در این صفحه به معرفی 36 مدل تاپ زنانه مشکی(مُد سال 2021) پرداخته ایم. همچنین نحوه خرید تاپ زنانه شیک از معتبرترین فروشگاه اینترنتی پس تا انتها با ما همراه باشید.

تاپ چیست؟

تاپ به لباسی گفته می شود که از قسمت کمر تا گردن را می پوشاند و تقریبا سرشانه ها باز می باشد البته در حال حاضر در صنعت مُد طراحی تاپ ها بسیار متفاوت شده است و در بین بانوان بسیار پر طرفدار هستند. با اینکه طراحی های متنوعی دارد این سبک از لباس ولی با این حال همگی در زیر مجموعه تاپ به فروش می روند. در زبان انگلیسی کلمه تاپ را برای پوشش های بالا تنه به کار می برند و حتی تی شرت را نوعی تاپ می دانند. در زبان فارسی این واژه را به لباس هایی می گویند که عموما آستین ندارند و در واقع یکی از رایج ترین لباس ها در فصل گرم تابستان می باشد و انواع مختلفی مانند مجلسی ، خانگی ، اسپرت ، حریر ، ساده و … دارد. و این تنوع موجب شده تا در هر مکانی تاپ مورد مناسب را استفاده کنید.

تاپ زنانه مشکی
تاپ مشکی جدید
تاپ مشکی جدید

مدل تاپ بالا بسیار شیک و ساده است جنس پارچه این لباس نخی می باشد و تقریبا قد بلندی دارد خانم های می توانند از این تاپ شیک برای روزمره خود استفاده کنند. همچنین برای شرکت در جمع دوستان گزینه خوبی می باشد.

تاپ زنانه مشکی بلند
تاپ زنانه مشکی بلند

تاپ مشکی اسپرت
تاپ مشکی اسپرت
تاپ زنانه نخی مشکی
تاپ زنانه نخی مشکی
تاپ زنانه مشکی دورنگ
تاپ مشکی چدید
تاپ نیم تنه مشکی دخترانه
تاپ مجلسی مشکی

تاپ دخترانه اسپرت بالا به صورت نیم تنه طراحی شده است این تاپ دور گردنی می باشد و به دلیل نیم تنه بودن بیشتر مناسب برای کسانی می باشد که شکم ندارند و تقریباسبک وزن هستند برای ست هم می توانید از شلوارهای جین جذاب استفاده کنید.

تاپ مشکی جذاب
تاپ مشکی جذاب

انواع تاپ زنانه شیک

تاپ های زنانه انواع مختلفی دارند و با طراحی های متفاوتی که دارند موجب شده تا برای مناسبت های متفاوت کاربرد داشته باشند. تاپ ها با پارچه های متعددی تولید می شوند و همین امر موجب تفکیک آنها از یکدیگر می شود. به عنوان مثال تاپی که با پارچه مجلسی دوخته شده است تاپ مجلسی است و مناسب برای شرکت در مراسم های رسمی می باشد. تاپ هایی که با پارچه نخی تهیه می شوند بیشتر مناسب برای روزمره هستند دیگر تاپ ها نیز به همین شکل دسته بندی می شوند مانند تاپ حریر، مشکی ، کرپ و.. که برای هر کدام ست معرفی شده است. 36 مدل تاپ زنانه مشکی(مُد سال 2021)

تاپ مشکی
تاپ مشکی
تاپ مشکی مجلسی
تاپ مشکی مجلسی

تاپ زنانه مجلسی بالا ساده طراحی شده و تن خوری شیک دارد این تاپ تقریبا جذب است و مناسب برای اندام های ایده آل می باشد جنس پارچه کشی است و به خوبی در تن می خوابد و برای ست با این تاپ زیبا می توانید از شلوار های جذب مجلسی به رنگ دلخواه خود استفاده کنید.

تاپ شیک مشکی
تاپ شیک مشکی
تاپ مجلسی مشکی
تاپ مجلسی مشکی

تاپ مجلسی بالا بسیار ساده است و تنها مدلی که دارد در قسمت جلو یقه چین داده شده است تن خور این لباس بسیار شیک است و برای افرادی که می خواهند در مجلس از لباس ساده شیک استفاده کنند انتخاب تاپ بالا بسیار مناسب است.

تاپ مجلسی جدید
تاپ مجلسی جدید
تاپ مجلسی جدید
تاپ مجلسی جدید

تاپ بالا یقه قایقی طراحی شده و در بالای یقه برای جلوه بیشتر تور دوزی شده است و در قسمت شانه ها دو بند نازک نصب شده است. در واقه بلوز آستین کوتاه مدل تاپی است که در بین بانوان طرفدار بسیار زیادی دارد و برای ست می توانید از شلوار های جین ساده استفاده کنید.

تاپ نیم تنه اسپرت
تاپ نیم تنه اسپرت

مدل تاپ بالا نیم تنه اسپرت است با بند های پهن این تاپ بسیار ساده است و بیشتر مناسب برای اندام هایی است که برآمدگی شکم و پهلو ندارند برای ست با این تاپ زیبا می توانید از شلوارهای جین و شلوارهای جذب کشی استفاده کنید.

تاپ زنانه مشکی شیک
تاپ زنانه مشکی شیک

کاربرد تاپ زنانه

در فصل تابستان هوا به شدت گرم و طاقت فرسا می شود و یکی از گزینه های مناسب برای این فصل تاپ های زنانه می باشند زیرا پوششی مناسب به عنوان لباس راحتی می باشد البته جدا از لباس راحتی بودن نیز می توان در مجالس مختلف نیز استفاده کرد. هنگام استفاده از تاپ های زنانه می توانید از لباس زیر استفاده نکنید و بگذارید سینه ها استراحت کنند همچنین مدرانی که در دوران شیر دهی هستند این سبک از لباس به آنها کمک بیشتری می کند. در کل این لباس بسیار سبک و راحت است و در هنگام انجام کارهای روزمره راحت تر هستید و موجب دست و پاگیری نمی شود منظور بلوز های آستین بلندی است که موقع ظرف شستن خیس می شوند. تاپ ها نوعی لباس خواب راحت نیز به حساب می آیند. 36 مدل تاپ زنانه مشکی(مُد سال 2021)

تاپ نیم تنه ورزشی
تاپ نیم تنه ورزشی

تاپ ورزشی بالا به صورت نیم تنه است که برای ورزش کردن طراحی شده است. این تاپ کشی است و بسیار بادوام در اثر شستن هیچگونه تغییر رنگی نمی دهد همچنین سایز این تاپ بزرگ یا کوچک نمی شود و مانند روز اول باقی می ماند. برای ست بهتر است از شلوار و لگ های ورزشی مانند نمونه استفاده کنید.

تاپ مجلسی جذاب مشکی
تاپ مجلسی جذاب مشکی

مدل تاپ بالا با پارچه مجلسی پولکی تهیه شده است این تاپ یقه هفت باز دارد با بندهای بسیار نازک به دلیل پولکی بودن موجب می شود تا در مجلس بسیار بدرخشد برای ست با این تاپ جذاب می توانید از دامن کوتاه مجلسی استفاده کنید.

تاپ کوتاه زنانه مشکی
تاپ کوتاه زنانه مشکی
تاپ مشکی اسپرت
تاپ مشکی اسپرت

خانم های جوان بسیاری هستند که به دنبال تاپ های خاص هستند تاپ اسپرت بالا یکی از این گزینه ها می باشد. این تاپ بسیار جذاب و شیک است و تن خوری عالی دارد. برای ست با این تاپ زنانه شیک می توانید از شلوار های جین اسپرت کمک بگیرید.

تاپ مشکی 1400
تاپ مشکی 1400
تاپ دخترانه مشکی
تاپ دخترانه مشکی
تاپ مشکی مجلسی
تاپ مشکی مجلسی

مدل تاپ بالا یقه فت باز می باشد که در دور یقه از نوار دوزی گیپوری استفاده شده و در قسمت شانه ها با پارچه تور بدن نما تزیین شده است. قد این تاپ کوتاه است و برای ست می توانید از دامن های کوتاه کرپ استفاده کنید.

تاپ شیک جدید
تاپ شیک جدید
تاپ مشکی زنانه
تاپ شورت اسپرت مشکی

ست مناسب برای تاپ زنانه مشکی

تاپ های مشکی معمولا بسیار پرطرفدار هستند زیرا جذابیت رنگ مشکی بسیار زیاد است. تاپ مشکی دسته بندی های بسیاری دارد که برای ست می توانید از لباس های گوناگون استفاده کنید در پایین کامل توضیح داده ایم.

تاپ مشکی نخی:

معمولا تاپ های نخی استفاده روزمره دارند و یا اینکه در جمع دوستان خودمانی بخواهید استفاده کنید برای ست بهتر است از شلوارهای نخی اسپرت استفاده کنید.

تاپ مشکی حریر:

تاپ های حریر بیشتر جنبه مهمانی را دارند که برای ست می توانید از شلوارهای حریر مجلسی کمک بگیرید و همینطور شلوارهای کتان اسپرت زیرا به حریر جذابیت بیشتری می دهد.

تاپ مشکی ورزشی:

تاپ های ورزشی از اسمشان مشخص است که تنها برای ورزش مناسب هستند پس بهتر است برای ست با این نوع تاپ از شلوارهای لگورزشی کمک بگیرید.

تاپ مشکی مجلسی:

تاپ های مجلسی بسیار شیک و جذاب هستند و برای ست بهتر است از شلوار و دامن های مجلسی استفاده کنید مانند کرپ های مجلسی.

تاپ مشکی اسپرت:

تاپ های اسپرت تن خوری زیبا و جذاب دارند این تاپ ها را می توانید در تولد ها و مهمانی دوستان استفاده کنید و برای ست از شلوار های جین اسپرت کمک بگیرید.

تاپ مشکی گلدار
تاپ مشکی گلدار
تاپ زمینه مشکی گلدار
تاپ زمینه مشکی گلدار

تاپ مشکی طرحدار بالا بسیار خاص و شیک است این تاپ تم مشکی دارد و برای بند ها از قلاب حلقه ای استفاده شده و جلوه زیبایی به این تاپ داده است. سبک این تاپ مجلسی لاکچری می باشد و برای ست بهتر است از شلوار جین جذب مشکی استفاده کنید.

تاپ دخترانه اسپرت مشکی
تاپ مجلسی مشکی خاص

دختران جوان و خانم هایی که به دنبال تاپ های خاص و شیک هستند تاپ بالا مورد پسندشان است. برای ست با این تاپ زیبا می توانید از شلوار های کرپ مشکی مجلسی استفاده همچنین برای داشتن تیپی اسپرت می توانید از شلوارهای جین استفاده کنید.

تاپ نیم تنه لاکچری
تاپ نیم تنه لاکچری
تاپ نیم تنه مشکی دخترانه
تاپ شورت مشکی ورزشی

نحوه شستن تاپ مشکی شیک

برای شستن تاپ مشکی در مرحله اول بهتر است از دست کمک بگیرید ولی در صورت نداشتن وقت کافی می توانید از ماشین لباسشویی کمک بگیرید. به دلیل مشکی بودن تم لباس بهتر است از تاید استفاده نکنید زیرا موجب زاغیه زدن لباس می شود پس مایع لباسشویی بهترین گزینه می باشد. توجه داشته باشید لباستان با محلول سفید کننده برخورد نداشته باشد زیرا به سرعت رنگ لباس خراب می شود. 36 مدل تاپ زنانه مشکی(مُد سال 2021)

تاپ مشکی زنانه
تاپ نخی ساده مشکی

مدل تاپ بالا بسیار ساده و اسپرت است این سبک از تاپ راحت و سبک است و برای روزمره بهترین انتخاب است و جنس نرم و لطیفی دارد البته از این تاپ اسپرت برای بیرون و در زیر مانتو استفاده کنید.

تاپ خاص مشکی
تاپ ساتن ابریشمی مشکی
تاپ ساتن ابریشمی مشکی

خرید تاپ زنانه مشکی + قیمت تاپ زنانه مشکی

برای خرید اینترنی تاپ مشکی زنانه می توانید از معتبر ترین فروشگاه اینترنتی اقدام کنید که ما به شما جامه پوش را توصیه می کنیم. زیرا علاوه بر داشتن تنوع در رنگ و مدل از بهترین پارچه ها برای تولیدات خود استفاده کرده همچنین در حوزه قیمت ها نیز همکاران خود را حسابی به چالش کشیده است. شما به راحتی می توانید مدل مورد نظر خود را با بهترین کیفیت و قیمت تهیه کنید.