در این صفحه به معرفی 31 مدل شومیز زنانه حریر سال 2021 پرداخته ایم. همچنین نحوه خرید شومیز زنانه شیک به صورت اینترنتی از معتبرترین فروشگاه. و انواع مدل شومیز زنانه را توضیح داده ایم پس تا انتها با ما همراه باشید.

شومیز چیست؟

کلمه شومیز یک واژه فرانسوی می باشد. شومیز ها همان پیراهن های مردانه هستند که از جلو دکمه می خورند ولی به سبک زنانه طراحی شده اند. به دلیل راحت بودن این سبک از لباس و مورد استقبال قرار گرفتن توسط بانوان طراحان صنعت مد برای خانم ها در تنوع مدل بسیار زیاد طراحی کرده اند و امروزه انواع مدل های شومیز در فروشگاه ها عرضه می شود. معمولا جنس شومیز ها لطیف و لخت می باشد و بیشتر برای فصل بهار و تابستان طراحی می شوند ولی به این معنا نیست که پارچه های دیگر به کار گرفته نشوند به عنوان مثال امروزه شومیز برای فصل زمستان موجود است همچنین شومیزی که با پارچه نخی دوخته شده باشد. به هر خانمی توصیه می شود خرید شومیز زنانه را تجربه کنند. (31 مدل شومیز زنانه حریر سال 2021)

شومیز زنانه حریر
شومیز زنانه حریر

مدل جلوباز زنانه بالا یقه ایستاده طراحی شده ولی بالای یقه چین داده شده این شومیز جلوباز است و در قسمت آستین ها کش دوزی شده تا چین دار شود. تن خور این شومیز بسیار زیبا و جذاب است.

شومیز زنانه حریر آستین سه ربع
شومیز زنانه حریر آستین سه ربع

مدل شومیز زنانه گلدارکوتاه بالا بسیار سبک و راحت است. یقه این شومیز هفت است و دو ردیف چین داده شده است همچنین در قسمت سر آستین ها چین داده شده. این شومیز خنک را می توانید در فصل تابستان بپوشید و خنک شوید.

شومیز حریر آستین کوتاه
شومیز حریر آستین کوتاه
شومیز حریر آستین کوتاه
شومیز حریر آستین کوتاه
شومیز زنانه حریر یقه پاپیونی
شومیز زنانه حریر یقه پاپیونی

مدل شومیز بالا بسیار زیبا است و تن خوری جذاب دارد. این لباس از دو نوع پارچه حریر تهیه شده یکی طرح دار و دیگری ساده، یقه شومیز به صورت پاپیونی طراحی شده و از پارچه یقه در قسمت مچ نیز استفاده شده که موجب ست شدن یقه با مچ ها شده است.

شومیز زنانه حریر رنگ سفید
شومیز زنانه حریر رنگ سفید

تازه عروس های جوان می توانند برای شرکت در مناسبت ها از این شومیز شیک و مجلسی را استفاده کنند. شومیز حریر بالا یقه ایستاده طراحی شده و به دلیل بدن نما بودن در قسمت سینه به پایین از آستر استفاده شده در مچ ها نیز دکمه نصب شده و چین ریز داده شده در کل شومیز نه گشاد است و نه تنگ ولی برای مدل آستین ها تقریبا گشاد طراحی شده.

شومیز حریر مجلسی
شومیز حریر مجلسی

شومیز بالا یکی از زیباترین مدل زنانه می باشد که مناسب برای مهمانی های مجلسی می باشد طراحی این لباس بسیار جدید و شیک است و تن خوری عالی دارد. برای ست با این شومیز جذاب بهتر است از دامن های کرپ مجلسی تا زانو استفاده کنید.

شومیز حریر مجلسی
شومیز حریر مجلسی
شومیز حریر مجلسی
شومیز حریر مجلسی

مدل شومیز بالا تن خوری بسیار جذاب دارد و افرادی که می خواهند در مجلس از لباسی استفاده کنند که بدن نما باشد انتخاب شومیز بالا بهترین گزینه است. این شومیز یقه ایستاده ساده را می توانید با دامن های مختلف مجلسی ست کنید رنگ دامن مهم نیست چه رنگ باشد زیرا شومیز سفید با تمامی رنگ ها ست می شود.

شومیز حریر اسپرت
شومیز حریر اسپرت
شومیز دخترانه قرمز
شومیز دخترانه قرمز

شومیز حریر دخترانه جدید بالا بسیار خوش رنگ و لعاب است. این شومیز جلوباز بوده و در قسمت سر شانه از دو طبقه چین استفاده شده همچنین یقه ایستاده طراحی شده و با نوار تزیینی به شکل پاپیون تزیین شده و در قسمت مچ ها نیز کش دوزی شده برای ست با این شومیز جذاب می توانید از شلوار جین مشکی کمک بگیرید.

شومیز حریر زنانه
شومیز حریر زنانه

کاربرد انواع شومیز

شومیز ها بسیار مورد استقبال بانوان قرار گرفته اند و به همین جهت در بیشتر مناسبت ها مورد استفاده قرار می گیرند و تقریبا میشه گفت یکی از گزینه های پر کاربرد در استایل بانوان است. شومیز ها علاوه بر رسمی بودن بسیار شیک می باشند و با دامن و شلوار بسیار جذاب می شوند. از شومیز ها می توانید برای زیر مانتوهای جلوباز هم استفاده کنید. خوشبختانه شومیزها تنوع بالایی دارند که موجب شده بانوان برای شرکت در هر مناسبتی شومیز دلخواه خود را انتخاب کنند. قیمت شومیز زنانه بسیار مناسب استت و به راحتی می توانید تهیه و استفاده کنید.

شومیز جذاب حریر
شومیز جذاب حریر
ست شومیز شلوار حریر
ست شومیز شلوار حریر

مدل گلدار مجلسی بالا بسیار شیک است. این شومیز جلوبسته طراحی شده با یقه ای ایستاده که با دو عدد بند بلندی که از پشت یقه به جلو آمده و به شکل پاپیون گره خورده تزیین شده. آستین های بلندی دارد و در سر آستین مچ دوخته شده که با دو عدد دکمه متصل شده است. همانطور که مشاهده می کنید این شومیز به همراه ست شلوار است و برای شرکت در مجالس بسیار زیبا و خاص می باشد.

شومیز زنانه حریر زمینه مشکی
شومیز زنانه حریر زمینه مشکی
شومیز زنانه حریر آستین بلند
شومیز زنانه حریر آستین بلند

شومیز حریر بالا به دلیل سبک و خنک بودن بهترین گزینه برای شرکت کردن در مراسم هایی است که در فصل گرم دعوت می شوید مانند تونیک زنانه حریر که سبک و راحت است و به هنگام گرم بودن در تن احساس نمی شود.

شومیز زنانه حریر یقه چین دار
شومیز زنانه حریر یقه چین دار
شومیز زنانه حریر گلدار
شومیز زنانه حریر گلدار

انواع شومیز

همانطور که توضیح داده ایم شومیزها تنوع بسیار زیادی دارند و تقریبا برای تمامی فصول و مناسبت ها طراحی شده اند مانند: شومیز زنانه پاییزی ، شومیز زنانه تابستانی، شومیز زنانه مجلسی ، شومیز زنانه اسپرت ، شومیز زنانه ساده و.. هر کدام از این شومیز ها زیر مجموعه خود را دارد و سبب می شود تا شما راحت تر انتخاب کنید.

(31 مدل شومیز زنانه حریر سال 2021)

شومیز حریر زنانه یقه ایستاده
شومیز حریر زنانه یقه ایستاده
شومیز حریر آستین چین دار
شومیز حریر آستین چین دار
شومیز حریر مجلسی گلدوزی شده
شومیز حریر مجلسی گلدوزی شده

شومیز حریر مجلسی بالا زیباترین مدل جلو بسته است و با نوارهای گلدوزی شده تزیین شده. آستین های گشادی دارد که در قسمت مچ به اندازه ده سانت کش دوزی شده است. برای ست با شومیز حریر مجلسی می توانید از دامن جذب مجلسی استفاده کنید.

شومیز دخترانه حریر رنگی
شومیز دخترانه حریر رنگی

شومیز حریر رنگی بالا بسیار شاد و جذاب است پوشیدن این سبک از لباس می تواند در روحیه تاثیر بسزایی داشته باشد و برای شرکت در تولد ها بسیار مناسب است. برای ست کردن با این شومیز حریر رنگی می توانید از شلوار پارچه ای سفید کمک بگیرید.

شومیز حریر یقه مردانه
شومیز حریر یقه مردانه

نحوه شستن شومیزها

برای شستن شومیز ها اگر حوصله و وقت کافی دارید با دست بشویید ولی اگر نمی توانید بهتر است قبل از انداختن در ماشین لباسشویی ابتدا به تفکیک رنگ بپردازید بعد درجه دمای آب را ملایم رو به سردی تنظیم کنید و از مصرف هر گونه مواد سفید کننده خودداری کنید زیرا به راحتی رنگ لباس را تخریب می کند. پس از شستن و خشک شدن می توانید با درجه اتو ملایم به اتو کشی شومیز بپردازید.

شومیز حریر جذاب مجلسی
شومیز حریر جذاب مجلسی
شومیز حریر مدل ساده
شومیز حریر مدل ساده
شومیز حریر بسیار جذاب
شومیز حریر بسیار جذاب

شومیز حریر سفید مشکی بالا جلو باز با یقه ایستاده پلیسه طراحی شده دور یقه از پایین نیز چین ریز داده شده و در قسمت یقه و سر آستین از پارچه مشکی استفاده شده که به این شومیز سفید رنگ و جذابیت داده و با دکمه های مرواریدی تزیین شده است.

شومیز دخترانه حریر
شومیز دخترانه حریر

شومیز حریر دوتیکه جذاب بالا بسیار پر طرفدار است و تن خوری عالی و جذاب دارد یکی از ویژگی های بسیار خوب این لباس این است که در هر زمانی مُد می باشد و هیچوقت نوع پارچه و طراحی اش از مُد نمی افتد و می توانید استفاده کنید. برای ست هم شلوار های مجلسی یا دامن های مجلسی می توانید استفاده کنید. توصیه می کنیم هر خانم شیک پوشی از این لباس در کمد خود داشته باشد.

شومیز گلدار حریر
شومیز گلدار حریر

دختران جوانی که می خواهند به جشن تولد بروند می توانند از ست شومیز حریر ساده و شلوار بالا استفاده کنند. این شومیز حریر بسیار شیک و اسپرت است و به دلیل داشتن رنگ قهوه ای در شومیز طراح برای ست از شلوار قهوه ای استفاده کرده است.

شومیز حریر خنک
شومیز حریر خنک
شومیز حریر سورمه ای
شومیز حریر سورمه ای

خانم هایی که طرفدار سادگی هستند مدل اسپرت مجلسی بالا بهترین گزینه است این شومیز حریر بسیار سبک راحت و ساده است ولی تن خوری جذاب دارد و برای ست کردن می توانید یا شلوار پارچه ای سفید بپوشید که همرنگ توپ ها شومیز است و یا شلوار پارچه ای سورمه ای هر دو شیک است.

شومیز زنانه حریر مجلسی
شومیز زنانه حریر مجلسی

خرید شومیز زنانه حریر + قیمت شومیز حریر

برای خرید اینترنتی انواع مدل شومیز زنانه می توانید از فروشگاه های اینترنتی معتبر اقدام کنید ما به شما فروشگاه اینترنتی جامه پوش را توصیه می کنیم زیرا تنوع بسیار بالایی در انواع مدل ها دارد و پارچه های با کیفیتی را برای تهیه لباس ها مورد استفاده قرار می دهد علاوه بر این در حوزه قیمت ها نیز همکاران خود را حسابی به چالش کشیده است و در صورت عدم رضایت از سفارش کالای مورد نظر خود می توانید پس از گذشت یک هفته وجه نقدتان را بازگردانید.