در اینجا به معرفی 24 مدل تونیک زنانه مجلسی سال 2021 پرداخته ایم. همچنین نحوه خرید انواع خرید تونیک زنانه جدید به صورت اینترنتی از معتبرترین فروشگاه اینترنتی. در این صفحه به معرفی انواع مدل های تونیک مجلسی پرداخته ایم که هر کدام از مدل ها ویژگی های خاص خود را دارد و با پارچه های مجلسی متنوع ای مانند کرپ ، لمه حریر ، گیپور و… تهیه و تولید شده اند. پارچه های مجلسی طرح و رنگ های بسیاری دارند تا مورد پسند تمام سلیقه ها باشند ما در پایین از تمامی پارچه ها مدل تونیک گذاشته ایم. پس تا انتها همراه ما باشید.

تونیک زنانه مجلسی
تونیک زنانه مجلسی

تونیک چیست؟

تونیک ها از زمان قدیم تا به امروز بوده و هستند و به دلیل پر طرفدار بودن در بین بانوان موجب شده تا طراحان صنعت مد این سبک از لباس را در تنوع انواع مدل های مختلف طراحی و تولید کنند. معمولا تونیک به لباسی می گویند که قد آن تا زیر باسن می رسد و آستین های بلندی دارد که البته به دلیل تنوع بالا امروزه همه نوع تونیکی داریم و دیگر بر یک مدل نیستند. مانند تونیک زنانه کوتاه با آستین های سه ربع و… صدها مدل دیگر پیشنهاد می شود هر خانمی خرید تونیک را امتحان کند.

تونیک زنانه مجلسی
تونیک زنانه مجلسی

مدل تونیک زنانه بالا بسیار جذب طراحی شده و تن خوری بسیار فوق العاده دارد جنس پارچه این لباس مجلسی جدید کرپ می باشد. آستین های لباس سه ربع و در جلو لباس در پایین چاک داده شده یقه لباس هم هفت می باشد.

تونیک زنانه مجلسی کوتاه
تونیک زنانه مجلسی کوتاه

لباس مجلسی گلدار بالا با وجود گل های برجسته ای که دارد بسیار شیک شده است و تن خوری جذاب دارد سبک طراحی این لباس جزء جدیدترین مدل ها می باشد و مورد پسند تمام دختران تازه عروس می باشد علاوه بر تازه عروس های بانوان جوان و دختران نوجوان هم می توانند از این سبک از لباس برای شرکت در مجالس استفاده کنند زیرا تن خوری جذاب و شیک دارد و برای ست می توانند از جوراب شلواری رنگ تیره و یا رنگ پا استفاده کنند.

تونیک دخترانه مجلسی
تونیک دخترانه مجلسی

مدل تونیک بالا تقریبا کوتاه می باشد آستین های لباس از دو پارچه تور و کرپ طراحی و دوخته شده و در انتهای آستین مچ داده شده. دختران جوانی که یم خواهند به مجلس بروند انتخاب این تونیک دخترانه مجلسی جدید بهترین گزینه میباشد. (24 مدل تونیک زنانه مجلسی سال 2021)

تونیک زنانه مجلسی بلند
تونیک زنانه مجلسی بلند

تونیک زنانه بالا قد بلندی دارد با آستین های بلند خانم هایی که به مجلسی دعوت شده اند که حضور آقایان با خانم ها هر دو با هم است بهتر است از مدل تونیک بلند مجلسی استفاده کنند زیرا به خوبی به حفظ پوشش شما کمک می کند.

تونیک زنانه مجلسی حریر
تونیک زنانه مجلسی حریر

تونیک بالا از پارچه حریر دوخته شده این تونیک بسیار سبک و راحت است و در فصل تابستان بهترین گزینه می باشد همچنین در گرمای شدید برای خنک شدن این تونیک حریر بهترین راه حل می باشد.

تونیک زنانه مجلسی شیک
تونیک زنانه مجلسی شیک

خانم هایی که می خواهند در مهمانی لباس مجلسی رنگی بپوشند می توانند این مدل ایرانی جدید را انتخاب کنند زیرا هم شاد است و هم مجلسی. مدل تونیک بالا قسمت بالا تنه اش کیمینو و از کمر به پایین جذب می باشد.

تونیک مجلسی حریر
تونیک مجلسی حریر

از قدیم تا به امروز پارچه حریر جزء دسته پارچه هایی بوده است که در هر زمان طرفداران خود را داشته و همیشه مورد پسند قرار گرفته به همین جهت خانم هایی بسیاری هستند که برای شرکت در مراسمی رسمی به دنبال لباس مجلسی حریر می روند زیرا این سبک از لباس را شیک تر و جذاب تر می دانند. لباس بالا به دلیل قد بلندی که دارد برای ست کردن نیازی به گزینه ای ندارید و به راحتی می توانید از کفش های پاشنه بلند برای این لباس استفاده کنید.

تونیک مجلسی جذب
تونیک مجلسی جذب

مدل تونیک بالا پوشیده است زیرا یقه گرد و بسته ای دارد و کروارت روی آن نصب شده آستین هایش سه ربع است و از قسمت کمر چند خط کریت شده پارچه استفاده شده برای دوخت این مدل تونیک کرپ شیک بسیار با دوام است و در اثر شستن تغییر رنگ نمی دهد.

تونیک مجلسی مشکی
تونیک مجلسی مشکی

کاربرد تونیک مجلسی

همانطور گفته شد تنوع مدل در تونیک ها بسیار شده مانند: تونیک زنانه خانگی ، تونیک زنانه ساده ، تونیک زنانه حریر، تونیک زنانه گلدار ، تونیک زنانه زمستانی ، تونیک زنانه مشکی و .. که هر کدارم زیر مجموعه خود را دارند و در مناسبت های متفاوت مورد استفاده قرار میگیرند. تونیک مجلسی هم انواع خود را دارد مثل کوتاه ، بلند ، دخترانه ، ساده و.. بعضی از مدل ها مناسب برای تولد هستند بعضی مهمانی های دوستان و بعضی دیگر برای شرکت در مجلس رسمی این تنوع موجب شده تا شما به راحتی لباس مورد نظر خود را انتخاب کنید. (24 مدل تونیک زنانه مجلسی سال 2021)

تونیک مجلسی مشکی
تونیک مجلسی مشکی
تونیک مجلسی پاییزی
تونیک مجلسی پاییزی

دختران جوانی که رنگ مورد علاقه شان مشکی است و دوست دارند در هر مناسبتی از رنگ مشکی استفاده کنند می توانند در فصل پاییز هم از مدل تونیک پاییزی شیک کمک بگیرند. و برای ست کردن جوراب شلواری مشکی و یا شلوار جذب کشی بهترین گزینه است.

تونیک مجلسی شیک
تونیک مجلسی شیک
تونیک مجلسی آستین تور
تونیک مجلسی آستین تور

طراحان صنعت مد بعضی از لباس ها را طو ری طراحی می کنند که سال ها می توانند مد باشند و در مجالس بدرخشند یکی از این طراحی ها تونیک لاکچری بالا می باشد زیرا از سه سبک اسپرت مجلسی و رسمی برای تولید این لباس استفاده شده و همین ترکیب ها موجب شده تا این لباس تا سالیان سال بدرخشد و نوعی لباس لاکچری به حساب آید برای ست کردن با این تونیک نیازی به چیزی نیست فقط می توانید از کفش پاشنه بلند مشکی ساده استفاده کنید.

تونیک مجلسی مشکی
تونیک مجلسی مشکی

خانم هایی که می خواهند در مجلسی بدرخشند تونیک بالا فوق العاده جذاب و شیک می باشد تن خور این لباس عالی است. برای ست کردن با این مدل لاکچری نیازی به چیزی نیست تنها پوشیدن یک جفت کفش پاشنه بلند مشکی کفایت می کند.

تونیک مجلسی کوتاه
تونیک مجلسی کوتاه

دختران جوانی که می خواهند در مجلس از زیباترین مدل زنانه استفاده کنند تونیک بالا بسیار شیک و عالی می باشد و برای ست کردن می توانند از جوراب شلواری رنگ پا و یا مشکی استفاده کنند. این لباس مانند تونیک زنانه نخی شیک می باشد و در تن بسیار سبک و راحت می باشد.

تونیک مجلسی بلند
تونیک مجلسی بلند

خانم های بسیاری هستند که به دلیل داشتن سایز بسیار بزرگ در انتخاب لباس مورد نظرشان محدودیت دارند زیرا اکثر لباس های سایز بزرگ ندارند. تونیک مجلسی زنانه سایز بزرگ بالا به دلیل پلیسه بودن مناسب برای سایز های بزرگ می باشد و به راحتی می توانید از این لباس مجلسی شیک برای مهمانی های خود استفاده کنید و به دلیل قد بلندی که دارد دیگر نیازی به ست کردن ندارید.

تونیک زنانه مجلسی جذاب
تونیک زنانه مجلسی جذاب

افرادی که می خواهند برای حضور در مجلس از لباس ساده استفاده کنند مدل تونیک زنانه به کارشان می آید زیرا در عین سادگی شیک و جذاب هستند یقه این تونیک به صورت خشتی طراحی شده و آستین های پف دارش دوبرابر زیبایش کردن لازم نیست با این تونیک مجلسی شیک لباسی را ست کنید.

تونیک مجلسی مخمل
تونیک مجلسی مخمل

لباس های مخمل بسیار مورد پسند بانوان می باشند زیرا تن خوری فوق العاده دارند و همچنین جنس بادوامی دارند مدل تونیک مخمل زنانه بالا برای استفاده در مراسم هایی که در فصل پاییز و زمستان برگزار می شوند بسیار مناسب می باشد.

تونیک مجلسی مخمل شیک
تونیک مجلسی مخمل شیک
تونیک مجلسی زمستانی
تونیک مجلسی زمستانی

خانم هایی که در فصل زمستان به مهمانی رسمی دعوت شده اند و می خواهند لباسی را بپوشند که با فصل تناسب داشته باشد برای همین انتخاب مدل تونیک زمستانی شیک بهترین گزینه می باشد زیرا هم متناسب با فصل است و هم اینکه منحصر به فرد می باشد.

تونیک مجلسی زنانه زمستانی
تونیک مجلسی زنانه زمستانی

لباس های مجلسی فقط برای پارچه های کرپ و دیگر پارچه ها نمی باشند پارچه های بافت هم می توانند در این دسته باشند لباس زمستانی بالا با پارچه بافت تهیه شده که به دلیل طراحی بازی که دارد مناسب برای مهمانی های رسمی می باشد و برای ست می توانید از ساق شلواری پنبه ای استفاده کنید تا به سبک بافت گونه لباس بیاید.

تونیک دخترانه مجلسی آستین کوتاه
تونیک دخترانه مجلسی آستین کوتاه

دختران کم سنی که دنبال یه لباس مجلسی هستند که نیمه باز باشد و در آن احساس راحتی کنند البته باز بودن لباس در حد معمول باشد بسیار مناسب است. مدل تونیک مجلسی دخترانه نوجوان بالا بیشتر مناسب برای مهمانی های فصل بهار و تابستان می باشد.

تونیک مجلسی بلند
تونیک مجلسی بلند

خرید تونیک زنانه مجلسی + قیمت تونیک زنانه مجلسی

برای خرید انواع مدل تونیک زنانه می توانید از طریق فروشگاه های معتبر اینترنتی اقدام کنید. پیشنهاد ما به شما فروشگاه اینترنتی جامه پوش می باشد زیرا این فروشگاه تنوع بالایی در مدل های خود دارد و از مرغوب ترین پارچه ها برای تولیدات خود استفاده می کند. علاوه بر داشتن تنوع و کیفیت در حوزه قیمت ها نیز همکاران خود را حسابی به چالش کشیده است و در صورت عدم رضایت از سفارش کالای خود می توانید پس از گذشت یک هفته وجه نقدتان را بازگردانید.