در اینجا به معرفی 31 مدل تونیک زنانه حریر سال 2021 پرداخته ایم. همچنین نحوه خرید تونیک زنانه شیک از معتبر ترین فروشگاه اینترنتی. لباس های حریر بسیار شیک و جذاب هستند با اینکه از لحاظ ضخامت بسیار نازک هستند ولی در بادوام بودن بسیار عالی هستند و در اثر شستن هیچگونه تغییر رنگی نمی دهند. پارچه های حریر هم مانند سایر پارچه های دیگر تنوع در رنگ بندی و طرح دارد به عنوان مثال پارچه حریری که بسیار ساده و رنگی است و یا پارچه حریری که علاوه بر رنگی بودن دارای نقش و نگار است. حریر به رنگ های سفید و مشکی نیز موجود می باشد. در اینجا سعی کرده ایم تا تمامی تنوع تونیک حریر را به نمایش بگذاریم پس تا انتها همراه باشید.

تونیک زنانه حریر
تونیک زنانه حریر

مدل اسپرت مجلسی زنانه بالا تقریبا قد بلندی دارد و دارای چین می باشد این مدل حریر بسیار زیبا است و بیشتر مناسب برای خانم های سن دار تر می باشد همچنین برای پوشاندن اضافه وزن بسیار مناسب است.

تونیک زنانه حریر گلدار
تونیک زنانه حریر گلدار

مدل تونیک زنانه گلدار بالا برای شرکت در مراسم های خودمانی بسیار مناسب است آستین های بلند و پوشیده ای دارد و به راحتی می توانید در جمع آقایان بپوشید همچنین برای ست کردن استفاده از شلوار کرپ مشکی بهترین انتخاب است.

مدل تونیک حریر آستین کوتاه
مدل تونیک حریر آستین کوتاه

تونیک چیست؟

تونیک ها از قدیم تا به امروز مورد طرفدار بانوان بوده و هستند زیرا به موقع استفاده در مناسبت های مختلف موجب ایجاد آزادی بیشتری در پذیرایی می شوند و به هنگام بلند شدن و نشستن دست و پا را نمی گیرند. تونیک به لباسی گفته می شود که قد آن تا زیر باسن می رسد و دارای آستین های بلند است البته امروزه به دلیل پر اهمیت بودن این سبک از لباس موجب شده تا طراحان در انواع مدل های دیگر نیز طراحی و تولید کنند. قیمت تونیک زنانه بسیار مناسب است و به راحتی بانوان می توانند تهیه کنند.

تونیک زنانه حریر مدل ساده
تونیک زنانه حریر مدل ساده

در فصل تابستان به دلیل گرم بودن هوا بهتر است از لباسی استفاده شود که تقریبا نازک و خنک باشد تا به کاهش دمای بدن کمک کند، مدل تابستانه بالا بهترین انتخاب می باشد زیرا بسیار سبک و راحت است و به دلیل اسپرت بودن سبک لباس برای استفاده روزمره عالی می باشد و به دلیل قد بلندی که دارد دیگر نیازی به ست ندارد.

تونیک دخترانه حریر مجلسی
تونیک دخترانه حریر مجلسی

مدل تونیک زنانه بالا از جنس حریر دوخته شده و برای مجالس کاربرد دارد. این مدل دخترانه مجلسی را می توانید با جوراب شلواری رنگ پا بپوشید.

تونیک زنانه حریر کوتاه
تونیک زنانه حریر کوتاه

مدل حریر دخترانه بالا یقه هفتی دارد و در قسمت کمر کش دوزی شذه این تونیک استین های بلندی دارد که در قسمت مچ کش دوزی شده و در پایین لباس نیز دو طبقه چین داده شده.

تونیک زنانه حریر رنگ تیره
تونیک زنانه حریر رنگ تیره
تونیک حریر زنانه ساده
تونیک حریر زنانه ساده

این تونیک ساده یقه بسته ای دارد و آستین های گشاد که در سر آستین چین داده شده در قسمت کمر نیز چین ریز داده شده همچنین پایین لباس چین دار می باشد و شما می توانید برای ست با این مدل دخترانه کوتاه شیک از شلوار جذب مشکی استفاده کنید.

تونیک زنانه حریر بلند
تونیک زنانه حریر بلند
تونیک حریر تابستانی
تونیک حریر تابستانی

تونیک بالا یکی از مدل ایرانی جدید در دسته حریر ها به حساب می آید این سبک از تونیک در فصل تابستان بسیار پر طرفدار شده و کمتر خانمی می باشد که از این مدل در کمد خود نداشته باشد. پارچه لباس حریر گلدار است و به دلیل قد بلندی که دارد نیازی به پوشیدن انواع شلوار و جوراب شلواری نمی باشد.

تونیک حریر تابستانی
تونیک حریر تابستانی

مدل تونیک زنانه بالا بسیار بلند است و در قسمت کمر کش دوزی شده یقه این تونیک بسیار باز است خانم ها می توانند از این تونیک بلند شیک در مراسمات رسمی استفاده کنند. (31 مدل تونیک زنانه حریر سال 2021)

مدل تونیک زنانه حریر مجلسی
مدل تونیک زنانه حریر مجلسی
تونیک زنانه حریر جذاب
تونیک زنانه حریر جذاب

کاربرد تونیک زنانه حریر

از تونیک زنانه حریر می توانید در مناسبت های مختلف استفاده کنید این تونیک بسیار سبک و راحت است و در انواع مختلف طراحی و تولید شده مانند: تونیک زنانه حریرخانگی ، تونیک زنانه حریرمجلسی ، تونیک زنانه حریر کوتاه ، تونیک زنانه حریر ساده ، تونیک زنانه حریر رنگی ، تونیک زنانه خانگی حریر و… که هر کدام از این دسته ها زیر مجموعه خود را دارند و برای ست کردن می توانید از ست های متفاوتی استفاده کنید.

تونیک حریر گلدار
تونیک حریر گلدار
تونیک دخترانه حریر
تونیک دخترانه حریر
تونیک آستین کوتاه حریر
تونیک آستین کوتاه حریر

مدل تونیک بالا حریر مجلسی می باشد اگر در فصل تابستان به دورهمی و یا تولد دوستان دعوت شدید می توانید از لباس بالا برای شرکت در مراسم استفاده کنید و برای ست نیازی به لباس دیگر نیست زیرا تقریبا قد لباس تا زانو می باشد.

تونیک زنانه حریر رنگی
تونیک زنانه حریر رنگی

مدل تونیک بالا به دلیل رنگ های زیبایی که دارد برای فصل تابستان گزینه بسیار خوبی می باشد این تونیک یقه ایستاده دارد و در جلو یقه پاپیون می خورد و آستین هایش بسیار بلند است که در قسمت مچ ها مچی دوخته شده حتما از این تونیک دخترانه رنگی در فصل گرم استفاده کنید.

تونیک حریر زیبا
تونیک حریر زیبا

تونیک بالا به دلیل طراحی ساده و اسپرتی که دارد برای مصرف روزمره بسیار کاربرد دارد و می توانید مانند تونیک زنانه نخی از این لباس در منزل استفاده کنید. برای ست کردن هم می توانید از شلوار های جذب نخی کمک بگیرید.

تونیک حریر زنانه جذاب
تونیک حریر زنانه جذاب

لباس های تم گلدار بسیار زیبا و جذاب هستند و تقریبا پوشیدن این سبک از لباس ها به تمامی بانوان می آید و به زیباتر شدن آنها کمک می کند پس توصیه می شود هر خانمی خرید گلدار را تجربه کند و در کمد لباس های خود لباس گلدار داشته باشد.

تونیک زنانه حریر ساده
تونیک زنانه حریر ساده

ست مناسب برای تونیک زنانه حریر

همانطور که در بالا ذکر شد تونیک حریر دسته بندی های بسیار دارد که هر کدام ست مورد نظر خود را دارند که در پایین توضیح داده ایم.

تونیک زنانه حریر خانگی: بهتر است از شلوار های کشی جذب نخی استفاده کنید.

تونیک زنانه حریر مجلسی: برای ست کردن با تونیک های مجلسی بهتر است از جوراب شلواری های رنگ پا و مشکی استفاده کنید البته اگر تونیکتان کوتاه باشد استفاده از دامن و شلوار های کرپ بهترین گزینه هستند.

تونیک زنانه حریر گلدار: اگر تونیک قد کوتاهی داشت می توانید شلوار کتان جذب انتخاب کنید و با یکی از رنگ های داخل تونیک ست کنید.

تونیک زنانه حریر ساده
تونیک زنانه حریر ساده

مدل تونیک دخترانه بالا به دلیل ساده بودن زیبا است این سبک از لباس را می توانید در مهمانی های ساده و دورهمی های خودمانی استفاده کنید به دلیل ساده بودن اسپرت می باشد و برای ست با این مدل ساده می توانید از شلوار های کتان سفید و یا مشکی استفاده کنید.

تونیک دخترانه حریر اسپرت
تونیک دخترانه حریر اسپرت

مدل گلدار جلوباز بالا بسیار شیک و زیبا می باشد این تونیک را می توانید برای شرکت در مراسم های رسمی استفاده کنید. تن خور لباس بسیار عالی می باشد و برای ست کردن می توانید از جوراب شلواری ضخیم مشکی کمک بگیرید.

تونیک حریر شیک
تونیک حریر شیک

مدل بلند زنانه بالا مناسب برای مجالس نیمه رسمی می باشد و خانم های سایز بزرگ می توانند بپوشند زیرا به دلیل گشاد بودن موجب می شود تا برجستگی های شکم و دیگر قسمت ها دیگر بیرون نباشد.

تونیک حریر زنانه جذاب
تونیک حریر زنانه جذاب

در فصل گرم تابستان مدل تونیک زنانه بالا بهترین گزینه می باشد حریر ها به دلیل سبک و خنک بودن در این فصل می توانند لباس خوبی به شمار آیند قیمت تونیک حریر نیز بسیار مناسب است و به راحتی می توانید تهیه کنید.

تونیک حریر دخترانه
تونیک حریر دخترانه

نحوه شستن تونیک زنانه حریر

برای شستن لباس حریر می توانید از ماشین لباسشویی استفاده کنید پارچه حریر برخلاف تصور بسیار با دوام است و هیچ گونه تغیر رنگی در اثر شستن نمی دهد همچنین شستن با ماشین لباسشویی تاثیری در ان ندارد فقط برای شستن این نوع پارچه از آب تقریبا سرد استفاده کنید. (31 مدل تونیک زنانه حریر سال 2021)

تونیک حریر دخترانه
تونیک حریر دخترانه
تونیک حریر زنانه بسیار جذاب
تونیک حریر زنانه بسیار جذاب

مدل گلدار دوتیکه بالا از دو نوع پارچه طرح متفاوت تهیه شده است جنس هر دو نوع پارچه حریر می باشد با این تفاوت که ساده و گلدار با یکدیگر ترکیب شده طراحی لباس بسیار ساده و اسپرت می باشد ولی به دلیل داشتن رنگ و طرح جذاب پارچه تبدیل به تونیک مجلسی شیک شده است که برای ست می توانید از شلوارهای جذب کتان و یا جین استفاده کنید.

تونیک حریر زنانه مجلسی شیک
تونیک حریر زنانه مجلسی شیک

مدل گلدار مجلسی بالا بسیار شیک و جذاب است این لباس نفیس و مجلل می باشد و تنها کاربرد آن استفاده در مجالس است به دلیل بلند بودن لباس دیگر لازم نیست با لباسی دیگر ست شود تنها پوشیدن کفش پاشنه بلند کافی است.

تونیک دخترانه حریر مجلسی
تونیک دخترانه حریر مجلسی

مدل دخترانه جلوبسته بالا تن خوری زیبا دارد این مدل تقریبا ساده طراحی شده با آستین های کوتاه و تنها مدل لباس پشت بلند بودن می باشد. این لباس گلدار اسپرت را می توانید در مجالس مختلف استفاده کنید.

تونیک زنانه حریر مشکی
تونیک زنانه حریر مشکی

خرید تونیک زنانه حریر + قیمت تونیک زنانه حریر

برای خرید اینترنتی انواع مدل تونیک زنانه می توانید از طریق فروشگاه های اینترنتی معتبر اقدام کنید و ما به شما فروشگاه اینترنتی جامه پوش را توصیه می کنیم زیرا دارای انواع مدل تونیک زنانه با بهترین پارچه های می باشد تنوع بالای مدل ها سبب می شود تا شما آسان تر لباسی را که مد نظر دارید را پیدا کنید همچنین علاوه بر تنوع در مدل در حوزه قیمت ها نیز همکاران خود را به چالش کشیده و در صورت عدم رضایت از کالای مورد نظر وجه نقدتان را پس از یک هفته باز می گرداند.