در اینجا به معرفی 31 مدل تونیک زنانه ساده سال 2021 پرداخته ایم. همچنین نحوه خرید تونیک زنانه شیک از معتبر ترین فروشگاه اینترنتی، در اینجا انواع مدل های ساده را نشان داده ایم منظور از ساده بودن هم می تواند نقش و نگار پارچه باشد و هم اینکه مدل دار نبودن لباس باشد ، به عنوان مثال مدلی است که پارچه گلدار است ولی لباس ساده یقه گرد آستین بلند دوخته شده و یا پارچه کاملا ساده و بدون طرح باشد ولی لباس یقه دار طراحی شده باشد. برای دیدن انواع مدل های گوناگون با ما همراه باشید.

تونیک زنانه ساده
تونیک زنانه ساده
تونیک زنانه ساده کوتاه
تونیک زنانه ساده کوتاه

مدل تونیک ترک زنانه بالا بسیار ساده طراحی شده این لباس تقریبا گشاد می باشد و به هنگام استفاده موجب آرامش می شود آستین هایش گشاد می باشد و در پایین چین داده شده همچنین از کمر جدا است. از تونیک ساده شیک می توانید در جمع خودمانی دوستان استفاده کنید.

تونیک زنانه ساده حریر بلند
تونیک زنانه ساده حریر بلند

مدل بلند بالا با پارچه حریر تهیه شده است این تونیک جذاب به دلیل بلندی قد نیازی به ست کردن ندارد و برای خانم هایی که به حجاب خود اهمیت می دهند پوشیدن این لباس شیک را توصیه می کنیم. این لباس یکی از زیبا ترین مدل زنانه می باشد که در بین بانوان با سلیقه های متفاوت پر طرفدار است.

تونیک ساده حریر تابستانی
تونیک ساده حریر تابستانی

تونیک به چه لباسی می گویند؟

تونیک ها از قدیم تا به امروز بوده و هستند زیرا از همان اول مورد توجه بانوان قرار گرفته اند و محبوبیت بسیاری در بین بانوان دارند معمولا تونیک به لباسی می گویند که قد آن تا زیر باسن می رسد و تقریبا آستین های بلندی دارد. البته در حال حاضر به دلیل پر اهمیت بودن این سبک از لباس موجب شده تا طراحان مد در انواع متعددی از مدل ها طراحی کنند مانند تونیک بلند تا روی پا و یا تونیک آستین کوتاه و… صدها مدل دیگر که سالانه طراحی و تولید می شوند و در دسترس قرار می گیرند. خرید تونیک زنانه جدید بسیار قیمت مناسبی دارد و خانم ها به راحتی می توانند تهیه کنند.

تونیک زنانه کوتاه سبک
تونیک زنانه کوتاه سبک

مدل نخی خانگی بالا به دلیل اسپرت بودن برای مصرف روزمره بسیار عالی می باشد زیرا به دلیل داشتن کش بسیاری که در این لباس می باشد به هنگام استفاده برای خانه مناسب است و احساس راحتی می شود. برای ست کردن با این تونیک زیبا می توانید از شلوارهای خانگی راحت کمک بگیرید.

مدل تونیک زنانه ساده حریر مجلسی
مدل تونیک زنانه ساده حریر مجلسی

مدل حریر زنانه بالا از جنس حریر دوخته شده است این لباس قد بلندی دارد و برای مجلس لباسی شیک و ساده به حساب می آید یقه لباس گرد ساده طراحی شده آستین هایش بلند است از کمر جدا است و چین ریز داده شده برای ست با مدل تونیک زنانه حریر شیک پوشیدن کفش پاشنه بلند کافی می باشد.

تونیک ساده زنانه نخی دکمه ای
تونیک ساده زنانه نخی دکمه ای

مدل نخی بلند بالا به دلیل ترکیب نخ با کش در پارچه موجب شده تا این لباس تن خوری زیبا داشته باشد. برای ست با این تونیک زیبا می توانید از ساپورت کشی مدل شلواری استفاده کنید. این لباس یکی از زیباترین مدل نخی زنانه می باشد که در عین سادگی شیکی خودش را دارد.

تونیک ساده زنانه سایز بزرگ خانگی
تونیک ساده زنانه سایز بزرگ خانگی

مدل تونیک زنانه بالا یقه گردی دارد و آستین هایش سه ربع می باشد این لباس تقریبا گشاد است و بیشتر مناسب برای خانم های وزن بالا طراحی شده. این تونیک ساده شیک را می توانید در روزمره خود نیز استفاده کنید.

تونیک ساده زنانه سایز بزرگ خانگی
تونیک ساده زنانه سایز بزرگ خانگی

مدل بلند خانگی زنانه بالا مناسب برای خانم هایی می باشد که سایز بزرگ هستند زیرا به اندازه کافی گشاد می باشد و به خوبی برجستگی های شکم و دیگر اجزای بدن را می پوشاند این مدل تونیک خانگی شیک برای مصرف روزمره گزینه خوبی می باشد.

تونیک نخی ساده
تونیک نخی ساده

مدل زنانه بالا اسپرت طراحی شده و تن خوری بسیار شیک و زیبا دارد جنس پارچه از نخ می باشد و در تن احساس راحتی می شود می توانید برای مناسبت های دوستانه خود از این تونیک استفاده کنید توصیه می شود دختران جوان خرید تونیک دخترانه ساده را تجربه کنند و از این لباس در جمع دوستان خود استفاده کنند.

تونیک زنانه ساده نخی رنگ روشن
تونیک زنانه ساده نخی رنگ روشن

تونیک بالا از پارچه تمام نخ تهیه شده این لباس در فصل تابستان بسیار مناسب است و دختران جوان می توانند از این تونیک به عنوان مانتو استفاده کنند زیرا پوشیده است و قد بلندی دارد. تونیک دخترانه نخی جدید به دلیل تمام نخ بودنش هنگام عرق کردن موجب ایجاد بوی نامطلوب نمی شود.

تونیک ساده زنانه گلدار کرپ
تونیک ساده زنانه گلدار کرپ

تونیک کرپ بالا یکی از زیباترین مدل گلدار زنانه می باشد این مدل بسیار ساده و خلوت است مناسب برای کسانی است که از شلوغی زیاد گل در پارچه خوششان نمی آید و از این رو از بیش از حد سادگی نیز خوششان نمی آید که طراحان این لباس نیمه اسپرت را طراحی کرده اند. برای ست با این تونیک جذاب می توانید از جوراب شلواری مشکی کمک بگیرید.

تونیک ساده زنانه رنگی
تونیک ساده زنانه رنگی

تونیک زنانه ساده

تونیک های بسیاری طراحی و تولید شده اند که با یکدیگر متفاوت هستند و در دسته بندی های مختلف می باشند مانند : تونیک زنانه مجلسی ، تونیک زنانه خانگی ، تونیک زنانه کرپ ، تونیک زنانه حریر، تونیک زنانه ساده و… دلیل نامگذاری تونیک ساده جدید به این جهت است که مدل این لباس بسیار ساده است و پارچه های کاربردی برای تولید این لباس معمولا ساده و بدون طرح است. ولی تن خور این سبک از لباس بسیار فوق العاده است و مورد پسند بسیاری از خانم ها می باشد. 31 مدل تونیک زنانه ساده(مُد سال 2021)

تونیک زنانه ساده رنگی جذاب
تونیک زنانه ساده رنگی جذاب

تونیک زنانه بالا از جنس کرپ تهیه شده است و از دوام بالایی برخوردار است یقه تونیک به صورت انگلیسی باز طراحی شده و از قسمت کمر به پایین چین پلیسه می باشد و در قسمت کمر کمربند داده شده است و تقریبا آستین های گشادی دارد که در قسمت مچ کش دوخته شده در کل این تونیک زنانه کرپ شیک بسیار شیک و جذاب است.

تونیک زنانه ساده مجلسی
تونیک زنانه ساده مجلسی

تونیک بلند بالا بسیار پر طرفدار می باشد این تونیک مجلسی مدل ایرانی جدید می باشد و در مجالس بسیاری پر کاربرد می باشد. برای ست با این لباس خاص نیازی به ست خاصی ندارید زیرا تقریبا قد لباس تا نزدیکی مچ می رسد و پوشیدن جوراب رنگ پا کفایت می کند.

تونیک ساده مجلسی
تونیک ساده مجلسی

تونیک بالا ساده طراحی شده ولی بیشتر مناسب برای مجلس می باشد آستین هایش گیپور می باشد و از قسمت کمر چین داده شده قد لباس تا روی پا میرسد و دیگر نیازی به ست کردن با شلوار و یا دامن نمی باشد فقط کافیست با این مدل تونیک مجلسی کفش پاشنه بلند بپوشید.

تونیک زنانه ساده رنگی پاییزی
تونیک زنانه ساده رنگی پاییزی
تونیک زنانه ساده ورزشی
تونیک زنانه ساده ورزشی

خانم هایی که می خواهند در هنگام ورزش کردن احساس راحتی بیشتری در انجام حرکات ورزشی داشته باشند بهتر است از تونیک زنانه ورزشی شیک استفاده کنند زیرا مناسب است و جنس لباس از نخ می باشد و در هنگام عرق کردن ایجاد بوی نامطلوب نمی کند.

تونیک ساده زنانه ورزشی
تونیک ساده زنانه ورزشی
تونیک ساده زنانه مشکی کوتاه
تونیک ساده زنانه مشکی کوتاه

لباس های مشکی بسیار اسپرت و شیک هستند البته لباس مشکی مجلسی هم بسیار است. رنگ مشکی در مراسمات مختلفی کاربرد دارد مانند مراسم عزاداری محرم ، مجلس ختم و دیگر مراسمات پس هر خانمی باید خرید تونیگک زنانه مشکی داشته باشد.

تونیک زنانه کوتاه مشکی
تونیک زنانه کوتاه مشکی
تونیک ساده زمستانی زنانه شیک
تونیک ساده زمستانی زنانه شیک

تونیک بالا ضخامت بسیاری دارد و یقه اش ایستاده طراحی شده آستین های لباس بلند است. این سبک از لباس تنها مناسب برای فصل زمستان است برای ست با مدل تونیک زنانه زمستانی می توانید از شلوار جذب کشی استفاده کنید.

تونیک ساده زنانه بلند زمستانی
تونیک ساده زنانه بلند زمستانی
تونیک زنانه ساده پاییزی
تونیک زنانه ساده پاییزی
تونیک ساده جذاب پاییزی
تونیک ساده جذاب پاییزی

تونیک زنانه بالا یقه گرد با آستین های سه ربع می باشد که در قسمت پایین آستین مچی قرمز دوخته شده در جلو لباس دو عدد جیب بزرگ دوخته شده که با نوار دوزی قرمز تزیین شده و در پایین لباس هم نوار قرمز دوخته شده این مدل تونیک پاییزی جذاب را می توانید در بیرون از خانه استفاده کنید.

تونیک دخترانه ساده پاییزی
تونیک دخترانه ساده پاییزی
تونیک ساده مخمل کوتاه
تونیک ساده مخمل کوتاه

تونیک مخمل بالا در بین بانوان از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا از زمان قدیم تا به امروز پارچه مخمل از جمله پارچه هایی بوده است که همیشه در برترین ها قرار داشته به همین دلیل این مدل لاکچری همیشه در نکاه طراحان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برای ست با این تونیک زیبا بهتر است از هیچگونه لباسی استفاده نکنید اگر می خواهید پاهایتان پوشیده باشد از جوراب شلواری مشکی استفاده کنید.

تونیک ساده مخمل چین دار
تونیک ساده مخمل چین دار

تونیک های مخمل فوق العاده شیک و اشرافی هستند و از قدیم پارچه مخمل را نشانه اشرافیت می دانستند البته پارچه های مخمل قدیمی ضخامت بیشتری داشتند ولی امروزه پارچه های مخمل نازک تر تولید می شود و تن خور شیک تری دارند. تقریبا پارچه این تونیک مانند مدل ابروبادی می باشد. برای ست با مدل مخمل جدید می توانید از جوراب شلواری استفاده کنید. 31 مدل تونیک زنانه ساده(مُد سال 2021)

تونیک ساده مخمل چاک دار
تونیک ساده مخمل چاک دار
تونیک زنانه ساده اسپرت
تونیک زنانه ساده اسپرت
تونیک زنانه ساده اسپرت
تونیک زنانه ساده اسپرت

خرید تونیک زنانه ساده + قیمت تونیک زنانه ساده

برای خرید اینترنتی انواع مدل تونیک زنانه می توانید از طریق فروشگاه های اینترنتی اقدام کنید. ما به شما فروشگاه اینترنتی جامه پوش را توصیه می کنیم زیرا علاوه بر داشتن انواع مدل تونیک زنانه جدید با بهترین پارچه ها در حوزه قیمت ها نیز حسابی همکاران خود را به چالش کشیده است و در صورت عدم رضایت از کالای مورد نظر خود می توانید پس از یک هفته وجه نقدتان را بازگردانید.