در اینجا به معرفی 24 مدل تونیک زنانه مجلسی سال 2021 پرداخته ایم. همچنین نحوه خرید انواع مدل تونیک زنانه جدید به صورت اینترنتی از معتبرترین فروشگاه اینترنتی پس تا انتها همراه ما باشید.

تونیک زنانه مجلسی
تونیک زنانه مجلسی

تونیک چیست؟

تونیک ها از زمان قدیم تا به امروز بوده و هستند و به دلیل پر طرفدار بودن در بین بانوان موجب شده تا طراحان صنعت مد این سبک از لباس را در تنوع انواع مدل های مختلف طراحی و تولید کنند. معمولا تونیک به لباسی می گویند که قد آن تا زیر باسن می رسد و آستین های بلندی دارد که البته به دلیل تنوع بالا امروزه همه نوع تونیکی داریم و دیگر بر یک مدل نیستند. مانند تونیک زنانه کوتاه با آستین های سه ربع و… صدها مدل دیگر پیشنهاد می شود هر خانمی خرید تونیک زنانه جدید را امتحان کند.

تونیک زنانه مجلسی
تونیک زنانه مجلسی

مدل تونیک زنانه بالا بسیار جذب طراحی شده و تن خوری بسیار فوق العاده دارد جنس پارچه این تونیک زنانه مجلسی شیک کرپ می باشد. آستین های لباس سه ربع و در جلو لباس در پایین چاک داده شده یقه لباس هم هفت می باشد.

تونیک زنانه مجلسی کوتاه
تونیک زنانه مجلسی کوتاه
تونیک دخترانه مجلسی
تونیک دخترانه مجلسی

مدل تونیک بالا تقریبا کوتاه می باشد آستین های لباس از دو پارچه تور و کرپ طراحی و دوخته شده و در انتهای آستین مچ داده شده. دختران جوانی که یم خواهند به مجلس بروند انتخاب این تونیک دخترانه مجلسی جدید بهترین گزینه میباشد. (24 مدل تونیک زنانه مجلسی سال 2021)

تونیک زنانه مجلسی بلند
تونیک زنانه مجلسی بلند

تونیک زنانه بالا قد بلندی دارد با آستین های بلند خانم هایی که به مجلسی دعوت شده اند که حضور آقایان با خانم ها هر دو با هم است بهتر است از تونیک زنانه بلند مجلسی استفاده کنند زیرا به خوبی به حفظ پوشش شما کمک می کند.

تونیک زنانه مجلسی حریر
تونیک زنانه مجلسی حریر

تونیک بالا از پارچه حریر دوخته شده این تونیک بسیار سبک و راحت است و در فصل تابستان بهترین گزینه می باشد همچنین در گرمای شدید برای خنک شدن تونیک دخترانه حریر بهترین راه حل می باشد.

تونیک زنانه مجلسی شیک
تونیک زنانه مجلسی شیک

خانم هایی که می خواهند در مهمانی لباس مجلسی رنگی بپوشند می توانند تونیک زنانه رنگی مجلسی را انتخاب کنند زیرا هم شاد است و هم مجلسی. مدل تونیک بالا قسمت بالا تنه اش کیمینو و از کمر به پایین جذب می باشد.

تونیک مجلسی حریر
تونیک مجلسی حریر
تونیک مجلسی جذب
تونیک مجلسی جذب

مدل تونیک بالا پوشیده است زیرا یقه گرد و بسته ای دارد و کروارت روی آن نصب شده آستین هایش سه ربع است و از قسمت کمر چند خط کریت شده پارچه استفاده شده برای دوخت این تونیک کرپ زنانه شیک بسیار با دوام است و در اثر شستن تغییر رنگ نمی دهد.

تونیک مجلسی مشکی
تونیک مجلسی مشکی

کاربرد تونیک مجلسی

همانطور گفته شد تنوع مدل در تونیک ها بسیار شده مانند: تونیک زنانه خانگی ، تونیک زنانه ساده ، تونیک زنانه حریر، تونیک زنانه گلدار ، تونیک زنانه زمستانی ، تونیک زنانه مشکی و .. که هر کدارم زیر مجموعه خود را دارند و در مناسبت های متفاوت مورد استفاده قرار میگیرند. تونیک مجلسی هم انواع خود را دارد مثل کوتاه ، بلند ، دخترانه ، ساده و.. بعضی از مدل ها مناسب برای تولد هستند بعضی مهمانی های دوستان و بعضی دیگر برای شرکت در مجلس رسمی این تنوع موجب شده تا شما به راحتی لباس مورد نظر خود را انتخاب کنید. (24 مدل تونیک زنانه مجلسی سال 2021)

تونیک مجلسی مشکی
تونیک مجلسی مشکی
تونیک مجلسی پاییزی
تونیک مجلسی پاییزی

دختران جوانی که رنگ مورد علاقه شان مشکی است و دوست دارند در هر مناسبتی از رنگ مشکی استفاده کنند می توانند در فصل پاییز هم از تونیک دخترانه پاییزی کمک بگیرند.

تونیک مجلسی شیک
تونیک مجلسی شیک
تونیک مجلسی آستین تور
تونیک مجلسی آستین تور
تونیک مجلسی مشکی
تونیک مجلسی مشکی

خانم هایی که می خواهند در مجلسی بدرخشند تونیک بالا فوق العاده جذاب و شیک می باشد تن خور این لباس عالی است. برای ست کردن با این تونیک مشکی مجلسی نیازی به چیزی نیست تنها پوشیدن یک جفت کفش پاشنه بلند مشکی کفایت می کند.

تونیک مجلسی کوتاه
تونیک مجلسی کوتاه

دختران جوانی که می خواهند در مجلس از تونیک دخترانه کوتاه جدید استفاده کنند تونیک بالا بسیار شیک و عالی می باشد و برای ست کردن می توانند از جوراب شلواری رنگ پا و یا مشکی استفاده کنند.

تونیک مجلسی بلند
تونیک مجلسی بلند
تونیک زنانه مجلسی جذاب
تونیک زنانه مجلسی جذاب

افرادی که می خواهند برای حضور در مجلس از لباس ساده استفاده کنند مدل تونیک زنانه به کارشان می آید زیرا در عین سادگی شیک و جذاب هستند یقه این تونیک به صورت خشتی طراحی شده و آستین های پف دارش دوبرابر زیبایش کردن لازم نیست با این تونیک زنانه ساده مجلسی لباسی را ست کنید.

تونیک مجلسی مخمل
تونیک مجلسی مخمل

لباس های مخمل بسیار مورد پسند بانوان می باشند زیرا تن خوری فوق العاده دارند و همچنین جنس بادوامی دارند تونیک زنانه مخمل جدید بالا برای استفاده در مراسم هایی که در فصل پاییز و زمستان برگزار می شوند بسیار مناسب می باشد.

تونیک مجلسی مخمل شیک
تونیک مجلسی مخمل شیک
تونیک مجلسی زمستانی
تونیک مجلسی زمستانی

خانم هایی که در فصل زمستان به مهمانی رسمی دعوت شده اند و می خواهند لباسی را بپوشند که با فصل تناسب داشته باشد برای همین انتخاب تونیک زمستانی مجلسی بهترین گزینه می باشد زیرا هم متناسب با فصل است و هم اینکه منحصر به فرد می باشد.

تونیک مجلسی زنانه زمستانی
تونیک مجلسی زنانه زمستانی
تونیک دخترانه مجلسی آستین کوتاه
تونیک دخترانه مجلسی آستین کوتاه

دختران کم سنی که دنبال یه لباس مجلسی هستند که نیمه باز باشد و در آن احساس راحتی کنند البته باز بودن لباس در حد معمول باشد خرید تونیک دخترانه مجلسی آستین کوتاه بسیار مناسب است. مدل تونیک بالا بیشتر مناسب برای مهمانی های فصل بهار و تابستان می باشد.

تونیک مجلسی بلند
تونیک مجلسی بلند

خرید تونیک زنانه مجلسی + قیمت تونیک زنانه مجلسی

برای خرید انواع مدل تونیک زنانه می توانید از طریق فروشگاه های معتبر اینترنتی اقدام کنید. پیشنهاد ما به شما فروشگاه اینترنتی جامه پوش می باشد زیرا این فروشگاه تنوع بالایی در مدل های خود دارد و از مرغوب ترین پارچه ها برای تولیدات خود استفاده می کند. علاوه بر داشتن تنوع و کیفیت در حوزه قیمت ها نیز همکاران خود را حسابی به چالش کشیده است و در صورت عدم رضایت از سفارش کالای خود می توانید پس از گذشت یک هفته وجه نقدتان را بازگردانید.