

تونیک مخمل کوتاه
تونیک مخمل کوتاه

تونیک مخمل کوتاه مناسب برای دختران جوان و خانم های تازه عروس می باشد می توانند برای شرکت در مهمانی ها و تولد ها از این مدل تونیک استفاده کنند زیرا تن خوری بسیار زیبا دارد و زیبایی اندامتان را به رخ می کشد.

تونیک مخمل کوتاه
تونیک مخمل کوتاه

برای ست کردن با لباس ها سلیقه های افراد متفاوت است اگر تونیکی که انتخاب کرده اید قدی بلند داشته باشد می توانید از هیچ چیزی استفاده نکنید و فقط یک کفش پاشنه بلند بپوشید. اگر تونیک انتخابی تان تونیک زنانه کوتاه باشد و نخواهید که پاهای خود را لخت کنید می توانید از جوراب شلواری مشکی استفاده کنید و یا ساق شلواری های جذب مشکی. همچنین میتوانید از جوراب شلواری رنگ پا هم استفاده کنید.

تونیک مخمل کبریتی
تونیک مخمل کبریتی

تونیک زنانه مخمل کبریتی پارچه این تونیک به صورت راه راه های برجسته می باشد و همین موجب می شود تا ظاهر لباس اسپرت تر به نظر بیاید.

تونیک مخمل کوتاه
تونیک مخمل کوتاه

خرید اینترنتی ارزان تونیک زنانه:

برای خرید اینترنتی باید از طریق سایت های معتبر اقدام کنید ما به شما فرروشگاه اینترنتی جامه پوش را توصیه می کنیم زیرا علاوه بر معتبر بودن تنوع بسیار بالایی در انواع مدل و طرح دارد. همچنین از پارچه های بسیار متعددی در تولید استفاده می کند که کیفیت بالایی دارند. در کنار تمام مواردی که عنوان شد این فروشگاه در کنار مرغوبیت در حوزه قیمت ها نیز همکاران خود را حسابی به چالش کشیده است.